Sevgilim eski sevgilisi ile görüşmüş...

Ayrılmak istediğinde ne dedi? Seni ikna etmek için bi çabası oldu mu
Özürü kabahatinden büyük.. bana diyor ki sana söyleyecektim buluşacağımızı ama hoşuna gitmez diye söylemedim. Sevgilisinden eski sevgilisiyle buluşmak için izin isteyecekmiş beyefendi
Ya bunun ayrildim dediğine ne bakıyorsunuz iki gün sonra geri bariscak bunun gibi bir arkadaşım vardı 80milyon kez ayrılıp barıştı adam buna küfür edip neler söylüyordu,her seferinde barisiyordu bu da onlardan biri çenenizi yormayın su tiplere
sen kimsin de benimle böyle konuşuyorsun ya ayrıldım ve barışmayacağım bilip bilmeden gelip burda saçma sapan konuşma

Konuşma haklıymış gibi sacmasapan davranıp burda ağlama o zaman git değersizligine değersizlik kat umrumuzda değilsin

Konuşma haklıymış gibi sacmasapan davranıp burda ağlama o zaman git değersizligine değersizlik kat umrumuzda değilsin
Ayrıldım diyorum okuduğunuzu anlamıyor musunuz siz ? İnşallah aynısı sizin başınıza gelmez o zaman görürüm o an üzüntüyle ne hissedip burda ne yazacaksınız. Empati yoksunu

Ayrıldım diyorum okuduğunuzu anlamıyor musunuz siz ? İnşallah aynısı sizin başınıza gelmez o zaman görürüm o an üzüntüyle ne hissedip burda ne yazacaksınız. Empati yoksunu
Ben senin gibi çok gördüm gecirdim rahat ol sen şu an da evli mutluyum doğru insanı secemezsen boyle curuklere kalırsın şuna bak dünkü bebe bana misilleme yapiyor aynısını sen yaşarsın diye.kizim.senin guttugun koyun kadar benim.. çoban var ne anlatıyon sen

Ben senin gibi çok gördüm gecirdim rahat ol sen şu an da evli mutluyum doğru insanı secemezsen boyle curuklere kalırsın şuna bak dünkü bebe bana misilleme yapiyor aynısını sen yaşarsın diye.kizim.senin guttugun koyun kadar benim.. çoban var ne anlatıyon sen
Senin kocanın böyle bir şey yapmayacağı ne malum :KK70: daha hayattasın ve hikayen bitmedi ona göre kimseyi kınama görmğş geçirmişsin ama belli ki bir olgunluğa ulaşamamışsın. Kadın düşmanı.

Senin kocanın böyle bir şey yapmayacağı ne malum :KK70: daha hayattasın ve hikayen bitmedi ona göre kimseyi kınama görmğş geçirmişsin ama belli ki bir olgunluğa ulaşamamışsın. Kadın düşmanı.
Yaw he he ben kocamda dahil kimseye yapmaz demem zaten herkesten herşeyi beklerim.hikayesini kendi yazar insan sen ayrıldım diyorsun ama bilirim ilk firsatta geri barisirsin ,😂 kadın düşmanı mı aksine kadınları iyi taniyan bir kadinim ben kinamadim ayrıca boş yapma.zaten ayrılmayacaksin insanları oyalama dedim ben sadece burada senin gibi başlık açan dolu

Bugün evli ve mutlu olman, yarin boşanmayacağın aldatılmayacağın anlamına gelmez ne bu hava? Evli bile olsanız bakalım bu hayat hep böyle mutlu mu geçecek. Hayatta her şey var. Siz önce bunların bilincine varın

Yaw he he ben kocamda dahil kimseye yapmaz demem zaten herkesten herşeyi beklerim.hikayesini kendi yazar insan sen ayrıldım diyorsun ama bilirim ilk firsatta geri barisirsin ,😂 kadın düşmanı mı aksine kadınları iyi taniyan bir kadinim ben kinamadim ayrıca boş yapma.zaten ayrılmayacaksin insanları oyalama dedim ben sadece burada senin gibi başlık açan dolu

Haddini bilmeye ne dersin? Bi de ağzını toplarsan iyi olur konu çöp olmuş sen gelince.

