Senden vazgeçerim, ordan vazgeçmem dedi...

Bu sabah İşe giderken de sarılıp öptü , sarılırken de özlemiş gibi sarıldı. Gerçekten anlam veremiyorum bu dengesizliğe. Bence onun derdi kendiyle, benim yerimde kim olsa ona da bu şekilde davranır bu adam.
Öper canım ne olacak, ağzı burnu mu eskiyecek sanki. En son senin için ne zaman birşey yaptı, kendi rahatını bozacak zora sokacak?

1- kocan yengeç -balık-aslan burçlarından hangisi.
2-kaşınıyor gibi. yani bazen böyle evliliğinde oturttuğu düzen kendine batan erkeklere vereceksin odunu.
erkekler için dayak cennetten çıkma.

Merhabalar herkese
3 buçuk senelik evliyim bir bebeğimiz var. Haftasonunu eşimde ben de kendi ailelerimizin yanında geçirdik. Herşey iyi gidiyordu. Haftabaşı eve döndüğümüzden beri bana kötü davrandı. Bana karşı kinle dolmuş gibiydi. (Annesinin dolduruşuna geldiğini düşünüyorum ). Herşeye söylenmeye başladı , en son kızıma , minicik bebeğime de kızınca dayanamadım tartışmaya başladım. Sabahtan akşama kadar evde her işi yapıyorum bir türlü beğenilmiyor. Sürekli bana pasaklısın bu kız da sana çekti , falan filan söylenip durdu . Sofrada yemek yiyorduk kızım ekmekleri yere attı diye . En son sabır sabır artık dayanamadım ufak bi kriz geçirdim ağlamaktan helak oldum. Ertesi akşam konuştuk alakasız bi şekilde onun istediği gibi davranmadığımı, hareketlerimin onu iğrendirdiğini, annesinin yüzüne bakmadığımı filan söyledi. Annen ne alaka konumuzla ne ilgisi var dedim. Bunlar beni zamanla irrite etti işte dedi. Ben de haftasonuna kadar iyiydik haftasonu noldu da böyle değiştin annenle ne konuştun dedim. Sinirlendi annemle bişey konuşmadım kadının günahını alıp durma dedi. Zerre kadar inanmıyorum. Neyse canımı en çok acıtan lafı da senden vazgeçerim ordan vazgeçmem dedi. Ordan dediğim yer doğduğu semt. Şuanda orda yasağı ailesiyle geçiriyo kızımla beni evde bıraktı gitti. Şimdi benim size sorum ben bu adama nasıl davranayım arkadaşlar artık çok yoruldum tam iyiyiz birbirimize karşı sevgimizi belli ediyoruz bu annesi hep bi araya girip dolduruyor oğlunu. Sonra bana cephe alınıyor. Ben napayım artık lütfen bana eviliğimi iyileştirecek tavsiyelerde bulunur musunuz boşanmak istemiyorum boşan demeyin
O sizden vazgeçiyor siz neden ondan vazgecemiyorsunuz ?

İkizler ve dengesizlik diyorum
aynen en önemli dengesiz erkek burcu ikizler onu unuttum.ikizler bir yengeç gibi anneci değildir.balık gibi tuhaf değildir. aslan gibi birden racon da kesmeye kalkmaz fakat. biri dedi diye birşeyler yapmak ister. belki aklına gelmiştir. çıldırıp ayrılmaya kalksa annesinin eteğinden de sıkılır. ben kadını erkeğine pek destursuz sokulamıyorum ama arkadaş olarak iyilerdir.

İlk evlendikleri zaman annemlerle halam aynı binada yaşıyormuş. Annemin anlattığına göre halam da babamı çok doldururmuş. O binadan taşınıp biraz uzaklaşınca geçti dedi. Sizin de biraz uzaklaşmanız gerek. Bir de eşinizi yalnız göndermeyin. O ne zaman gitse siz de yanında kayınvalidenize gidin. Sürekli peşine takılınca bir süre sonra eşin de gitmekten sıkılıp azaltabilir. Ama her seferinde onunla git bence. Hem sen varken kayınvaliden dolduramaz eşini

