Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili günlük,
Bu yıl da misafirim boldu, hepsinden bıktım. Her şeyden bıktım. Lanet olası on beş tatilde yine görünceye git, on beş kişiyle aynı evde bir hafta yaşa, ailecek mutlu ve sağlıklı gittiğin yerden mutsuz ve hasta olarak dön ritüeli yeni bitti. Ben de bittim artık. İçimde sürekli biten bir şeyler oluyor, ruhum sıkışıp daralıyor, çıkıp gitmek istiyor. Trende yazıyorum sana da hayattan bezmiş vaziyette... İçimden böyle anlarda o kadar çok KEŞKE EVLENMESEYDİM geçiyor ki anlatamam. Neden her tatilimde yanlarında sıkılıp bunaldığım insanlarla yorulup hayattan soğuyarak birlikte olmak zorundayım ki.

Sana bi arıza lazım bu gecelik, yüzyüze bakışalım hangimiz fotojenik

Günlüğüm,
Şimdi söylenen laflara çok anlam yüklemeyi, ince düşünmeyi bırakmak istiyorum.
İçimden geçeni bana nasıl söylüyorlarsa bende söyleyeyim. Bu lafa karşı alınır mı diye düşünmeyi bırakayım, 'o' kişi-kişiler nasıl kendilerinde böyle rahat konuşma hakkına(!) sahiplerse bende hakkedilen cevabı çıkarayım ağzımdan.
Benim yaşadığım acıdan kendine pay çıkaran görümceme gerekeni söyleyeyim.
Ben yaptığım düşüklerde, doğumda kaybettiğim çocuğumda, şimdiki hamileliğimde ne kadar etkilendiğimi söylerken 'seni geç beni etkiledi seni de etkilemiştir' demek nedir , empati zengini mi sanıyorsun kendini yoksa benden daha mı çok etkilenmiş olacağını sanıyorsun. Boş laf boş ağızda çok dönüyor.
Böylesine bir kişiliğe her lafı < olduğu gibi, geldiği gibi, aklımdan geçtiği gibi> söyleyeceğim, söylüyorum.

Sevgili günlük,

Gitikce gücümü, enerjimi kaybettigimi hissediyorum, sanki aptallasiyorum…
bir gün gözümü karartip bende özgür olabilirmiyim? Ama o bir gün biranevvel gelmeli cünki zaman cok hizli bir sekilde ilerliyor 😞

Sevgili günlük,

benmi kötüyüm, benmi kıymet değer bilmiyorum 😞 bu soruyu neden şuan kendime soruyorum… bilmiyorum…

Sevgili günlüğüm, bugün Instagram da bir laf çıktı karşıma beni derin düşüncelere saldı." 9 ay boyunca bana hep iyilikle yaklaşan adamın baba olduğunu şahit oldum,biliyorum ki çok iyi bir baba da olacaksın "( yada bu tarz birşeydin) 🤔🤔🤔🤔

Sevgili günlük,
Zafer meşalesi sandığım şey aslında değilmiş. Özüne döndü ve ben soğudum gnlük. Belki de sevmemek daha iyi. Sevmeyen kaybetmekten de lorkmaz hem. Çok korkmuştum, şimdi cesurum günlük

Çok özlüyorum... Aşığım...
Gerçek aşk ve ruh eşi diye bir şey varmış...
Son günlerde ekstra yoğun yaşıyorum aşk duygusunu, özlemi.. O da böyle sanırım ondan...
Teşekkür ederim Allah'ım. Umarım bu hediyeni, ödülünü bir ömür en güzel şekilde koruyabiliriz, gerekenleri yapabiliriz, değerini biliriz :KK200:

Evceğzim evceğzim, sen bilirsin halceğzim…

Sevgili günlük,

gergin insanlarala yaşamak çok zor…

Sevgili günlük
Zor günler geçirdik, kayıplar yaşadık. Dilerim bundan sonra hepsi geride kalsın. Sevdiklerimiz sağlıklı olsun, iyi olsun. Bebeğim vaktinde sağlıkla dünyaya gelsin, güzel günlerini görelim. Son 3 ayki zorluklar geride kalsın, huzurlu, sağlıklı, mutlu günlerimiz gelsin.

