Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili günlük
Bebem iki gündür gündüz uykusuna yaymak istemiyor, umarım öğle uykularını bırakmaz yoksa ben biterim :110: 2 gündür akşamı zor ettim ve çok yorgunum. Şuan gece uykusuna geçti sıcak bi kahve yapmaya koşucaaaammm tabi önce bi evi toparlamam lazım :KK51:

Bir sırrı açıkladığımda istediğim beklediğim o mucize gelir mi bilmiyorum.
Gelmesi için dua ve umut etmekten başka çarem yok
Geleceğe notumuz olsun🤍

Günlük, bir kaç gündür hem sinirliyim hem üzgün. Konu eşim benim isteklerimin hiç önemi yok onun için. Tatile de gidilmez artık 100bin TL'ye mal olur dedi sanki daha önce gidiyormuşuz gibi, biz yeter ki gidelim ben öderim dedim ( ne var bunda) ben gelmem sen nereye gidiyorsan git dedi bana sonra bahçeye gidelim diyor bende aynısını ona söyledim ben gelirim gelmem keyfim bilir sen git dedim sinir oldu esdi gürledi. Yaaa sonra ki yaptığı ben her ay maaşımın 3/4 unu veriyorum.kalanla çocuğuma biseyler alıyorum, birine hediye alınacaksa alıyorum ( eli cebine gitmiyor çünkü), yemin ederim kendime hiç harcamıyorum günlük ek hesapdan kullandım bu ay kredi kartımın bir kısmını yatiramadim ama o bana dask yapılacak senin kredi kartına taksit yapalım diyor vermedim, küs benle iki gündür, daha önce olsaydı ağlardım kusmeyelim diye sarılır öperdim şimdi kılımı bile kipirdatmiyorum hodri meydan ...

Neden israrla intihar edip kendimi öldürmemi istiyorsun murtaza (kova adami) ? Kul hakkindan böyle mi kurtulacaksin? Fulya konusunda destek amacli yanimda oldugunu asla dusunmedim. Cunku sen oncesinde fulya yalniz degildir trol hesaplarla taraftar topluyordun :) bilerek insanlari kutuplastirdin bana karsi baktin ters tepti yaptiklarin ,cnn turkun abd usakligini bahane edip iyilik minvalinde taraf degistirdin. Taraf degistirdin ancak beklentilerin vardi onlar olmayimca sacma salak yine saldirmaya basladin. Senin beklentini ben nasil karsilayacagim müdür degilim amir degilim orta düzeyde memur statüsünde biriyim. Hatta desteginden ötürü Allahim hakkim helaldir bu yaptigi iyilik icin diye dua ettim ama sen suan israrla ,hakkimi helal ettigim icin beni pisman etmek icin ugrasiyorsun!!
Bana sürekli emekli ol diyorsun birde hayirdir isinden gucunden mi ettim seni? Sirketini? Arkadas aha koca site aha koca sosyal medya xin %25ini satin almis sirketin var ,bul bulabildigin kadar hainleri. Sen benden ne istiyon yaa?! Iftiranin alasini attin üstüme gelmis hala manipule ediyor aklinca! Senin attigin iftiranin kalintilariyla ugrasiyorum hala ben gerizekali.
Senin tek amacin beni bu dünyadan ortadan kaldirmak cunku bu zamana kadar sana taninan ayricaliklarin devami gelsin istiyorsun. Bu ayricaliklarin sona erme sebebi olarak beni görüyorsun. Ulan manyak cb damadina itibar suikasti yaparken aklin nerdeydi? Narsist,egoist ! Sana dedimki ibanini at borcum ne kadarsa odeyecegim,miktari soyle. Bu zamana kadar bana yaptigin yardimlarin karsiligi olan miktari yaz sadece. Sende ben bunlari para icin yapmadim dedin. Simdi sen hangi borctan bahsediyorsun? Hangi nankörlükten bahsediyorsun?
CEvrendeki insanlara hakkimda asli astari olmayan yalan dolan iftira soylerken aklin nerdeydi? Bana kumpaslara kurarken????
Okyanus otesindekilerin önüne atarken hic mi vicdanin sizlamadi?
Vee umuyorum şu diyarbakir mevzusunda senin ismin yoktur. Komutanlarin adini ve baglantilari desifre oldu coktan. Sadece geride duranlar kaldi.