Arkadaşım yorumunu yap geç. Biraz saygısızca oluyor bu konuşmalar. Tavsiyemizi verir geçeriz. Sonrası onun bileceği iş.
Ayrıca hangimiz hata yapmadık bile bile?
O yüzden polemiğe gerek yok bence.

Merhaba herkese :KK43:
inanılmaz üzgünüm şuan. 2 aydır bir ilişkim var. Sevgilimin eski sevgilisiyle 2 yıllık bir ilişkisi olmuş daha önce de ayrılıp barışmışlar. En son 5 ay önce ayrılmışlar ve sonra biz tanışıp sevgili olduk. Kız 2 aydır sevgilime her yerden yazıyormuş,fake hesaplardan, annesinin telefonundan, arkadaşından, başka yerlerden... Sevgilim wp engelini kaldırmış ve ordan 4-5 gün konuşmuşlar. Kız benimle sevgili olduğunu biliyor ona rağmen sevgilime seni çok özledim,seni yeniden kazanıcam, sen benimsin, barışmak istiyorum gibi şeyler yazmış. Sevgilim eski fotolarından atmış el ele videolar falan...Sonra buluşmak için yalvarmış 2-3 gün çok özledim seni lütfen göreyim bi kez diye. Sevgilim gidip kızı evden almış ve kahve içmeye gitmişler. Tabi ben bunu öğrenince çılgına döndüm resmen. Aramızda hiç bi şey geçmedi, onu sevmiyorum artık diyor. Sevmese neden engeli kaldırıp konuşsun hadi konuşuyo neden gidip buluşsun :KK43: Kızın yanına giderken kızın niyetini biliyodu kız sevgilime seninle barışmak için her şeyi yapacağım falan da yazmış... Kavga ettik ve sevgilim ben mesajları yakalamasam bana bunu söylemeyecekti bile. Sevmiyorum soğudum ben o kızdan diyor ama yalan dimi hala onu seviyor köpek gibi... Yakınlaşmadık diyo ama kesin arabada öpüşme sarılma oldu.. Yardım edin lütfen :KK43: ayrılmalıyım değil mi
Bence fark etmez, siz ayrılsanızda görüşecekler ayrılmasanızda.

Konu sahibi arkadaş lütfen sen de herkese cevap yazma. Özellikle üslup problemi olan kişilere hayatının hiçbir döneminde, çok tahrik etse de, hanımefendiliğini koruyarak teşekkür et geç. Herkesin karakteri, yaşadığı farklıdır. Belki affedeceksin. Belki asla etmeyeceksin. Karar senin, hayat senin.. Sonuçlarına da sen katlanacaksın.

Kızı unutmak için sizinle. Muhtemelen kibarlıktan falan söyleyemiyor sizi sevmediğini. Eski sevgiliyle buluşmak kabul edilebilir bir şey değil. Acilen yol verin yoksa daha çok üzülürsünüz.

Aldatma dediğimiz şey için yakınlaşma olması mı gerekiyor?

Ruhu yaklaşmış işte yol ver gitsin.

Siz de yeni başlamışsınız.

Onlar da iki yılın devamını getirmek istiyorlar.

İyyyy bide savunuyorlar hepiniz aynı kafadasiniz size tek tek cevap yazmayacağım.buraya kapasitem fazla yiyin birbirinizi daha cevap yok size
Kız ayrıldım öğrenir öğrenmez diyor siz iyi misiniz?Ayrıca neden bu kadar içselleştirdiniz ki kızın durumunu?Tavsiye verin geçin niye bu kadar öfke saldırı..

üslubunuz felaket :olamaz:

Kız ayrıldım öğrenir öğrenmez diyor siz iyi misiniz?Ayrıca neden bu kadar içselleştirdiniz ki kızın durumunu?Tavsiye verin geçin niye bu kadar öfke saldırı..
Sanırım bir kuyruk acısı var hanımefendinin 😅 benden daha çok kızgın kendisi. Çirkin üslubundan da belli ki yediremediği şeyler var .

Sanırım bir kuyruk acısı var hanımefendinin 😅 benden daha çok kızgın kendisi. Çirkin üslubundan da belli ki yediremediği şeyler var .
Sen kendi üslubuna bak önce gerçekleri Hazmet ondan sonra konuş.Ben bu tarz insanlardan ayrılmayın milleti meşgul edenlerden olduğunu soyledim hazmedemeyenler ve yandaşları hemen damlamislar bana saldırıyor.

X