Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri serbetci kremi kullanan 30 yas ve üzeri arkadaslar biz burda toplanalım

bu 6 cm de serbetcinin rolu yok sanırım ve ne zamandır bu işlemleri yapıyosun tatlım baslık değistirmeyi bilmiyorum biraz acemiyim yardım edersen tabii seve seve değiştiririm CADIARZU

ben de bilmiyorum ki...:))). kime sorsak acaba?

şerbetçinin rolü olabilir ama yaa yine de kestirip atmamak lazım. ilk 4 cm'de yok da son 2 cm'de olabilir. çünkü son 2 cm biraz hızlı gelişti. ben şimdi bir iki hafta daha yapıp bırakacağım. sonra yaza bir kez daha denemeyi düşünüyorum. bu kez çok istikrarlı bir şekilde tam 2 ay yapacağım. hem de yazın daha ince giyineceğim için daha çok hava alacak. bence o zaman etkili oluyor şerbetçi otu.

gelsomina ne zamandır kendine bu işlemleri yapıyosun kardes

valla şimdi şöyle başladı olay: ekim gibiydi sanırım yanlış hatırlamıyorsam küç aldım ben. küçü o zamandan beri hiç bırakmadım. aynı zamanda ada çayını da. ilk kutuyu günde bir kaşık olarak aldım. ikinci kutuda günde iki kaşık almaya başladım. böyle sadece küç ve adaçayı kullandım bir süre. sonra ikinci kutuya geçtikten sonra sabahları buz masajı yaptım bir ara. iki hafta kadar onu bırakmak zorunda kaldım ama. onu bırakınca bu kez çilek yağıyla masaj yapmaya başladım. geçtiğimiz hafta da çörek otu yağı aldım hem çörek otu hem de çilek yağıyla yapıyorum şimdi. bir de dediğim gibi şerbetçi otu var son on beş günde yaptığım. bu arada küçün de üçüncü kutusuna başladım. adaçayı aynen devam.

ay kendimi maratonda gibi hissediyorum yoruldum bırakıcam diyorum bi bakıyorum hepiniz koşmaya devam ediyonuz bende hadi bari diyorum onu yap bunu yap valla sıkıldım yaw bazen masaj yaparken imdat diye bağırasım geliyo ben sadece çörek otu yağını kullanıyorum şerbetçi kremini kullanmıyorum çünki felaket kokuyo adam beni yataktan kovar valla ama demleyip suyunu sürüyom sonrada çörekotu yağını sürüyom ikisi beraber felaket kokuyo mersin yağını hiç söylemiyim tam viks gibi oda ayrı kokuyo offf yaa boşa kürek sallayıp duruyorum ben malesef sigarada kullanıyorum sanırım oda engelliyo bişey sorcam canım ya küç sana kilo aldırdımı açmı tokmu içiyosun küçü benim maşallah kalça falan yerinde bu küçle dahada büyür bide onla uğraşmıyım diyorum gerçi onlada arasıra uğraşıyom ya ey Allahım bi taraf fazla bi taraf az ama şükürki noksan değiliz bu saate sıyırdım kızlar sanırım ben iyisimi gidip uyuyayım öpüyorum hepinizi

küç kilo aldırmadı canım. zaten küç nasıl aldırsın ki? yersen kilo alırsın. yemezsen almazsın. haklısın şerbetçi otu kremi çok zahmetli. ben de şu anda müsait olduğum için kullanıyorum ama en fazla bir iki hafta daha kullanabilirim. sonra bırakmak zorundayım. eşin seni yataktan kovmakta haklı tabi :))). o kadar pis bi şeyle yatağa girilir mi? ama giriyoruz işte. ama benimki pek kokmuyor. kremin kokusu bastırdı herhalde. sen bu kadar uğraştın bir gelişme kaydedemedin mi?

adacyını sadece içiyodun demi gülüm
ama yinede çok iyi bi gelişme gördüm son 15 günde 2 cm gerilemesse eğer serbetci kaynaklı olduğundan cok hızlı ve olumlu bi gelişme.bence serbetciyi bırakma.arkadasım.serbetciden önce adacayı masajı yapıyomusun.birde srebetciden önce adacayı içmemiydi yoksa masajmıydı... baslığı değiştirmeyeyim ama ilk sayfayı baska yöntem yapanlarda gelsin diye kapsamlaştırayım öptüm canım sağolguclubacismile

gelsominacım serbetciye daha baslamamısken ada cayını nasıl tüketiyodun içerekmi masaj yaparakmı

ben adaçayını hep içiyorum. hiç masaj yapmadım. hatta bugünlerde fincanıma bir tutam da anason atıyorum. hem tadı süper oluyor hem o da östrojen içeriyor. tavsiye ederim. istersen östrojen içeren bitkiler diye ara internette, adaçayı da anason da var listede.

