Sevgilim eski sevgilisi ile görüşmüş...

Merhaba herkese :KK43:
inanılmaz üzgünüm şuan. 2 aydır bir ilişkim var. Sevgilimin eski sevgilisiyle 2 yıllık bir ilişkisi olmuş daha önce de ayrılıp barışmışlar. En son 5 ay önce ayrılmışlar ve sonra biz tanışıp sevgili olduk. Kız 2 aydır sevgilime her yerden yazıyormuş,fake hesaplardan, annesinin telefonundan, arkadaşından, başka yerlerden... Sevgilim wp engelini kaldırmış ve ordan 4-5 gün konuşmuşlar. Kız benimle sevgili olduğunu biliyor ona rağmen sevgilime seni çok özledim,seni yeniden kazanıcam, sen benimsin, barışmak istiyorum gibi şeyler yazmış. Sevgilim eski fotolarından atmış el ele videolar falan...Sonra buluşmak için yalvarmış 2-3 gün çok özledim seni lütfen göreyim bi kez diye. Sevgilim gidip kızı evden almış ve kahve içmeye gitmişler. Tabi ben bunu öğrenince çılgına döndüm resmen. Aramızda hiç bi şey geçmedi, onu sevmiyorum artık diyor. Sevmese neden engeli kaldırıp konuşsun hadi konuşuyo neden gidip buluşsun :KK43: Kızın yanına giderken kızın niyetini biliyodu kız sevgilime seninle barışmak için her şeyi yapacağım falan da yazmış... Kavga ettik ve sevgilim ben mesajları yakalamasam bana bunu söylemeyecekti bile. Sevmiyorum soğudum ben o kızdan diyor ama yalan dimi hala onu seviyor köpek gibi... Yakınlaşmadık diyo ama kesin arabada öpüşme sarılma oldu.. Yardım edin lütfen :KK43: ayrılmalıyım değil mi

GÜNCELLEME: Bu olaydan sonra hemen o gün ayrılmıştım biliyorsunuz. Dün gece beni aradı diğer kızı engellemiş wpdan ve beni sevdiğini söylemiş. Diğer kızla son kez buluşmuşlar güya vedalaşmak için. Diğer kıza asla geri dönmeyeceğini söyledi. Ona da beni sevdiğini ve benim ona iyi geldiğimi söylemiş. AMA BARIŞMADIM
Kesinlikle yaptığı çok yanlış. Her şeyden önce sana büyük saygısızlık bir şey olmamış olsa da yine de o kızla konuşmaması gerekirdi ne kadar sevsemde kendime saygım olduğu için asla barışmazdım büyük ihtimalle ne yaptığının farkında olduğu için de sana söylememiş

Ona vereceğiniz en güzel cevap sizsizlik olmalı... Arkadan iş çevirmiş şapşal sizden çok emin kaybetme korkusu olan bunu yapmazdı... İyiki gerçek yüzünü görmüşsünüz evlenince yaşasaydınız daha ağır olurdu

Konuşma haklıymış gibi sacmasapan davranıp burda ağlama o zaman git değersizligine değersizlik kat umrumuzda değilsin
Sen iyi misin? 😂
Ben senin gibi çok gördüm gecirdim rahat ol sen şu an da evli mutluyum doğru insanı secemezsen boyle curuklere kalırsın şuna bak dünkü bebe bana misilleme yapiyor aynısını sen yaşarsın diye.kizim.senin guttugun koyun kadar benim.. çoban var ne anlatıyon sen
Böyle yaşamak da güzel ha. Yarınlar olmayacakmışcasına. Ben bu kadar büyük konuşmaya korkarım. Ayrıca konu sahibine neden sataştığını hiç anlamadım. Kız ayrılmış burada içini dökmüş. Barışmaya niyeti var gibi de durmuyor. Daha ne yapsın gidip ümüklerini mi sıksın.

X