Şefte bosuna helvami kavurmadi elbette :)

Benim yuzyuze konusacagim bi kisi var sadece,o da sen degilsin.

Çok haklısın tanımadığım öğrencim…

Eklentiler

• 035FA877-7763-4DA2-AC1E-25AAFF276301.jpeg
    035FA877-7763-4DA2-AC1E-25AAFF276301.jpeg
    164,1 KB · Görüntüleme: 13
Günlüğüm, dün o kadar ağladım ki gözlerim şiş uyandım. Hala aynı konudan dolayı tartışıyoruz en son dün dayanamadım içimdeki herşeyi söyledim ağlaya ağlaya, çocuğuma kıyamıyorum o beni ağlarken gördü " nolur ağlama anne" demesini hiç unutmuycam. Onun umrunda mıyız hayır, Evde umrunda değilmiş bende cocukda bu raddeye getirmeyecekmisim onu, ne yapmışsam, bahçeye gitmemisim iyi yaptım. Bir daha asla bahçeye mi gider nereye giderse gitsin ben artık yokum yanında. Ne dedim ben ne dedim, tatil 100 bin liraya da patlasa ben öderim gidelim dedim, suçum bu günlük. Galiba yanlış bir karar verdim, yanlış karar yanlış adam....

Sevgili Dünya ,
bir kaç gündür içinden çıkamadığım, içimi yiyen şeyler var. aslında bunlar ne onu da bilmiyorum . bu bir kaç haftadır çalışmak bana zulüm geliyor. evimi çok özlüyorum . gün içinde odalara vuran ışığı çok seviyorum ve hep ayrı kalmak zorunda kalıyorum . hafta sonu desen yetmiyor. çalışmak zorunda mıyım? evet. bi çocuğum olsun da istiyorum ama eşim çocuğumuz olursa ya aramız eskisi gibi olmazsa diyor. kavga etmeyiz çoğu zaman. çocuk olunca kavga ederiz diye korkuyor. onu da anlıyorum . benim biraz agrasif olduğumu düşünüyor. haksız da sayılmaz beni çok güzel idare ediyor. ama idare etmekten yorulmasından korkuyorum . o benim minik kelebeğim. onu çok seviyorum . bugün yeni doğum yapmış arkadaşıma yardıma gideceğim . evini temizleyeceğiz bebeği yıkayacağız falan filan . bu tamamen benim teklifimdi. annem ve eşim fazla yardımsever olman başına hep iş açıyor yapma deseler de, kendimi geri çekemiyorum . ben böyle mutlu oluyorum . işten biraz erken çıkıp evine gideceğim. bugünkü planım bu şekilde.

Diyetisyenin bana liste vermesinin bir anlamı yok. Beslenmeyi biliyorum da hazırlamak mesele… Bana bir aylık menümü ara öğünlerle beraber hazırlayıp gönderecek olana maaşımı verebilirim.

