Severken Ayrılmak

Bitir. Bazen bitmesi gerekir yeniden başlamak icin:)

Ben aldatıldım ve boşandım. Boşanmam gerekiyordu. 1 yıl kadar ayrı kaldık. O sürede o kadar cok acı cektim ki sana anlatamam. o kücük bir yıl onun burnuna ufak bir estetikle törpü yaptı bak simdi hamileyim :)

Ikinci kez mi evlendiniz esinizle? Ben mi yanlis anliyorum?

Bana Allah yeter...

Eger esiniz sizin icin hayirliysa Rabbim yolunuzu acsin ve kalbinizi mutmain kilsin.
Eger hayirsizsa cok cok daha iyi birini nasip edip acinizi unuttursun insallah.
Cani gonulden isterim.
Ayrica huzunlu kalpler Allah'a daha yakindir, siz de bol bol kendiniz icin dua edin.
Hem rahatlatir hem kuvvet verir.

Allah razi olsun, cok guzel bir dua bu.

Duam hic eksik olmuyor. Allah'in "Ol." deyip oldurmasini diliyorum.

Hakkimda, hakkimizda hayirlisi...

Bana Allah yeter...

Hamilesiniz? Esinizden? :)

Bana Allah yeter...

Ay ben de kesik kesik konuşmuşum bir taraftan da tıkınıyorum :KK1:

Evet eski eşimle gecen yıl eylül gibi tekrar görüşmeye başladık, yılbaşında da bir tatile cıktık o arada hamile kalmışım.

Yeniden beraberiz ama evli değiliz henüz.

Evet eski eşimle gecen yıl eylül gibi tekrar görüşmeye başladık, yılbaşında da bir tatile cıktık o arada hamile kalmışım.

Anladim. :) Merakimi mazur gorun, mucizevi hikayelere olan acligimdan hep. Kendime pay bicecegim aklimca.

Ne mutlu size. Sevindim sizin adiniza cokca. :)

Bana Allah yeter...

Anladim. :) Merakimi mazur gorun, mucizevi hikayelere olan acligimdan hep. Kendime pay bicecegim aklimca.

Ne mutlu size. Sevindim sizin adiniza cokca. :)

Bana Allah yeter...

Pek mucize değildi bizimki. Malumun ilanıydı :)

Rabbim yardımcınız olsun. Yıkılan her yuvada benim de yüreğim sızlar. O günler gelir aklıma.

Dualarımda olacaksınız, sevgiler.

Belkide evlilik her şeyi berbat ediyordur. evlenmemek belki daha iyidir.. bu arada bu akşam sen nereye ben oraya oldum, seni takip eden sapıklar gibiyim :KK19::KK19:

Belkide evlilik her şeyi berbat ediyordur. evlenmemek belki daha iyidir.. bu arada bu akşam sen nereye ben oraya oldum, seni takip eden sapıklar gibiyim :KK19::KK19:

Şimdi evlenmek icimden gelmiyor gerçekten. Cocuk olmasa evlenmezdim bile ama doğumdan önce evlenmemiz lazım, malum burası Türkiye.

Farkındayım :KK1: Arkamı kolluyorum zaten ama elimin biri göbeğimin üstünde :KK1:

Ben cok savasci bir yapiya sahibim, hele o siz konusuysa her seyi yaparim. Ama ailesinin sozunden ciktigini hic gormedim, hele bu olaylar sonrasi asla yapmayacaktir bunu. Yoksa katlanmaz miydim...

Bir yolu var mi bilmiyorum. Ama oldugunu gorursem asla es gecmem...

Bana Allah yeter...

siz ona teklif etseniz kabul etmez mi tekrar birlesmeyi,

siz ona teklif etseniz kabul etmez mi tekrar birlesmeyi,

Ettim.

Cok konustuk bunlari. Aglaya aglaya...