gelsomina tatlım serbetciye kattığın kremin adı ne kokusu hoşmuş yaaa merak ettim

neutrogena body moisturizer, büyük bir şişede almıştım vücut losyonu olarak kullanmak için ama bana kıvamı yoğun geldi hiç kullanmamıştım duruyordu kenarda. şerbetçi otuna kısmetmiş.

neutrogena body moisturizer, büyük bir şişede almıştım vücut losyonu olarak kullanmak için ama bana kıvamı yoğun geldi hiç kullanmamıştım duruyordu kenarda. şerbetçi otuna kısmetmiş.

aniden bugün nette çıkmak zorunda kaldım halbukı aynı anda cevrim içi olmak çok iyi olucaktı özürbile dilemeden çıktığım için kusura bakma bilmiyorumkismile

aniden bugün nette çıkmak zorunda kaldım halbukı aynı anda cevrim içi olmak çok iyi olucaktı özürbile dilemeden çıktığım için kusura bakma bilmiyorumkismile

özür dilemene gerek yok. chat mi yapıyoruz yahu. fkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 farketmez canım ne zaman istersen o zaman sorabilirsin. ben kontrol ediyorum arada görünce cevap veririm.

slm arkadaslar bende 34 yasındayım aldım serbetcı otunu baslıycam bugunlerde.bu yastan sonra insallah faydası olur.
sayfalarda küç kullandıgınızı bahsetmıssınız.nedır bu küç yagmı?

slm arkadaslar bende 34 yasındayım aldım serbetcı otunu baslıycam bugunlerde.bu yastan sonra insallah faydası olur.
sayfalarda küç kullandıgınızı bahsetmıssınız.nedır bu küç yagmı?

küç= kara üzüm çekirdeği tozu. öğütülmüş üzüm çekirdeği yani. günde 2 tatlı kaşığı yiyorsun. dolaşımı düzeltme etkisi. damar sağlığı ile ilgili prblemlerde kullanılıyor. ama nasıl oluyorsa göğüs büyütmekte de işe yarıyor. fakat uzun süreli kullanımda. ama çok faydalı bir şey. anti oksidan. göğüs büyütmeyecek olsan dahi kullanmanı tavsiye ederim. benim bağışıklık sistemimi çok güçlendirdi.

gelsominacım farkdan bahsetmişsiniz yok 16 yok 6 cm.bunu ben anlamadım .çokmu cahilim gülüm .

baska topikde yazmıssınız bu fark olayını.bende merak ettim.
burdayım burdayım.

önce göğüslerinin tam altından ölçeceksin. bu göğüs altı ölçün olacak. sonra da göğüs ucunun hizasından ölçeceksin bu da göğüs ucu ölçün olacak. sonra ikisinin arasındaki fark sütyen cup ölçünü veriyor, aslında göğüslerinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. yani 90 cm göğüsün var diyelim ama göğüs altı ölçün 85 bu durumda göğüslerin küçük demektir. çünkü fark sadece 5 cm hiç bir kabarıklık yok. bak sütyen ölçülerini de yazayım. bu forumda da bulunsun:
Meme altı çevresi Sütyen bedeni
70 cm. ve altı 70
71 - 75 cm. arası 75
76 - 80 cm. arası 80
81 - 85 cm. arası 85
86 - 90 cm. arası 90
91 - 95 cm. arası 95
96 - 100 cm. arası 100
Fark Cup ölçüsü
6.5 cm.den küçükse A
6.5 - 13 cm. arası B
14 - 19.5 cm. arası C
19.5 - 26 cm. arası D
26 cm.den büyükse DD

benim meme altı çevrem 70 cm. Bu durumda 70 beden giymem lazım. göğüslerim ne kadar büyük olursa olsun bu ölçü değişmeyecek. Ama benim sınır sayılır 75 de olabilir.

Sonra meme ucu ölçüsü ile altının ölçüsü arasındaki fark şu anda bende 12 cm. bu da B cup oluyor. ama bu tabi sütyeni üretene göre değişir bence. ben B cup giyebileceğime inanmıyorum. o kadar büyük görünmüyor çünkü.

ben bunu hiç bilmiyodum
yaaa kim bilir benimki ozaman kçüktür belkide cok küçük senin gibi genc değilimde aman bosver sağlık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…