carsambadan beri kafam beynim bi karisik yasanilacak süreç nolucak nasil olacaktan sonraki hayatim ne olacak ,nereye tasinmaliyim yoksa burda mi kalmaliyim olarak 2ye ayrilmis durumda.Kizimin arkadas anneleri gitme kal burada belediye cok yardim ediyor hem bizim cemaatte (mahmut efendi,ismailaga) oyle dediler.Beraat Kandili sebebiyle cemaat evlerine gittim,hayatimda ilk defa boyle bir olusum icine girdim. Malum benim hakim oldugum alan cok baska din ve irk oldugu icin. Hakkimda hayirlisi birazcik alingan hassas bi gunlerde olabilirim. 1-1.5 ay sonra eve ptt ile tebligat gelecek dendi. Zaten o zaman dönüş yapacakmis kendiside,sorunsuz bi şekilde bitmesini diliyorum. Hatta bunun icin rabbiyessir oku dedi kizimin sinif arkadasinin bosanmis annesi. Daha once kabul etmedigi icin simdi yine zora sokarmi endisesi var yoruldum çünku. Bi ayrilayim hayirlisiyla tesetture girecegim. Bi acil bi kapan olmasini istemedigim icin bekliyorum iste herkes kendi yoluna baksin,bana neler etti defolsun gitsin adî pislik.
Yasal kanuni olarak tasinmazlarin yari hakki benim. Suan tlfnuma takip programi yuklediler esim, ablasi ve 4 yildir gorustugu erkek avukat. Çekismelide ne olur bilemem en azindan ayni evde bulunma zorunlulugum ortadan kalkar he bide ablasi hakkimda atip tuttugu icin karakola cagrilmisligi var ikamet ettigi sehirde. Bunlarida göz önünde bulunduracagim anlasmaliyi kabul etmezse.
Neyse hakkimda hayirlisi olsun elbette.
KAfam kalbim beynim suan bin parca ,huzursuzluk degilde belirsizlik beni mahvediyor. Dua edecegim,esmalar okuyacagim,tesbihler cekecegim. Allaha tevekkul edecegim. Hayirlisi olsun hakkimda.

Radyoyu dinlememi istediniz ancak tlfnumun radyosundan dinleyemedim cunku kasitli olarak sansür uygulanmis,frekansi kaldirmiskar yani neyse bi 20dk kadar acaba duymam gerejen nedir diye can kulagiyla dinlediklerimden elde ettigim sonuclar beni gülümsetti :))))

Garson ekibi mi karsimdakiler diye de bi dusunmedim degil. Neden emniyetin icindeki yapilanmaya garson demisler mesela?

Neyse melankolik havalarin bol olsun.

2 mart bana haber verdiniz yaa kara buyu yapildigina dair iste o gunun ertesi gununden bu zamana kadar acayip bas donmelerim oldu. Zaten unutkanligim vardi ama boyle bu kadar ani degil,kart sifrelerini unutmaya,isimleri unutmaya basladim. Basim oyle bi donuyoduki ,su kafam asagi dogru cekiyodu ,boynumdan asagi 45⁰lik aciyla dusuyodu yani zaten ogunun aksami deprem oldu. Ben depreme bagladim beni etkiledi diye dusundum. Dun marketten ciktim,arabayla geldigimi unutup yayan eve geri donmeye kalktim ki ben arabasiz bi yere gitmem biliyosunuz,iki adimda olsa arabaya binerim. Kizim dediki anne araba saginda duruyo nasi gormezsin. Gormuyorum cunku bulanik heryer,algilarim tikanmis. Aklim beynim dakgali deniz gibi calkalanip duruyo bi yandanda sanki boslukta yuruyomusum gibi ,yer cekimi kuvveti yokmus gibi surekli bir bas dönmesi.
Artik dedim bugun saffat suresini acicam youtubeden kurtulmayi umuyorum. Sonra ben you tubeden hic bir saffst suresi olan videoyu tiklayamadim,acilmiyor ugrastim epey. You tubu kapatip geri acayim dinleyim dedim. Kapattim bu seferde tlf kitlendi dokunmatik calismadi. Vazgectim tlf acip kapatip ucak modunda cevrimdisi olarak dinlememle benim o basimin dalgali calkantali hali aninda gecti cok sukur allahima. Uzeyir tohumunu evde tutsulettim cigerlerim acildi daha duzenli nefes aliyorum.

Ne demisler yer gök dua ile 🤲🥰

Okyanus otesinin pacalari tutusmus vaziyette neden bosaniyomusum.neden sabretmiyomusum
Sabretsem cennetlikmisim. Instadan habire evlilik danismanlari,aile ici olumsuzluk nasil giderilir vsvs oneride bulunuyorsunuz bilinki hepsini engelliyorum.
Laa daha düne kadar kadinlar kulubunun alt kalemlerinin arasina eklediginiz koca nasi ikna edilir secenegini bile koymustunuz. Noldu birden sizin kadinlarinizin yaptigi orospulugu benim yapmayacagimi bildiginizden bu yana habire yok degerimi dusuruyormusum cekismeli bosanma davasi acarak falan filan tiyatrosunuz yeminle :)))) eee simdi kime iftira atacaksiniz "iffetsiz kadin" etiketini ? Gavatlar sizi. Cehenneme odunlar! Arkamdan fatiha okuyandan ,helvani kavurandan cok cesitli serefsiz varliklarsiniz.
Valla kendinizi cok zeki sanan andavallar. Kademde cocuklarimin boyadigi tuale bile buyu yapan salaklar,kadem cikisi sokak kopeklerini cocuklarima saldirtan salaklar sonra ne oldu ? Siz benden cok daha iyi biliyorsunuz. Ananizi ... hepiniz bi geri cekildiniz gecici bi korkuyla. Mandacilar sizi.

