Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçi otu

Muyap

Love İs War !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
878
120
40
kızlar şu şerbetçi otunu kullanan varmı kremini ayrıca şu kremin illa yağsız mı olması gerekiyor ya ? lütfen yardımm ayrıca kremi sürerken hep otla dökülmüş kızlar öyle uğraşacağınıza ihtiyacınız kadarını tülbente dökün ve sıkın ne ot ne çöp hiç birşey gelmiyor ben öyle yapıyorum. ama yağlı krem ve vazelinle hazırladım kremi 3 gün oldu müthiş bir ağrı var göğümde biraz da mersin yağı ve ççörekotu yağı ve küçde kullanıyorum bakalım sonuçları yazarım kızlar birde liste hazırladım kendime kontrol çizelgesi falan 20 günde bir ölçeceğim valla çok heyecanlıyımm.. kullananlar lütfen sizde yardım edinn :KK43:

ay kızlar ağlıycam ya bir mesaj atın ya :KK43:

Canım merhaba ben şerbetçi otunu yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Fazla bir gelişme göremedim.Bir ara çörek otu mers,n yagını kullandım onun az biraz etkisi oldu ama onuda zaten az kullanmıştım.Şerbetçi otunu ben uyku düzenim için içiyorum.Ama dediğim gibi çokda bir gelişme göremedim.Tabi herkesde aynı etkiyi göstermez.

Canım merhaba ben şerbetçi otunu yaklaşık 15 gündür kullanıyorum.Fazla bir gelişme göremedim.Bir ara çörek otu mers,n yagını kullandım onun az biraz etkisi oldu ama onuda zaten az kullanmıştım.Şerbetçi otunu ben uyku düzenim için içiyorum.Ama dediğim gibi çokda bir gelişme göremedim.Tabi herkesde aynı etkiyi göstermez.
canım ama şerbetçi otunu içince etkisi yokmuş kremi etkiliymiş.

hı onu bilmiyorum o zaman canım ben

Merhaba kremi nasıl hazırladın yazabilir misin
Tugba hanım merhaba, ben daha önce rastlamadığım bi tarifle hazırladım bugğn. Bol miktarda şerbetçi otunu yarım bardak suyka kaynattım. İyicw kaynadıktan sonra suyunu süzdüm, suyunun içine bi parça balmumu ve bi yemek kaşığı kadar zeytşnyağı koyıp kaynattım. Soğuyunca krem halini aldı. Daha bugün kulkanmaya başladım umarım faydası olur :)

X