Sevgilim yatakta benim sunmadığım zevkler için geneleve gidiyor. Ne yapmalıyım?

Sevgilim yatakta benim sunmadığım zevkler için geneleve gidiyor. Ne yapmalıyım?

• Ankete Katılan
    164
Erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz, hemen hemen her konuda kafalarimız uyusuyor. Birbirimize aşığız, evlenme planımız da var zaten. Fakat onun cinsel arzulari çok yoğun ve sadomazo dedikleri seyleri istiyor bazen. Benim onları kabul etmemem bir kriz sebebi, ara sira parayla bu işi yapan kadinlara gidip benim sert bulduğum arzularını tatmin ediyor. Çok kıskaniyorum ama onu bu sebepten kaybetmek istemiyorum. Zaten bana sadık, başka biriyle asla duygusal yakınlaşması olmaz. Benden bu konuda anlayış bekliyor. Siz olsaniz ne yaparsınız? Evlensek bu sorun başka boyutlar kazanip derinlesir mi diye de düşünüyorum bir yandan. 🤔
Konuşup tartışmaya gerek bile yok bunu okudugum halde sinirlenen ben,
sen nasıl böyle rahatsın:KK67:
oh my God :KK57:

Banlanmışsın ama ben yine de yazacağım belki birinin işine yarar. Evlenince de bu sado mazo isteklerini karşılamayacağına göre adam yine bunlara gidecek ve eskiden izin veriyordun diyecek. Gerçekten seven adam karşısındakinin yapmayı reddettiklerini başkasında aramaz o yönlerini törpülemeye çalışır. Sizin ilişkiniz nasıl başladıysa öyle gider. Boşa yorma kendini

Sadamazo(acı çekmekten ve acı vermekten zevk almak) yani böyle biriyle evlenmeyi düşünmek sizinde psikolojik sorunlarınız olduğunu gösterir üzgünüm ama bence ikinizde tedavi olun

Erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz, hemen hemen her konuda kafalarimız uyusuyor. Birbirimize aşığız, evlenme planımız da var zaten. Fakat onun cinsel arzulari çok yoğun ve sadomazo dedikleri seyleri istiyor bazen. Benim onları kabul etmemem bir kriz sebebi, ara sira parayla bu işi yapan kadinlara gidip benim sert bulduğum arzularını tatmin ediyor. Çok kıskaniyorum ama onu bu sebepten kaybetmek istemiyorum. Zaten bana sadık, başka biriyle asla duygusal yakınlaşması olmaz. Benden bu konuda anlayış bekliyor. Siz olsaniz ne yaparsınız? Evlensek bu sorun başka boyutlar kazanip derinlesir mi diye de düşünüyorum bir yandan. 🤔
Bu adamlar evlenmek için üretilmiyorlar ki sizi nasıl inandırdı evleneceğine 🤔

Sadomazo ama evinin erkeği, çocuklarının babası diye bir model yok. christian grey sadece bir film kahramanı

Bu kafayla devamke
m0195.gif

aklın varsa fazla uzatmadan ayrılır evlenme düşünmezsin bana sadık diyorsun para karşılığı başka kadınlara gidiyor ne kadar sadık olabilir ilerliyen zamanda dayak bile atsa ona normal gelecektir

Ayrıl kuzum öyle eş mi olur? Sağlıksız bir ilişki daha en başından

:skandal::kusmuk:

X