Sevgilim eski sevgilisi ile görüşmüş...

Evet zaten mecburiyetten demesine asla inanmadım. Çok darlıyorsa o zaman engellersin hadi mecburiyetten cevap verdin ama mecbur kalıp gitmek nasıl bir olay gerçekten çocuk kandırıyor sanki... Kıza güya geliyorum diye umutlanma sadece darladın diye görüşüyorum demiş...
sevgiliniz kızın ulaşmasını istemeseydi gerçekten bütün iletişim yollarını kapatırdı. kızın ilgisi ve hala ondan haber almak hoşuna gidiyor. geliyorum ama umutlanma diye birşey olabilir mi? burada hergün sayfalarca konu okuyoruz, adam kadına her türlü pisliği yapıyor ama kadın hala özünde iyi biriydi diye kendini avutuyor adam bir güler yüz gösterse kadın tüm yaşanılanları anında unutuyor. buluştukları zaman ne konuştuklarını biliyor musunuz? belki kıza da sizin onu bırakmadığınızı mecbur birlikte olduğunuzu söyledi.

sevgiliniz kızın ulaşmasını istemeseydi gerçekten bütün iletişim yollarını kapatırdı. kızın ilgisi ve hala ondan haber almak hoşuna gidiyor. geliyorum ama umutlanma diye birşey olabilir mi? burada hergün sayfalarca konu okuyoruz, adam kadına her türlü pisliği yapıyor ama kadın hala özünde iyi biriydi diye kendini avutuyor adam bir güler yüz gösterse kadın tüm yaşanılanları anında unutuyor. buluştukları zaman ne konuştuklarını biliyor musunuz? belki kıza da sizin onu bırakmadığınızı mecbur birlikte olduğunuzu söyledi.
Evet farkındayım yalan olduğunun... Zaten kız ona her yerden ulaşmaya çalıştıktan sonra gidip kızın wpdan engelini kaldırması bile korkunç buluşmayı geçtim.Kızın onun böyle peşinden koşması yalvarması resmen hoşuna gidiyor pislik..

Evet farkındayım yalan olduğunun... Zaten kız ona her yerden ulaşmaya çalıştıktan sonra gidip kızın wpdan engelini kaldırması bile korkunç buluşmayı geçtim.Kızın onun böyle peşinden koşması yalvarması resmen hoşuna gidiyor pislik..
dua etmelisiniz ki ilişkiniz çok uzun sürmemiş daha çok bağlanıp ortak anılar biriktirme fırsatınız olmamış, bu saatten sonra bu durumu da tecrübe hanesine kaydedip yolunuza bakacaksınız.

Gerçekten unutmuş olsa doğrudan engellerdi hadi diyelim en fazla birkaç mesaj atar, öyle engellerdi. Sizin bildiğiniz sohbet etmiş, buluşmuş. Diyelim ki bu kızla bi daha görüşmedi siz bundan sonra böyle birine güvenebilir misiniz arkanızdan daha 2 ayda iş çeviriyor

Gerçekten unutmuş olsa doğrudan engellerdi hadi diyelim en fazla birkaç mesaj atar, öyle engellerdi. Sizin bildiğiniz sohbet etmiş, buluşmuş. Diyelim ki bu kızla bi daha görüşmedi siz bundan sonra böyle birine güvenebilir misiniz arkanızdan daha 2 ayda iş çeviriyor
evet ayrıldım bu yüzden ...

affedeceğimi kim söyledi ? sırf buraya gelip laf sokup 2 beğeni almak için saçma sapan yorumlar yazmayın. Gidip okuyun geçmiş konuşmaları.
Siz bu üyenin geçmiş konularını okusanız şok olursunuz. Muhtemelen kafası Güzelken yazdı bu yorumu. Tek mantıklı şey yok o üyenin yorumunda

Siz bu üyenin geçmiş konularını okusanız şok olursunuz. Muhtemelen kafası Güzelken yazdı bu yorumu. Tek mantıklı şey yok o üyenin yorumunda
sinir oldum zaten gelmiş burda bana akıl veriyor kendince sanki ben affedeceğim dedim de..

Birde soruyor ?
Şaka gibi olan biri daha burada konu acanlari gördükçe bazilarinin gerçekten beyni olmadığına ikna oluyorum.
Kızım sen nasıl sorular soruyorsun seni resmen aldatmış 3lu ilişki falan mı istiyorsun zaten bunu yapan biriyle o saatten sonra başka birsey yapılmaz.
Ne meraklisiniz kendinizi ezdirmeye pespaye davranışlara ayaklar altında halı olmaya ya senin gibilere degil acımak üzülmüyorum bile başına gelecek herşeyi de hakediyorsun

Ya bunun ayrildim dediğine ne bakıyorsunuz iki gün sonra geri bariscak bunun gibi bir arkadaşım vardı 80milyon kez ayrılıp barıştı adam buna küfür edip neler söylüyordu,her seferinde barisiyordu bu da onlardan biri çenenizi yormayın su tiplere

ay şu maymun iştahlıya sevgilim deme resmen ikisi seni kullanıyo. cocuk kızı kıskandırmak için seninle biraz süründürüp geri dönecek belli ki. daha fazla buna müsaade etme bas tekmeyi iki ruh hastası birbirine layık

Üzgünüm ama sevgili olmak için olmuş sizinle 2 yıllık ilişki az bir zaman değil insan 5 ayda atamaz anılar var herşey var.sizi kullanmış bitirin

X