Her ne kötülük yaparsaniz yapin ,Rabbim nurunu tamamlayacaktir 🤲 iyilik kazanacak 😌😎

Daha fazla huzursuzluğa tahammülüm kalmadı Allah'ım lütfen sonsuz huzur ver bana...

Annesinin sevmediğini kimse sevmiyor mu gerçekten… bu aralar gereksiz duygusalım. Şu adet bir başlasaydı. Psikoloğa mı gitmeliyim jinekoloğa mı… canım çok sıkkın. Normalim bu mu olacak artık

Sevgili guñlük:) yıllardır bu forumu okur bazen uzülür bazen umutlanırdim. Tüp tedavileri, cocuk sahibi olma ozlemleri derken şu an saglıklı 2 kız annesiyim. Bilseydim boşa aglar isyanlar eder miydim. 2.kizim 40 yaşima az kala bu sene doğdu. Bazen cevremde istedigi zaman hamile kalabilen kadinlari gorunce hala tatli bir imrenme duygusu olusuyor:) çok sükür . Evim dagınik, mutfak dağınık yemek yiyemedim sabaha kadar bebek emzirdim ama olsun. O tedavi sureclerinden daha yorucu değil. Yarın buyuk kızi tiyatroya goturmeliyim. Bebegı bırakacak kimse de yok:) eşim de bakamaz ki.. ne yapsam bilemiyorum. Bunları yazmak hayaldi gercek oldu hala rüya mi acaba diyorum:)

Hiç umrunda değilim günlük hiç... Ağlasam da karşısında can versem de umrunda değilim, ne biçim bir insan bu günlük ne biçim. Dün yine beni sinir etmek için elinden geleni yaptı, bende söyledim ona içimden geçen herşeyi. Sen çok iyi birisin ya, kızıma kıyamam, ama kardeşine senin gibi bir eş diliyorum dedim. Çıldırdı sen kardeşime betdua mi ediyorsun diyor, etmiyorum günlüğüm asla etmiyorum, ben ne ondan ne ailesinden bir kötülük görmedim, beni üzen hep kendi, ama anlasın istiyorum benim nasıl üzüldüğümü anlasın istiyorum... Hala kendini haklı buluyor, hep aileme karşı mahcup kalıyorum gelmiyor aileme günlük gelmiyor. Beni kapıdan alıyor gidiyoruz, ya da o eve geldiğinde ben eve geçiyorum, çünkü gelmiyor... Napacam ben bu şekilde çözüm bulamıyorum günlük.

Ayy fulya ,adasin fulyada cehenneme bilet almis meger nasilda kendini ifşaladi :) kizimin dislerini 1 hafta arayla kirdirtip elime verdirince inanilmaz mutlu oldunuz farkindayim. O kara buyuler sizin cehenneme sokulmanizdaki muhürleriniz oldu musallat ettiginiz cinler kutukleriniz. Her ne yaparsaniz yapin ben kötülügün emrettigi yoldan gitmeyecegim. Ruhunuzu şeytana satmaniz ve akabinde cehennemlik olusunuz sebebiyle icim faxlaca rahat,cok sukur rabbime. Çunku ben Allaha sigindim tevekkul ettim,sizleri Rabbime havale ettim. O ne güzel vekildir.
Sonracima ingiliz derin devleti elemani oldugunuda haykirdin resmen ,korkma lâ benden bu kadar. O kadar panikledinki racon kesecem diye desifre ettin Turkiyedeki diger elemanlari. O sebeple senin ipini ben degil ingiliz derin devleti kesecek,masaligida son hafta eline yuzune bulastirdin. Kadim ve köklü aileler insta hesabimdan beni bulup "gozumuz uzerinde" msji vermek durumunda kaldilar :) bu benim icin onurdur. Sen anlamazsin tabii..
Sana sunulan ayricalik sende egoyla kibire sebep oldu ancak burasi bir sömürü devleti degil,ingilizler sadece adamina kadar hukmedebilir tabii elemani ifsa olmadigi sureceydi sen olusacak darbeye kendi cahil kibirinden desifre ettin. Ingiliz derin devletinin sivil yapilanmasinida dedifre ettirdin. Diyarbakir mevzusunun özeti. Bana attigin subliminal msjlarin hepsi mitte duruyor,ben bi muddet sonra tlfnumdan silsemde.

