Selülit selulitler neden gitmiyor

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

Dross

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2016
392
428
Merhabalar.

Selulitlerle biraz sıkıntı yaşıyorum.

28 yasindayim. 1.70 boyunda 63 kiloyum. 3 aydır Haftada 5 gün eliptik bisiklet ya da koşu bandında yarim saat kadar tempolu yürüme koşu yapıyorum ancak hala selulitlerimde hicbir azalma yok.

Daha etkili yöntem nedir selulitler için ? Annemde de çok oldugunu biliyorum. genetik deyip kabul mu etmem gerekiyor :KK43:

ne tür egzersiz yapmam gerekir?

eşim bir keresinde laf arasında bahsetmişti spor yaparsan selülit için de iyi olur diye. biraz onun için de azalsalar memnun olacağım.

Selamlar

Squat benim selülitlerimi çok azalttı fakat en mühim olanı kabak lifi.. Kabak lifini duşta aşağıdan yukarı şekilde kullanıyorum selülitleri gerçekten çok azalttı, şuan yok denecek kadar az..

Benim neredeyse ergenliğimsen beri aelülit sorunum vardı, artık benim vücudum böyle herhalde deyip kabullenmiştim.

Ama o eliptik bisiklet yok mu, şuan şoklardayım ve hiç kalmadı, hiç.

Tabi eskiden neskafe kola tüketirdim, selülit dostları, artık o tarz ürünleri hiç tüketmiyorum.

3 hafta erken, bir 3 ay sonra farkı görürsünüz tahminen. Hiç başka yönteme geçmeyin şimdilik.

Squat.. bol su içmek.. kafeinden uzak durmak.. bi de kabak lifi öneririm. Bi arkadaşım çok memnun hem cildi pürüzsüzleştiriyomuş.. bende kullanmayı düşünüyorum :)

Squat benim selülitlerimi çok azalttı fakat en mühim olanı kabak lifi.. Kabak lifini duşta aşağıdan yukarı şekilde kullanıyorum selülitleri gerçekten çok azalttı, şuan yok denecek kadar az..

yurt dışındayım. burda kabak lifi bulma imkanım yok sanırım. ama squatı araştıracağım. teşekkürler :KK66:

Dış alırken önce sıcak su sonra soğuk su yao bacaklarına. Bol su az tuz. Ve evet kabak lifi arkadaşsın dediği gibi çok faydalı. Bazende genetik olup gitmiyor ne yazıkki:/

Benim neredeyse ergenliğimsen beri aelülit sorunum vardı, artık benim vücudum böyle herhalde deyip kabullenmiştim.

Tabi eskiden neskafe kola tüketirdim, selülit dostları, artık o tarz ürünleri hiç tüketmiyorum.

3 hafta erken, bir 3 ay sonra farkı görürsünüz tahminen. Hiç başka yönteme geçmeyin şimdilik.

3 hafta değil 3 ay yazmıştım.

kafein ve gazozlu içecek hiç içmiyorum. hatta meyvesuyu bile.

eliptik bisikleti yüksek zorlukta mi kullanıyordunuz peki ya da hizli tempolu mu? ben yuksek zorluk ve hızlı tempo yaptığım halde bir incelme ya da selülite azalma olmadı

Çok teşekkürler yorumlariniz için

soğuk suyu deneyeceğim.
lif bakınayım inşallah bulabilirsem alırım
squata başlamaya karar verdim.

Ayak mantarınız var mı geçirdiniz mi?
Kalıcı olarak selülit sebebi malesef
Dolaşım bozukluğundanda olabilir
Bazen gecşek olan deriyide selülit sanıyolar öyleyse sağlam azim ve sporla geçer değilse sadece görntü biraz azalır

3 hafta değil 3 ay yazmıştım.

kafein ve gazozlu içecek hiç içmiyorum. hatta meyvesuyu bile.

eliptik bisikleti yüksek zorlukta mi kullanıyordunuz peki ya da hizli tempolu mu? ben yuksek zorluk ve hızlı tempo yaptığım halde bir incelme ya da selülite azalma olmadı

Düşük seviye yüksek hız.

Yüksek seviyeye benim kalp dayanmaz.

Valla bence devam edin. Benim ömrümce vardı selülitlerim, pilates falan yaptım önceden, başka sporlar da azalıyor ama kalıyordu yine, şuan hiç kalmadı.

Masaj yaptırabilirsiniz ek olarak. Düzenli masajla da azaltanlar var.

X