Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili günlük,
Doldum taştım artık. Düşünmeden girdim bu yola farkındayım. Çok acıyor canım artık. O Bayramdaki fotoğrafı takıntı haline getrmek, iki sene önce anneler gününde krize girmek... hepsi benim takıntılarımın suçu. Ellerimle mahvettim her şeyi. Böyle olacağını biliyordum aslında. Ben mi çektim acaba diyorum korka korka. Psikoloğa ilk gittiğim zaman da bunun için gitmiştim. Sanırım kendini gerçekleştiren kehanet oluyor. Erkekler neden böyle? Neden başaramıyorlar dengeyi? Ya da ben neden böyleyim eskiden beri hep her şey eksik her şey yarım. Neden düşünmedim neden girdim bu yola?

Merhaba günlük,
Selâm verem dedim.
💐

Senin sebebin olanlar bunu görmek istemeyip yine sana yüklenecek de bunu kaldıramayacaksın diye korkundan yine kendine ediyorsun.
Ne saçma iş.
Ama insan öyle böyle kırılmıyor..
Kafanın dikine gidebilecek gücü bulmak lazım.
Zorlansam da bir şeyler yapmanın yolunu bulmam lazım öyle ya da böyle.

Şükretmem gereken şeyler var ama yine de üzgünüm kendim için, elimde değil.. Böyle olmamalıydı.. Bu durum bana hayatta engel olacak eğer böyle giderse... Yoracak.. Bedenen de ruhen de..
Ahh..
Ağlamak istiyorum. (Keşke şu an bir güzel ağlayabilsem, insan bir arındığını hissediyor, rahatlıyor)
Geçsin bu Allah'ım. Lütfen. Lütfen. Lütfen. Lütfen... Lütfen...
Güç ver bana ve bir mucize olsun, geçsin bitsin.. Lütfen.

Allah'ım ruhuma ve bedenime şifa ver. Baştan aşağı her bir hücremi şifalandır. Sağlıklı sıhhatli bir hayat nasip eyle.

Bu şehirden gitmesi iyi bir şey ama istemiyorum başarmasını bana ne ya neden istemiyorum sinir oldum ama niye sinir oldum. Ben ondan iyiydim çünkü ben öndeydim. Şimdi her şeyi var. Kazandı ben geri kaldım mı? Ben önde miyim hâlâ. Sinir doldum. Adam da iyi salakmış hemen cevap veriyor iyi buldum gereksizi

Nolur bir kere de birisi bir işimi kolaylaştırsın. Kız yoruluyor şunu yapıvereyim desin. Neden çevremde düşünceli, iş bitirici kimse yok…. Neden herkes girlinred halleder kafasını yaşıyor… halledemiyorum, ben de sıradan bir insan evladıyım superman değilim ki. Herkes gibi arasıra yardıma, desteğe, bir molaya ihtiyacım var. Ben bu dünyaya koşturmaya mı geldim. Bıktım yaşamaktan. Her gün baş, bacak ağrısından bıktım. Kafam şişiyor dayanamıyorum artık.

Sevgili günlük,

yorgunluklarımın mustsuzluklarımın kaynağı o, negatif insanla yaşamak ne kadar zor, hayat enerjimi emdi tüketti resmen. Kangren gibi kurtulamıyorum…

Allah'ım, karşıma ihtiyacım olan, bana şifa hayatıma ışık verecek olan tüm bilgileri ve insanları çıkar lütfen...

Keşke canım istediğinde ağlayabilsem de biraz toksin atabilsem, rahatlasam.

Biri bana sarılıp sakin ol dese keşke, çok heyecanlıyım ayyy :KK17::KK74:

Yine evde yalnızım. X gezegeni aslanda olduğu için sosyal ortamlarda parladığını söyleyen bir arkadaş var. Bekar olduğundan olmasın o diyemedim… evlenip buraya geldiğimden beri çocuk bakıyorum. Ne ara parlayayım😂 ailece görüşelim desen bakalım eşin ortak nokta bulacak mı… yine evde yalnızım ve başım ağrıyor

Sağlığımız sıhhatimiz yerinde, tüm sevdiklerim iyi, her gece sokağımıza gelip kendisini bana sevdirmeden bırakmayan tatlı mı tatlı güzel mi güzel prensesim birkaç gündür kayıptı o geldi keyfim de geldi, Allah tüm sokak hayvanlarını korusun🙏 bir tanesi bile kaybolsa üzüntüden bastığım yeri bilmiyorum😞

Ben insanlarla uğraşamıyorum, mücadele edemiyorum, beceremiyorum, kafam kaldırmıyor, devamlı niyet okuyamıyorum ve bu yüzden de yaşayamıyorum bu hayatı...

Her şey çok güzel olsun şahsi hayatımda, aile hayatımda, çevremde, ülkemde, dünyada... Lütfen Allah'ım.

X