Popüler Konu Sevgili günlük...

Bugün eşime karşı ciddi karar aldığım bir gün oldu. İltifat etmesini geçtim sürekli birşeylere kusur bulması bıktırdı insan bir teşekkür eder yeterrrrr dedim bir dediğimi iki etmez ama bazı yaptıklarına artık katlanamıyorum ya kendini düzeltir ya da ben yoluma gider sahurda hüngür hüngür ağladım bu nedir ya yeter bee el üstünde tutulacağım yerde sürekli bir kusur ben böyleyim kabul ediyorsan edersin etmiyorsan kendine git başkasını bul dedim çok sinirliyim iltifat etmemesini de geçtim yahu yapılan birşeye bir teşekkür et ballandıra ballandıra yemesine yiyor ama dilinden bir teşekkür yok çıkmıyor ama yeter yeterrrrrrr benim kendime olan özgüvenim var bu özgüvenimi yok etmene izin vermeyeceğim. Kılık kıyafet olsun sürekli ilgi çeken biriyim dışarıya çıkarız üzerimde kıyafetimde bir leke görür bak leke bu nedir böyle insan dikkat etmez mi der ya sen benim patronum musun emir erin miyim senin çocukla ilgilenirken olması çok normal narsist bu narsist kendini beğenmiş yokkk bundan sonra yok eski sabreden ben çok sinirliyim

Çıkar vs. için değil, sadece içinden geldiği için karşıdakine güzel bir jest yapan insanlar, ona -insan olduğu için- değer verdiğini gösteren insanlar ve karşısındakinin bunu anlayıp aynı içtenlikle karşılık vermesi, garipsememesi, o kadar güzel bir anlaşma ki, beni aşırı mutlu ediyor, bir anlığına tüm kötülükler, çıkarlar, güvensizlikler yok oluyor gibi. Ama varlar, hatta çoğunlukla varlar, bu anlar pek nadir, hatta belki bu anlaşmadaki kişilerin iletişimi, arkadaşlıkları uzun vadeye yayılmamalı güzel kalması için...
Öf, pek olumsuz oldu gibi.

Bugün çok kötü bir gün geçirdim. Ne zaman bitecek bu kötü günler? Bu gerizekalılar ne zaman defolup gidecek de ben huzurlu olacağım :KK43:

Galiba benim en büyük motivasyonum sağlık ve bu hiç iyi değil 🤦‍♀️

Sevgili günlük,
Sona yaklaştıkça heyecen artıyor. Umutlu ve mutlu ondayım. 😊 zafer meşalesi benimdir👍

sevgili günlük inanılmaz farkındalıklar yaşadığım bir zamandan geçiyorum daha kendimin yeni farkına varıyorum bile diyebilirim. kafam karışık isteksizim. neler yapmam gerektiğini biliyorum ama kendimde o gücü bulamıyorum garip. sabahları erken kalkıp işe giderken zulüm geliyor işe geldiğimde hemen eve dönmek istiyorum devamlı uzanıp yatıp komik şeyler izleyip kendimi uyuşturmka istiyorum benimde uyuşturucum bu namaz kılan bir insandım ona olan isteğimi de yitirdim anlamıyorum nasıl gelecek bu istek geriye mücadele ediyorum devamlı devamlı mücadele değişmeye çalışmak ya da bahaneler üretmek faydasız işe gerçekten yarayacak bir çözüm istiyorum!!!!!!!

