seven kadın mı daha mutlu yoksa; sevilen kadın mı?

her iki nimete sahip olan kadın elbette ki en mutlu kadındır ama , tek seçenek zorunlu kılınırsa sevilendir tabi ki.. sevipte acı çeken kadın çoğunlukta,başta bendeniz olmak üzere.. sevildiğini hissetmek güzel bişi olsa gerek.

Ya gorucu usulu ile evlenip evli bir erkege asik olmak...En kotusu budur bence. Sevmekte sevilmekte onemli ama ya elde edemeyecegin mutluluk olmayinca....

KESİNLİKLE SEVİLEN KADIN MUTLU OLAMIYO YAŞAYAN BİRİ OLARAK ŞİMDİKİ SEVGİLİMDEN ÖNCEKİ ERKEK ARKADAŞIMLA SEVMEDEN ÇIKTIM SIRF O SEVİYO DİE AİLEM İSTİYO DİE İKİ YIL BOYUNCA EL ÜSTÜNDE TUTTU HER DEDİĞİMİ YAPTI O KADAR İLGİSİZ HALİME SİNİRİME ÖFKEME DAYANDI EYVALLAH DEDİ YANİ HERŞEYE AMA BEN AŞIRI MUTSUZDUM ÇÜNKÜ HİÇ SEVMEDİM GECELERİ YATAĞA YATTIĞIMDA ONUNLA NASIL UYUCAĞIMI ONA NASIL DOKUNUCAĞIMI DÜŞÜNDÜM ALLAHIMDAN YARDIM İSTEDİM ÇÜNKÜ BİLİORUM Kİ SEVMEDİĞİN YEMEK YENİLMEZ YANİ SIRF SEVEN AHI ALMIYIM DİE AİLEM İSTİYO DİE DAYANMAYA ÇALIŞTIM AMA Bİ LAFIYLA O KADAR TIK ETTİKİ SONRA ATRILDIM FALAN Bİ FIRSATINDA SONRA BÖYLE HİÇ SEVMEM FALAN DERKEN AŞKIMLA TANIŞTIM DELİ GİBİ AŞIK OLDUM BEN ONU O BENİ SEVİYO VE BEN ÇOK MUTLUYUM YANİ SEVDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM BU DURUMDA SEVİLEN DEĞİL SEVEN KADIN GERÇEKTEN MUTLU OLUYOR:asigim:

eskiden olsa seven kadın diyebilirdi.ama zaman içinde bu fikrim değişti.sevilen kadın daha mutlu olabilir bence.

seven kadın oldum pek hayrını göremedim şimdide sevilen kadın olmayı demeli.. böyle birini bulunca sizede söylerim hangisi iyi diye :))

bilmiyorumkismile bugün binlerce defa sordum kendime bunu sonunda da cevabının olmadığına karar verdim...önceki ilişkimde "seven" ama sevdiği kadar sevilemeyen bu ilişkimdede sevilen ama okadar sevemeyen biri olarak kararsız durumdayım malesef... seven insana haksızlık yapıyorum farkındayım ama o benim için çok değerli ama diğeride ilk aşkım offfffff benneyaptımki bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile mafoldumben

Evlilikten önce yani hayat toz pembeyken seven kadın mutludur bence ama evlendikten sonra durum dğişiyor sevilen kadın olmak daha avantajlı oluyor , çok yakında evlenecek sevilen ve seven bir bayan olarak eşimin sevgisinin daha baskın olmasını istiyorum

biraz daha düşündüm de mutlu olmak için illa biri sevmiycek diğrei sevecek diye bir şey yok iki tarafta sevecek ama erkek daha çok sevecek sanırım kadının mutluluğu burda, yani kabul edelim her ilişkide iki taraf ne kadar seviyor da görülseler her zaman birinin sevgisi daha ağırdır işte güzel olan şey daha çok sevenin erkek olması

erkek severse nasıl olur.. valla kişiliğine göre değişir... sırf sevgi olaması yetmez... yani senin aradığın özellikler önemli birbirinizi tamamlamanız önemli... yoksa günün birinde sen onu üzersin... sen kimseyi üzme ki ksa bir süre sonrada seni kimse üzmesin.. kendi düşünerek adım atma...

hiç sevemiceğiniz birinin sizi sevmesi kadar kötü bişey yok sanırım, bi taraftan Allah'ım ben nası bi insanım benim için neler yaptı ben hala nankörlük yapıyorum diyosunuz, içten içe vicdan azabı, ama bi taraftan da onu sevmiyorum eğer onu hayatıma sokarsam ona haksızlık yapmış olurum bu daha kötü diye düşünüyosunuz, ama hem sevilip hem sevmek gibisi yok, en güzeli bu Allah nazardan korusun maşallah:nazar:

İkisi de platonik olduğu için mutsuzluk getirir kesinlikle :nazar:

O beni sevse neye yarar ben onu sevmedikçe...

Ben onu sevsem neye yarar o beni sevmedikçe..

İkisi de kör bir kuyudan ibaret :nazar:

bnce seven kadından ziyade çok sevilen olmayı isterim ben.........zaten beni çok seven irinii zamanla bende severim herhal......

X