Nasil olacagina dair ikimizin de bir fikri yok. Ikimiz de birbirimizin ailesini istemiyoruz mesela. Nasil olacak misal bayramda seyranda?

Bunlari suruyor onume. Sonumuz yok ona gore. Hakli da...

Size bu saatten sonra nasil birlesiriz soyleyeyim mi?

Ben annem hata yapti der, annemi gunah kecisi ilan etmelerine ses cikarmam. Onlari destekler ve belki de ozur dilerim. Ancak o zaman...

Ki annem benim canim. O bana yapilanlara uzuldugu icin yapti ne yaptiysa. Onu ortada birakmam.

Ha ben esime sunu da teklif ettim: Kimse bir digerinin ailesiyle bir sure gorusmesin dedim. Olanakli bulmadi.

Bana da yapacak bir sey kalmadi haliyle...

Bana Allah yeter...

Teklif etmesin bence. Sonra bütün yük omuzlarında kalır. Karşı taraf mücadele etmeli.

aslinda öyle ama böyle de göz göre göre biticekmis gibi duruyor,
aralarindaki bag güclenirse sorunlar da cözülür belki, son kez daha denense cokta bisey kaybetmez diye düsündüm :26:

aslinda öyle ama böyle de göz göre göre biticekmis gibi duruyor,
aralarindaki bag güclenirse sorunlar da cözülür belki, son kez daha denense cokta bisey kaybetmez diye düsündüm :26:

Gelecekte kaybı daha büyük olabilir. O bütün kutşunlarını harcamış, zaman beklemek icin cok uygun.

Ettim.

Cok konustuk bunlari. Aglaya aglaya...

Nasil olacagina dair ikimizin de bir fikri yok. Ikimiz de birbirimizin ailesini istemiyoruz mesela. Nasil olacak misal bayramda seyranda?

Bunlari suruyor onume. Sonumuz yok ona gore. Hakli da...

Size bu saatten sonra nasil birlesiriz soyleyeyim mi?

Ben annem hata yapti der, annemi gunah kecisi ilan etmelerine ses cikarmam. Onlari destekler ve belki de ozur dilerim. Ancak o zaman...

Ki annem benim canim. O bana yapilanlara uzuldugu icin yapti ne yaptiysa. Onu ortada birakmam.

Ha ben esime sunu da teklif ettim: Kimse bir digerinin ailesiyle bir sure gorusmesin dedim. Olanakli bulmadi.

Bana da yapacak bir sey kalmadi haliyle...

Bana Allah yeter...

esiniz de hic birseyi begenmiyor, aslinda teklifiniz cok makul iki taraf icin de, sanirim esiniz kafasinda bitirmis,
orta yolu bulmaya calismiyorsa baska bir aciklamasi olamaz, cok rahat gercekten
insallah hakkinizda hayirlisi olur.

Gelecekte kaybı daha büyük olabilir. O bütün kutşunlarını harcamış, zaman beklemek icin cok uygun.

dogru tek tarafin cabalamasiyla da olmuyor, esinin bu kadar kati oldugunu bilmiyordum,
teklif etmis zaten ama orali olmamis ne yazikki

Gece gece nasil yalnz gnderir sizi cok tuhaf cidden . Bu kadr yaotklarndan snra akli basina nasl geldi bi de. Ne biliyim biz bayanlar hemen erkklere inaniyoruz pisman oldu feln diyoruz . Belki o kadr da masum degil o kisi. Ve aileni karsina alma bu kadr kötülük yasatan biri için derim ben . Tabi karar sizin

esiniz de hic birseyi begenmiyor, aslinda teklifiniz cok makul iki taraf icin de, sanirim esiniz kafasinda bitirmis,

dogru tek tarafin cabalamasiyla da olmuyor, esinin bu kadar kati oldugunu bilmiyordum,

Amin insaallah.

Dualarinizi eksik etmeyin.

Bana Allah yeter...

Hayirlisi...

Hakimda, hakkimizda...

Bana Allah yeter...

X