Bu diyardan gitmek istemediğine göre bu deveyi gütmekten başka seçeneğin yok. Pamuklara da sarsan bir işe yaramayacak. Daha önce de bir çok tavsiye verdik. Bende tavsiye kalmadı. Olduğu gibi kabullebeceksin. Sadece "Allah sıralı ölüm verirse onlar gidecek biz başbaşa kalacağız, bu yaptıkların hiç unutulmayacak haberin olsun." diyebilirsin. Ki bu adamda işe yarayacağını hiç sanmıyorum

Adamın çocuğa tahammülsüz olmasının sebebi, konu sahibine benzeyen bir şeye tahammülsüz olmasından ileri geliyor. Adam kadını sevmiyor. Senden iğreniyorum demiş. Ne yapılabilir ki bu evliliğe🤷‍♀️
Yapacak birşey yok ki. Ya görmezden gelecek ya da annesiyle iyi anlaşacak. Adam merhamete gelip davranışlarını düzeltirse ne ala

İlk evlendikleri zaman annemlerle halam aynı binada yaşıyormuş. Annemin anlattığına göre halam da babamı çok doldururmuş. O binadan taşınıp biraz uzaklaşınca geçti dedi. Sizin de biraz uzaklaşmanız gerek. Bir de eşinizi yalnız göndermeyin. O ne zaman gitse siz de yanında kayınvalidenize gidin. Sürekli peşine takılınca bir süre sonra eşin de gitmekten sıkılıp azaltabilir. Ama her seferinde onunla git bence. Hem sen varken kayınvaliden dolduramaz eşini
O hep benimle gitmek istiyo zaten her hafta hemde yatılı. Ben de sıkılıyorum gitmek istemiyorum ama gitmeyince de böyle oluyo işte

aynen en önemli dengesiz erkek burcu ikizler onu unuttum.ikizler bir yengeç gibi anneci değildir.balık gibi tuhaf değildir. aslan gibi birden racon da kesmeye kalkmaz fakat. biri dedi diye birşeyler yapmak ister. belki aklına gelmiştir. çıldırıp ayrılmaya kalksa annesinin eteğinden de sıkılır. ben kadını erkeğine pek destursuz sokulamıyorum ama arkadaş olarak iyilerdir.
Annesine çok düşkün değil evet çoğu zaman karıştığı bişey olduğunda umursamaz ,ama annesi böyle sinsi sinsi benle ilgili konuşunca kafasında yer ediyo

Bu diyardan gitmek istemediğine göre bu deveyi gütmekten başka seçeneğin yok. Pamuklara da sarsan bir işe yaramayacak. Daha önce de bir çok tavsiye verdik. Bende tavsiye kalmadı. Olduğu gibi kabullebeceksin. Sadece "Allah sıralı ölüm verirse onlar gidecek biz başbaşa kalacağız, bu yaptıkların hiç unutulmayacak haberin olsun." diyebilirsin. Ki bu adamda işe yarayacağını hiç sanmıyorum
Aynen öyle abla bu adamda işe yarayacak ne söz var, ne de hareket...Ben bunu iyice anladım artık. Beni sevmediğini de kabulleniyorum

O hep benimle gitmek istiyo zaten her hafta hemde yatılı. Ben de sıkılıyorum gitmek istemiyorum ama gitmeyince de böyle oluyo işte
Boşanmayı düşünmediğine göre mecbur sen de onunla gidiceksin. Senin yanında kocanı dolduramaz. Sen varken ne eşin ne annesi çok rahat da edemezler. Bir de bebeğin olduğu için bir süre sonra kvnin kafası falan kaldırmıycak. Bence zamanla daha az gitmeye başlarsınız. Ancak boşanmayacaksan yalnız gönderme bu adamı.

Boşanmayı düşünmediğine göre mecbur sen de onunla gidiceksin. Senin yanında kocanı dolduramaz. Sen varken ne eşin ne annesi çok rahat da edemezler. Bir de bebeğin olduğu için bir süre sonra kvnin kafası falan kaldırmıycak. Bence zamanla daha az gitmeye başlarsınız. Ancak boşanmayacaksan yalnız gönderme bu adamı.
Yok valla öyle olmuyo onca kaosun içinde bide dk sn buyuruyolar istedikleri o zaten hizmet edilsin hizmetçileri olsun
Torun sevsinler ama bakmasınlar
Yedirmesinler ama gelin aç bırakıyo desinler
Kısacası gelinle uğraşınca çok mutlu oluyolar, egolarımı tatmin oluyo, yılların acısımı çıkıyo anlamadım
Hoşlarına gidiyo yani

X