Sevgilim makyajsız görünce..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi konunu biraz baltalamis gibi oldum kusura bakma canım.gozalti morlukları lekeler derken..

Ben saka yollu söylediğini düşünüyorum.kotu bisey sezmedim.Ama bikac kere daha makyajsiz görüş bakalim ne diyecek

Ben yazanlar gibi dusunmedim.Uzaktan geliyor ona ozen gostermedigini dusundu bence.yani heyecanla suslenip karsilamani bekledi.cunku uzaktan geliyor yilda bir defa geliyor.ozen gosterilmedigini kendisine onem verilmedigini dusu du belki de
Ayol hasta haliyle gitmis zaten ben olsam he laa ben nabardim acaba hapsirir kaçardim oglum binde covid19 var la ne makyaji puhahahahah

Bende bakımlıyımdır cilt bakımıma çok özen gösteririm fakat açık buğday tenliyim hatta beyaza kaçan sarı bir alttonum var. Haliyle kalem veya rimelsiz solgun duruyorum. Nişanlılık evlilik çocuk derken eşim beni hiç sıfır makyaj görmedi, ta ki uykusuz bir oğlum olana kadar 😁🙄

bi pazar günü uykusuzluğun da verdiği solgunlukla beni görünce " hasta mısın sen" dedi. Yooo dedim. "bi hal var sende çok bitkin görünüyorsun " dedi. Gittim kalem sürdüm geldim " heh şimdi düzelmişsin rengin yerine gelmiş" dedi :KK70:

Şimdi on yıldır evliyiz makyajlı görünce hayırdır diyor 🤭 arada yapıyorum ama doğal cilt bakım ürünlerine geçtiğimden beri cildim ışıldadı makyajsız bile gözüme batmıyorum artık.

Ben tek rimel sürüyorum. Onu sürmediğim günler işe geldiğimde her gören hasta mısın ? moralin mi bozuk ? diyor.
Artık alıştım .
Gerçi benim saçlarım sarı belki o yüzden çok etkiliyordur.
Sizin saç renginiz ne ? eğer açık tonlarsa biraz soluk gösteriyor olabilir.

1,5 yıldır süren bir ilişkim var. Sevgilim işi dolayısıyla Hollanda'da yaşıyor. Yılda birkaç kez iki ay gibi bir süre burada kalıyor. Bu süreler içinde zaten az görüşüyoruz süsleneyim gideyim kafasında olduğum için hep makyajlıydım. Son geldiğinde biraz rahatsız olduğum için sıfır makyajla yanına gittim. İlk önce her şey normaldi tabi sonra muhabbet ederken "neden makyaj yapmadın?" dedi. Bende halimin olmadığını ve gerek duymadığımı söylediğimde keşke yapsaydın ya deyip gülümsedi. Tüm kızlar makyajsız böyle mi oluyor dedi, bunları gülerek söylüyor. İnanılmaz bozuldum. Beğenmediği belliydi.

Maskara ve göz altı kapatıcısı kullanıyorum hafifte allık. Bu kadar. Gerçekten bu malzemeler beni çok çok değiştirmiş olabilir mi? Şaşkınlığına mı vermeliyim patavatsızlığına mı? O günden sonra ona gıcık olur gibiyim, dedikleri batıyor. Sonra bu konu açılmadı ama evlenince neler der tüm halimi görecek sonuçta diyorum. Ben mi çok abartıyorum? Siz ne düşünüyorsunuz?
Patavatsızlık etmiş bence sadece çok kafana takma canım

Adam alışmış ondan birden görunce garip gelmiş.. Bende genelde makyajsız dolaşırım bi gun gezmeye gidicm fönfü makyaj yaptım fln adam yol boyunca elimi bırakmadı :KK70: sadece senn ki biraz çocukça patavatsızlık etmiş hpsi bu. .
ilk defa oluyorsa çok takılmayın ama arada makyaksız gidin bakalım ne diyecek hala devam eder ise en son tepkinizi koyarsınız. .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X