sevgilim evlenmek istemediğini söyledi

Ben tavrınızı çok beğendim, en doğrusunu yapmışsınız. Karşı taraf sizden vazgeçmiş zaten ısrar etmenin bir manası olmazdı boşuna pişmanlık yaşamayın. En azından bir duruşunuz olmuş karşısında. Yapma etme deseydiniz gözünde düşerdiniz. Daha çok böbürlenir kendini bir şey sanardı.
Anladığım kadarıyla makul de bir insansınız her şey en iyisinden olsun, uçsun kaçsın diye bir talebiniz de yokmuş. Bence bu adam sizin olgunluğunuzu kaldıramamış. Bazı özgüvensiz erkekler olgun, zeki, ne istediğini bilen kadınlardan korkuyorlar. Yönetebilecekleri kadınlar istiyorlar hayatlarında, yarın öbür gün de öyle biri ile evlenir.

ilişkilerde her zaman iki tarafın da istekleri aynı yönde olamayabiliyor. Silin gitsin :) Siz ne istediğinizden eminseniz o yolda yürümeye devam edin.

1 buçuk yıllık güzel giden bir ilişkim vardı. Son bir aydır sebepsiz yere benden uzaklaştığını hissediyordum. Bu durumu çok çalışmasına işlerine bağladım ama telefonlarım da açılmamaya başlayınca sebebini sorum. Bana ben evlenmek istemiyorum dedi. o kadar öfkeliyim ve kırgınım ki. bayramda nişan yaparız diye beklerken birden kendimi yalnız buldum. O kadar canım yandı ki ben de zorla güzellik olmayacağını ve kendine iyi bak hoşçakal diyip noktaladım. Doğru mu yaptım hata mı yaptım bilemiyorum : bundan sonraki süreçte ne yapmalıyım Ya da nasıl davranmalıydım.

Boşuna dememişler kadın çok severse psikoloğa erkek çok severse evliliğe gider diye. Senin kadar sevmemiş demek ki hazır hissetmiyor ne olursa olsun saygı duymak zorundasın. Yapacak birşey yok.
Başta vaat edene de inanmayîn bence hep diyorum laf değil icraat önemli. 6. ayda 8. Ayda evlilik teklifi gelmeli bence ciddi düşünülen ilişki de. Ben böyle düşünüyorum. Uzatmanın çok anlamı yok.

Uzak iliski olaylarinda erkek soguyup gidiyor cunku onlar icin gormek, dokunmak cok onemli...Muhtemelen baskasi vardir, ugrasamam uzaktaki kisiyle demistir, oyle buyuk ni sevgi ask yokmus zaten ondan...Unut zaman harcama daha fazla neyi soruyorsun ki hala

Çok iyi yapmışsınız. Üzerinde düşünmek bile zaman kaybı. Üzülmeyin diyemem bir süre üzülürsünüz ama bu insanla tekrar denemeyin lütfen.

X