Panik ataklar artmaya başladı. Çok istediğim bir şey var hayırlısıyla bi olsa, bi rahatlayabilsem. Kalbim yoruldu bu çarpıntılardan. Lütfen güzel şeyler olsun. Şu birkaç ay sorunsuz geçsin :KK43:

Sevgili günlük,
Olumlu yazıyorum olumluyorum ama dün çok kötü bir şey oldu. Şu ann belirsizlik hakim. Yeniden olumluyorum ki benim istediğim şekilde çözümlensin 🙏🏻

Sevgili günlük,
Olumlama hikayeleri yalan oldu. Dünyam başıma yıkıldı. Artık bu dünyada benim de mutlu olabileceğime inanmıyorum. Yaşamak istemiyorum artık. Sinir krizi geçirdim. Duvarları yumrukladım. Küçücük bir isteğim çok görüldü dünyaya. Her şeye isyan ediyorum inandığım hiçbir şey kalmadı artık

Günlük sen hiç delirmekten korkan birini gördün mü? Şaka değil ciddi ciddi geçen yıldan beri akıl sağlığımı koruyabilmek için dua ediyorum. K kadar yıprandım o kadar bunaldım ki. Hiç mi hiç iyi değilim. Stresten kendimi kaybettim, sağlığımı kaybettim. Ruhum daralıyor. Bulunduğum yere sigamiyorum sanki. Ne olacak benim durumum böyle bilmiyorum.

Bana eril enerji sorunları daha baskın gibi gelse de dişil enerjimde de sorun varmış galiba, hayatın farklı alanlarında yaşanıyormuş diyebilirim sanırım. Neyse keşfetmeye devam.

Hayatımda artık kendiyle ya da başkalarıyla olan öfkesini benden çıkaran insan istemiyorum ya..
Bir de gerçeklerden bir durumdan kaçmak için çabalayıp sen gerçeği söylediğin için üstüme gelen insan da istemiyorum...
Ara sıra olur sonra konuşulur anlaşılır ama sürekli olmasın, anlaşılmaz olmasın.
Bir de Allah'ım lütfen artık şu kendimi bilmiyormuşum gibi gördüğüm muamele bitsin ya gerçekten, lütfen...

Sevgili günlük... çok gereksiz beş günlük bandan sonra buralardayım. Bu gece de evde çocuklarlayım, eşim yarın gelecek inşallah. Tam kapanmada bayramı burada geçireceğimizi öğrendim. Ailemi çok özlemiştim, gidemeyecek olmak üzdü beni. Geçen ramazan bayramında da gidememiştik. Onları çağırdım, babam zaten yaştan dolayı yasaklı, izin vermezler dedi doğal olarak, ne diyecek ki. Gelemediler velhasıl. Komşumuz kapanmayı geçirmek için lojmana geldi. Kızımın kankası da doğal olarak😊 arkadaşı geldi diye onun adına seviniyorum ama her gün başıma ekşidikleri için de üzülüyorum😂 bazen kafa götürmüyor gerçekten. Şimdi bir kahve içsem mi, bir parça çikolata?? Sahur hazırlayıp yemeye üşeniyorum. Zaten regl dönemim başlayacak. Ekstra yorgunum...

"Artık yanlış anlaşılmak istemiyorum" diye bas bas bağırasım var.

Şükürsüzlüğümü Rabbim öyle bir karşıma getirdi ki günlük.. Bugünü unutma sakın!

Sanma ki dert sadece sende var
Sendeki derdi nimet sayanlar da var…
~Hz.Mevlana

Yalnızlık benim kaderim galiba. Bir gün aksi olursa baya şaşırırım. Dostum olacağını hiç sanmıyorum zaten.
Hayırlısı...

Allah'ım bana sabır ver. Lütfen. Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin dolup taştığım konu tekrar önüme gelince deliriyorum gerçekten, hepsi de şahsımla alakalı şeyler ve artık aynı saçmalıkları yaşamak istemiyorum yeter. Herkes kendi işine baksın! Suçlayıcı, yargılayıcı, üzerimde ego tatmin etme derdinde insan istemiyorum artık, öfkelenmek istemiyorum. Ben kendimi biliyorum, yeter, bir şey söylenecekse de saygı çerçevesinde sınırlarıma saygı duymak zorundalar, buna tepki verince de kötü ben oluyorum çünkü karşımdakiler hep hatasız şahane mükemmel insanlar, laflarımın çarpıtılmasından da usandım artık, sert olmak istemiyorum ama buna zorlanıyor gibiyim.

X