Sevgili günlük,
Hakkımı helal etmiyorum asla Yüce Allah'ım sorsun hesabını ve duyayım, göreyim cezasını bulduklarını. Ben deprem bölgesindeyim aylardır evimde değilim yaşam mücadelesi veriyoruz hepimiz. bize sınav açtılar günlük, ben canımı riske attım evime girdim ders çalıştım ( defalarca artçı depreme yakalandım ders çalışırken, ölebilirdim ya ders çalışırken yakalandığım depremlerin birinde ölebilirdim) buna rağmen gerekli olan puanın alâsını aldım ama mülakatta elediler beni düşük puanlı olan tanıdıklarını hep kazandirmislar. Rabbim bizim zorluklarimizi görüyorsun, bizim hakkımızı yiyenlerin sana havale ettim sen sor hesabını, hakkımı helal etmiyorum asla... Depremden bu yana ilk defa hakkım yendiği için ağlıyorum 2 gündür, beni aglatanları sen de ağlat Allah'ım... Sana sığınıyorum, sana havale ediyorum....

Sevgili günlük,

hala yanlis secimimin altinda eziliyorum.
Insan hasta olunca esi küsermi…

Sevgili günlük, bazen dilimi tutamıyorum galiba 😂 bu duruma gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum. Mülakatta torpille atananlardan birine ( onunda öyle atandığını bilmeyerek) üç beş gerizekalı atanacak diye hak edenleri elediler diye bir cümle kullandım, adam bu cümle karşısında kafasını çevirdi. Sonra arkadaşla konuşurken onunda torpillilerden biri olduğunu söyledi ve ona da dolaylı yoldan geri zekalı dediğimi anladım 😂😂😂😂😂 ( tut şu dilini tut tut 🤭🤭🤭🤭)

Sevgili günlük,

İnsanlar yaptıkları hatalarını ne çabuk unutup yüzsüz oluyorlar, Razı değilim Allahım …

Eşim bel fıtığı oldu. Ölümlerden dönmüş, ağır hastaymış gibi davranıyor. Ne yapacağım bıktım usandım, benim yorgunluğum bana yetiyor. Çocukları yatırmaya geldim ama yatağıma uzandım, bacaklarım ağrıyor. Doktora gitme günlerimi hesap eder oldum. o gün doktordan eve gelince yatabilmek için

Yine buraya yazacagim anlasilan. Dün gece bi uyandim daire kapimla ugrasildigini fark ettim. Once yokyaa dedim uykuluyum uykudan uyandim bana oyle geliyor. 1-2 dk boyunca tel gibi biseyle kapiyi acmaya calistilar. Alt kitli degildi evet ama ustleri kitlemistim. Dolaptaki tabanca aklima geldi tam niyetlendim diger odaya tabancayi almaya gidicem ses birden kesildi.

Daha oncede soyle olmustu ekim gibi sanirim, sabah kapiyi acamadim. Kapiya oyle bi yuklenmislerki. Celik kapiyi ittirip bastirip yani kapiyi yerine oturtup ancak kilitlerini acabildim. Bi daha ayni seyi yasamadim. Haa evimde maddi degeri yuksek hic biseyde yok 16 yillik esyayi kim napsin eski. Sadece tufek ve tabancalar var. Bide canimiz yani.

Yine kapinin her tarafini kitledim en azindan gelecekse bile ben uyumaya devam ederim,tikirtilik bile kapi sesine uyanmam diye dusunuyorum.

Cocuklari uyuttum benimde uykum gelmiyo bi turlu yoksa coktan uyurum 😑

X