seven kadın mı daha mutlu yoksa; sevilen kadın mı?

Beni sevmeyeni sevemiyorsam bunun adı nankörlük olamaz...
Sevmek kalpten gelen bir duygudur zorla olmuyor...
Tek taraflı sevildikten sonra bunun adı boğulmak, tek taraflı sevdikten sonra da bunun adı sürünmek olur bence... aklinialirimsmile

sevilen kadın....kaçan kadınnn
hep daha kıymetli.çünkü kıymet verdikçe insanın kıymeti azalıyor..

Sevmediğim adam benim için yollarıma dökülse,el üstünde de tutsa yüreğimde asla hissedemem.
Sonuna kadar sevdigin kadar sevilmek diyorum..
Hem mutlu edersin hem mutlu edilirsin.

ikisi arasından bir secim yapmak gerekirse sevilen kadın daha mutludur..cunku sevdigin insanın seni sevmemesi berbat birseydir bu durumda berbat durumda olan beni seven benim sevmedigim adam olur ben olmam

Ben sevilen diyorum çünkü beni gerçekten seven sürekli ilgi gösteren kişiye karşı boş kalamam ben de onu severim

Sewilen kadın daha mutlu . Çünkü , kadın sevilmediğini hissederse gülümsemez bile ...

bencede sevilen kadın çünkü sevilen kaın sever ve sevdiği ve sevildiği için her şeyi yapar
kendimden yola çıkarak cevap vereyim ben sevildiğimi hissettiğim yada anladığım anda herşeyi yaparım onu el üstünde tutar ve onuda mutlu etmek için çabalarım
ama sevilmyosam tabiri caizse kılımı bile kıpırtatmam

Sevilen; elindekinin değerini pek kolay anlamaz.Yapılan herşey anlamsız gelir. Seven: acı çekmeye,özlem duymaya, kendinden ödün vermeye mahkum olur. Her ikisi de bir arada olunca Aşk oluyo, yalnız biri olursa Hüzünle sonuçlanıyo.. Ama şu bir gerçek ki hep bir uhde kalıyo içinde...:KK59:

bence sevgi karsiliksiz olursa her iki tarafta mutsuz olur. karsindakini sevemezsen o istedigi kadar sevsin seni, el üstünde tutsun bi fayda etmez, mutlu olamazsin. eger sevdigin insan seni sevmiyorsa ayni sekil, yine mutsuz olursun. ibrahim tatlisesin bi sarki sözü geldi simdi aklima "bensiz askin neye yara ki diye" :)

sevilen kadın mutlu olmaya çaba gösterir ama seven kadının buna ihtiyacı yoktur onun bi bakışı bile yeter mutlu olmasına. hep biri birinden çok seviyo ama yapcak bişey yok. seviyorum sevliyorum... mutluyum:KK16:

X