Sevgilimi artık anlayamıyorum

Sen bunu affedersin
Sevgilin seni silmemiş resimler duruyor çünkü
Ama bak aile olarak da pek ni halt değiller seviye yerlerde
Seninki söz verir bir daha olmayacak da evlenirsiniz ondan sonra daha kötülerini yapar ağzın açık kalır görünen köy ...

Kalmaya mı gittin sen onlara!
yeni gördüm
Yanlışşşş!!!

bence siz çıkın onun hayatından o ne öyle aşkı memnu gibi

Konu gerçekse .
5 yıldır 38 yaşında ki hatunla birlikte, evine ailesiyle birlikte hep beraber kalmaya getiren adam ? Neden bi ciddi adım atmamış.
Masaj üstüne oturması bilmemle saymıyorum rezalet . Rahatlık, seviye yerlerde.
Fotoğrafı kaldırmıyor, seni tutuyor cebinde.
Kendini savunup dil dökmen haksızlığını kabul ettiğini gösterir. Dil dökmesi gereken kişi sen değilsin .

Ben kız kardeşimi bile o şekilde masaj etmem çünki gereksiz bir şey, saçma. Ayrılın ya. Zaten erkek arkadaşın evinde kalmak da garip yani hem de ailesiyle birlikte

Ben sizi birbirinize çok uygun buldum. Ailesi ile yaşayan sevgilinize hafta sonları kalmaya gidiyorsunuz, gelin sevgilinizin poposuna oturuyor buradan bakınca gayet uyumlu gördüm. Bence dil dökmeye devam edin bu ilişki biterse yazık olur.

Adam nasıl ciddi adim atsın erkek kardeş evli hala ailesi ile yasıyor, bunlar da evlenirse ev curcuna olacak demek ki :)

Kesinlikle abartmıyorsun. Kız yaşça ufak ve iyi niyetli olabilir ama senin sevgilin edepsiz ve saygısız kusura bakma. Bugün buna eyvallah dersen yarın başka nelere dersin sen düşün. Kendimden biliyorum :)

bence de normal olan bu değil sen sakın alttan alma

Bence poposuna oturmasi erkek arkadasinin baya hosuna gitmis. Pes artik ya ayril bacim zararin neresinden dönersen kar. Tekmeleyen ayagi öperler unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…