Seni dövücem diyen abi

Ne biçim kanunlar ya illa tekme tokat ölesiye dövuldukden sonrami ceza veriyorlar adalet yok yani.

Uzaklaştırma için annenin de mi onayı gerek?
En iyisi gündüz karakola gidip konuşsun. Yol gösterirler oradakiler. Durup dururken saldırıyorsa paranoyaktır belki ama bunun teşhisini psikiyatri koymalı. Annesiyle konuşsun arkadaşınız. Ya oğlunu psikiyatriye götürsün ya da şikayetçi olacağını veya evi terk edeceğini belirtsin. Ona göre kararını verir. Bir eylem olmayacaksa da abisine mesafeli dursun, olay da yaşanmayabilir bu şekilde (ya da sebep her neyse o hareketten kaçınsın).

Iyide bu abi piskopatsa evden çikarsa kiz yine dellenir peşine düşer döve döve getirir yada öldurur az degil bu ülkede kadin şiddeti ölümleri yani genellikle peşlerini bırakmıyorlar.Insanlar ne söylesin adaleti sağlayan polis zaten onlara gitmeyelim kime gidelim peki?.saglam delil video filan olursa salak abisinin gozu korkar belki polislerden uzaklaştirma filan öyle çikarsa kiz arkadaşiyla kala bilir şu an evden çiksa bile bulur abisi.

Polisin söyleyeceği tek şey abi kardeş arasında olur böyle şeyler. Her evde yaşanır bak bende zamanında kardeşimden çok dayak yedim vs.vs.
Konuyu anneylede çözemez anladığım kadarıyla anne pekte oralı değil oğluşcuklarına aman laf söylemesinler kızları önemli değil.
Bir an önce kendi ayakları üstünde durup o evden kurtulmalı. Yapamıyorsa abiyle evde köşe kapmaca oynaması gerekiyor mümkünse yüz göz olmasın, bişey söylemesin .
Bu yüzdende olmadık biriyle evlenerek ordan kurtulacağını, kurtulduğunu sanmasın gidip abisi gibi birini bulur zira hiç şaşmaz Bu hatayı yapan çok.

Hmm yanliz yasama gibi bir sansi yoksa sey yapsin. Yukarda denildigi gibi. Bir karakolla konussun, polis abisiyle güzel bir dille konussun arayi bulmak icin bence. Belki öyle korkar.

Valla her şey olabilir. Memur bey abi kardessiniz hadi öpün barışın da diyebilir. Abiyi gozaltina da alabilir. Kime denk geldiğine bağlı. Dayak yiyerek kocasını şikayet edenleri gelin sizi baristiralim diyenlerle dolu bu memleket.

Karakola gidemiyorsa telefonla polisi cagirip ayagina kadar gelir simdi polis gelmesi daha mantikli. Yardim istesin polisten

Buraya güvenip soru falan sormayın bence. kimse önünü arkasını düşünmeden cevap yazıyor. Kız polise gitsinmiş. Sonra eve gelip öldürsün kızı dimi. Tabi hayat sizin hayatınız değil. Salla gitsin cevapları

Bana da bir şey çıkar gibi gelmedi. Elinde bıçak falan da yok ki havlu var yani, kim kanıtlayabilecek ki bunu? Polise gittiğinde hiçbir şey olmasa ki olacağını sanmıyorum X yine abisiyle aynı evde kalacak. Sonrasının daha kötü olmayacağının garantisi yok. Arkadaşınızın iş okul her neyse bi şekilde başka yere taşınma şansı yok mu?

Hiçbirşey olmaz okadar video ile.

dilimin demeye varmadığı üvey anne ve baba olacak şahıslar, hakkımda ağır iftiralar atmıştı ve beni başlarından atmak için beni zorla evlendirmeye çalışmışlardı. buna karşı çıkınca darp edildim. canımı ve hayatımı kurtarmak için polise bir ablamız sayesinde şikayet ettim. değerli polis amcalarımız çok sağ olsun halimi bile bile arabada bana da anne baba arasında öyle şeyler olur onlar seni düşünüyor minvalinde konuşmalar yapmıştı , buna rağmen ben insaflı olan savcılıktan koruma kararı çıkartmayı başarabildim ama bu şahıslar da onları şikayet ettim canımı kurtardım diye üstüme gelerek beni susturmaya çalıştılar, itibarımızı mahvettin elaleme bizi rezil ettin şeklinde yalanlar konuştular. hayatımı kurtardığım için hâlâ da beni evlerinde istemezler. yani arkadaşınız polise gitse olaylar daha kötü boyuta varabilir bu ihtimali de düşünsün, kendine yeni bir hayat kurana kadar abisiyle denk gelmemesi bir süre onun adına daha iyi olur. ayrıca sadece video kaydıyla hiçbir şey çıkmaz. arkadaşınızın annesiyle abisi ağız birliği yapıp yalan ifade vererek polisleri manipüle edebilirler. polisler de bazen gözüne kestirdiğine ifade değiştirme gibi kafasına göre davranarak görevini kötüye kullanıyor bu yüzden polis desteği de yeterli olmuyor. başıma bu da geldiği için söylüyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…