Sevgilim ile maddi farklılık, annemin beklentisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ben de yazilimciyim Cherry ama doktorada biyoinformatige gectim alandan kaydim diye ses cikarmadim :)) Simdi global bir ilac firmasinda personalized cancer medicine gelistiren bir ekibin lideriyim, mobil app falan islerinden uzakta kaldim.

Şu anda bir dizi var aşk mantık intikam diye geçen gün denk geldim adam bı uygulama ile Türkiye'nin en zengin ve taninirlarindan oldu . Dizi etkisi olabilir :)

Çok teşekkür ederim en faydalı bulduğum yorum buydu.
Sevgilimin çalışkanlığından şüphem yok sadece geçiş döneminde tanıştık. Benim de anksiyete hastalığım olduğu için çok takıyordum. Yorum için tekrar teşekkürler.

Harika anlaşmak sizin için yeterli değilse bence devam etmeyin ne karşınızdaki insanı ne de kendinizi huzursuz edin.
Ben maddiyata gerçekten takilmam evlenirken de hiç bir şey istemedim, kendi gelinligimi kendim ödedim, davetiyeleri kendim yaptırdım, salonu kendim tuttum. Şuanda 5. Yılındayız evliliğin bir kere değersiz hissetmedim hissettirilmedim. Eşimin ailesi de kendisi de değer verir. Başlarken küçük olan gelirimiz zamanla arttı. Yavaş yavaş birikim yapıp birlikte hayaller kuruyoruz. Birlikte gerçekleştirip başarabileceğimiz bir şeyler var.

Kendi hayatımı bırakıp abimin hayatından bahsedeyim. Yıllarca işsiz kaldi suanki eşi atanmıştı onu bekledi. Sonra abim de atandı. Evi arabayı birlikte aldılar. Şuan 9. Yılları evliliklerinin iki çocukları var hayallerini birlikte gercwklestiriyorlar

Şu anda bir dizi var aşk mantık intikam diye geçen gün denk geldim adam bı uygulama ile Türkiye'nin en zengin ve taninirlarindan oldu . Dizi etkisi olabilir :)
O diziye de ayrı uyuzum. Adam zengin oluyor, eski karısı sanki başka şirket yok gibi gidip yapışıyor.
Adam kızın canına okuyor, kız da demiyor ki lan sen hayallerinin peşinden koş diye ben çocuk düşürdüm.
Neyse konumuz bu değil, konumuz minik Tony Starklar, Elon Musklar falan.

Benim de doktora bu dönem bitti zaten :) ama tez konusunda rahattım zaten çalıştığım alanı teze çevirdim.

Ben de kendi ekibim icin gelistirdigim in-house software uzerine tez yaziyorum ama yine de canimdan bezmis durumdayim. Su ahir omrumde PhD yapip tez donemim rahatti diyen ilk sizi gordum ki Turkiye'deyken arastirma gorevlisiydim uzunca da bir akademik kariyer tecrubem var ama Tebrik ederim ne diyeyim

Ama rosa yaz dizileri sayesinde aşka doyuyoruz:) kış dramindan iyidir :)

ablam bunlara takılıyorsan 6 ay büyük bir zaman kaybı. ilk 1-2 ayda böyle bir konu açsan anlardım da. 6 ay ne işin var denk bulmadığın adamla? ha iyi vakit geçirmek, ciddiye almamak sadece takılmak için takılabilirsin ama evlilik vs olmaz muhtemelen.

bir de devamlı sen hesap falan ödeme, benden sana tavsiye. o konuda dengeli gidin.

Bu kadar beklentiniz varsa parasız adamla ne işiniz var. Üzgünüm aşk sevgi karın doyurmuyor yarın bigün beş parasız aç kalınca sevgi de kalmıyo zaten. Beş parasız adama saygı duymak bi kadın için çok zor isteyen linçleyebilir ama gerçek bu. Karşınızdaki de halinden memnun vakit geçiriyor o farkında değil mi denk olmadığınızın. Bırakın gitsin.

2 üni mezunu doktorali annenin derdi, doktorali baya basarili aranilan bir isim olan kizina mehir mi?

Siz kendiniz sevgilinizi kendinize denk bulmuyorsunuz. Annenizi bahane etmeyin. Ha ben de denk bulmadim o da ayri.

Hayır dalga geçtiğiniz için söyledim. Ama gerçekten yumurtalıklarım yok, alındı. :) Bunun konuyla ilgisi yok ama kusur olarak görmek isteyen görebilir evet.
Ben dalga geçmedim siz dediniz , annem mehir istemezsek kusurlu sanat dediniz. Ben de onu sordum kusursuzlar mi mehir istiyor diye . Kimsenin sağlık problemi ile dalga geçmem, siz ve anneniz kadınları kusurlular ve kusursuzlar diye ayırıp . Ne talep edeceklerine karar veriyorsunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…