Allaha sukurler olsun yine bir darbe tesebbusune engel oldum. Bundan 2 yil once kadar savunma sanayiiden darbe yapacaklardi yine engel oldurdum. Murtazaya soyledim o da digerlerine boylece bertaraf edildi. Ben ölurum onemli degil benim gibi nice vatanina milletine imanina bagli yigitler gelicek,o sebeple ölümden korkmuyorum. Bu arada ingiliz derin devletinin benim icin hususi tuttugu hindulu tetikci noldu ,gelemedi bi yanima sen kesin biliyosundur fulya ? Yine subliminal msjlar gondermelisin veya kanalin cnnturk uzerinden oldurtme tehditleri etmelisin.
Cok ta uzattim yazayim yinede ben cirakligimi ermenilerin yaninda 16 yil yasayarak yaptim,sen benim ustalik dönemime denk geldin :KK70: hadi eyvallah kriptocuk.

Dedigim gibi ermenilerle yasarken bunlari cinleri kapilari acip kapatir,cocuklarim.onlarin dediklerini yapmadiginda ,muzikli ve sesli oyuncaklari el temasi olmadan acip kapattirirlardi emrindeki seytanlara. Kisaca benim cocuklarda alisik onlarda bi ciraklik gecirdi yasadilar manevi varliklar uzerindeki korku-cesaret kavramlarini tattilar.

Bu aralar yine elimden biraktigim yiyecek kayboluyor,paralarim kayboluyor , arabanin kapisi kendiliginden kapaniyor ben gerci euzu besmele cekip acip yeniden kapatip sonradan oyle kontagi calistirdim.

Ermenilerin kara buyu yapip cinleri musallat edip delirtmedigi delirtemedigi tek Turk Gelin benim! Bu 16 yilda biz bu türkü nasil alt edemiyoruz diye mental olarak çöktüler. Kizimi bahcede ates yakip,atesin ortasina cagiran bir kayinvalidem vardi. Turklerden okadar cok nefret ediyolardiki her firsatta Ataturk bunlari gemilere doldurmus karadeniz acigina goturmus ve orda denize atmis. Bunlarin atalari yuzme bilenlermis,yuxme bilenler kiyilara yuzmus ordu ve cevresine. Kendilerini "gürcü"kiliginda gunumuze kadar saklamislar. Mecburen kimi turklerle evlenmis kimi soyda bozulma olmasin diye kendi iclerinden evlenmisler. Velhasil basta Ataturku ,turkleri hic sevmiyolar. Hristiyan olduklari icinde muslumanlari sevmiyolar. Hanefi sunnilerde soy bozmak icin ozellikle turk kizlariyla evlilik yapip ilk erkek cocuktan sonra turk gelini delirtip ,erkek torunu himayelerine alip bosatiyolar ve sonra yine ayni döngü baska bir hanefi sunni turk kizina uyguluyorlar. Amac turklerdeki bu mezhepte soy bozmak. Alevilerle evlenmiyorlar nedenini sordugumda onlarin inandigi din degil dediler, safiilerede cok mecbur kalmadikca bulasmiyolar. Ama alevilerde cocuk sevdiyse zoraki evlilik olduysa bile mutlaka bosattiriyolar kadin hamile kalmadan.

X