Çocuk Hastalıkları Serebral palsi riskli bebek

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

Flzantalya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
3
3
46
Arkadaşlar merhaba, oğluma 8 aylıkken cp riskli bebek dendi. Şuan 9 aylık ama tam olarak gereken gelişimi göstermesede incelediğim cp li bebek belirtilerinide tam göstermiyor. Özellikle cp li bebek ve çocuk yetiştiren anne ile bebeklerinin bu ayları hakkında tüm annelerden fikir almak istiyorum.

Arkadaşlar merhaba, oğluma 8 aylıkken cp riskli bebek dendi. Şuan 9 aylık ama tam olarak gereken gelişimi göstermesede incelediğim cp li bebek belirtilerinide tam göstermiyor. Özellikle cp li bebek ve çocuk yetiştiren anne ile bebeklerinin bu ayları hakkında tüm annelerden fikir almak istiyorum.
Bebeğinize neyden şüphelenerek riskli bebek dediler?

Konu sahibi merhaba. Benim hastalık ile pek ilgili bilgim yok. Sadece yakın arkadaşımın kızında aynı hastalık var doğuştan.. Şu an 1 yaşında. Ayakları alçıdan yeni çıktı, alçıya alınma sebebi yürüyüş bozukluğundandı. Ve haftanın üç günü fizik tedaviye gidiyorlar. İlgi ve sabır gerektiren bir süreç. Sağlıkla kalın.

X