Sevgilimin annesi kapanmamı istiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanlış bilgilendirme olmasın öyle başı örtmemenin dini bir cezası yoktur emir de değildir namaz oruç emirdir gerisi tamamen yorum yoksa burka ve peçe de yoktur ama bazı islam ülkelerinde kuraldır şimdi kime inanacaksınız? :KK66:
Konudan tamamen farklı şekilde yorumunuza hitaben yazıyorum
Kapananlara keyfindenmi ortunuyorlar diyorsun yani? Kendi kendinize şeyler uydurmayin lütfen bu yorumlar yasak ayrıca bunu da öğrenmiş olursunuz.
Mune Mune

Konudan tamamen farklı şekilde yorumunuza hitaben yazıyorum
Kapananlara keyfindenmi ortunuyorlar diyorsun yani? Kendi kendinize şeyler uydurmayin lütfen bu yorumlar yasak ayrıca bunu da öğrenmiş olursunuz.
Mune Mune
o şekilde inanabilirler ama dini bir kural değildir bu diyorum peçe ve burkanın olmadığı gibi o yüzden anlayıp dinlemeden laf söylemeyin. dinimizi örtüden ibaret bir dinmiş gibi gösterenlere gizliden destek oluyorsunuz bu tavırla.

Yanlış bilgilendirme olmasın öyle başı örtmemenin dini bir cezası yoktur emir de değildir namaz oruç emirdir gerisi tamamen yorum yoksa burka ve peçe de yoktur ama bazı islam ülkelerinde kuraldır şimdi kime inanacaksınız? :KK66:
Ben simdi sizinle bu konuda inatlasmaya girmiycem yanlis bilgilendirmeyi sizin yapmadiginiz ne malum okudugunuzmu kurani kerimi bastan sona ? Ben okumadim bilmiorm arapca okumayida ama bugune kadr dinledigim hep kapanmaninda bi emir oldugu 💁‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X