Sevgilimin eski sevgilisi? Çok yoruldum?napmalıyım?

En azından engellemesi lazımdı. Egosunu mu tatmin etmek istiyor nedir..
Valla engellemiyo. Watsaptan bile kız engelle demiş de engwllemiş. Bu duruma alış diye engellemedim demiş. Komik yani. Ego mu aşık mı seviyo mu tutku mu bilmem de böylw bie şeyin içindw bulunmamam lazım herhalde

Aranızda bu kadar konusu geçmiş ve senin hızırsuz olduğunun farkında. Kız sürekli mesaj atacak, bazılarına cevap vermeyecek ama bazılarına verecek belki. Senin gördüklerin olabilir görmediklerin olabilir. Gördüklerinde hep bir açıklama isteyeceksin. Sana açıklama yapma zahmetine girecek. Konu kapanmayacak. Böyle ilişki mi olur? Seni çok seviyor olsa böyle şeyleri ilişkinize karıştırmak istemez. Her yerden engeller konuyu kapatıp sana yoğunlaşır bence. Erkeklerde öyle zamanla sevmeye falan da inanmıyorum. Aşık oluyorlarsa akılları başlarından gidiyor. Aşık oldukları kız için her şeyi yapmaya hazır oluyorlar. Seni kaybetmekten korkmalı. Böyle mesajları kaldıramayıp ondan soğumandan korkması gerekiyor. Kim ister ki sürekli mesaj atan bir eski sevgili olsun hayatında? Senin de istemeyeceğine hak vermeli ve çözüm bulmalı.
Kadın erkek fark etmez, açıklamaya değil eyleme bakmak daha doğru. Hatırlayanlar olabilir, ben evliydim ve bizde de böyle bir eski sevgili sorunu vardı. Kaç sene ne açıklamalar dinledim. Sevmediğine dair, neden görüşmek zorunda olduğuna dair, bizde arada iş bahanesi vardı, elimi kolumu bağlıyordu. Onun için kardeşim gibi diyordu yaa. En sonunda kıza aşkını ilan etti, seni unutamadım seni seviyorum dedi. O yüzden çok katıyım bu konularda. Bir ilişkide eski sevgili sorunu varsa kaç git ne kendini üzeceksin. Açıklamaların sonu gelmez.

Bir de eğer ki hiç iletişime geçmeseydi asla cvp yazmasaydı başka türlü yorum yapardım. Şu an benzer bir şeyi ben yaşıyorum. Eski sevgili konumunda olup manyakça olmasa da mesaj atan kız tarafıyım yani. Ama benim mesaj attığım kişinin beraber olduğu biri yok onu biliyorum. Asla ve asla cevap vermiyor. Engelle beni en azından umudum tükenir diyorum. Onu da yapmıyor. Neden engellemediğini bilmiyorum ama tavır net en azından. İletişime geçmiyor. Seninkinin acıdım bilmem ne deyip cevap yazması hoş değil. Ben kendimden pay biçiyorum şu an bana Yazma artık bile dese hiç cevap vermemesinden daha anlamlı ve umut verici gibi sanki.

Butun yorumlari okumadim yazan olmustur muhakkak ama ben de yazayim. "Sevmek kismi beni aşiyor bakicaz artik" demeek ne demek? Bu mesaji gordukten sonra siktir etmeniz lazimdi bu herifi. Siz biraz saf misiniz acaba? Kendi başinizi yakacaksiniz. Gecmisler ola.

Bir de eğer ki hiç iletişime geçmeseydi asla cvp yazmasaydı başka türlü yorum yapardım. Şu an benzer bir şeyi ben yaşıyorum. Eski sevgili konumunda olup manyakça olmasa da mesaj atan kız tarafıyım yani. Ama benim mesaj attığım kişinin beraber olduğu biri yok onu biliyorum. Asla ve asla cevap vermiyor. Engelle beni en azından umudum tükenir diyorum. Onu da yapmıyor. Neden engellemediğini bilmiyorum ama tavır net en azından. İletişime geçmiyor. Seninkinin acıdım bilmem ne deyip cevap yazması hoş değil. Ben kendimden pay biçiyorum şu an bana Yazma artık bile dese hiç cevap vermemesinden daha anlamlı ve umut verici gibi sanki.
Cattycat niye boyle seyler yapiyorsun sen. Eski konularindan az cok hatirliyorum seni. Yapma kuzuum hic degmez. Boşluga dustun sanirim sen.

Demek istwdiklerini anlıyorum. Acıdım diyerek cevap vermesini geö buluşmuş sarılmış elini tutmuş kız bunları hep mesaj olarak atmış neden yaptın o zaman diye.. O da üzüldüğüm için demiş.. Yani bu kadarı da fazla cidden. Kızı da anlıyprum artık bu durumda tabiki mesaj atar daha aşığım bile diyemiyo.. Net olamamış belli.

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım. Yaklaşık 1 aydır sevgilim var. Sevgilimle başlamamız biraz benim isteğimle oldu.. Yani ben onu tanırken bir ilişkiye hazır değildi, iki buçuğu aşkın bir uzun ilişkiden çıkalı 10 ay olmuştu. Şu an yaşı 27. Benden önceki sevgilisi onun ilk sevgilisiymiş. İkisi de birbirinin ilkiymiş.. Baya çok sevmişler birbirlerini internette eski yazışmalarını buldum ne aşk dedim.. Kız askerliğini bile beklemiş sevgilimin. Yüzün takmışlar hatta. Aileleri biliyomuş. Sevgilim sözler vermiş hep.

Ama son bir sene sevgilimin anlattığına göre baya kavga etmişler. Kız çok asiymiş, trip atıyomuş, sürekli dert yanmaya başlamış, sıkmış bunaltmış çocuğu. Sevgilimde artık anlaşamadıklarını düşünp ayrılmak istemiş nişan arefesinde üstelik. Ama kız peşini bırakmamış sevgilimin. Mesajları gördüm sevgilim istemiyorum diyo kız hala yalvarıyo oğlana.. Ah ediyo falan. Eski sevgilim artık acımaya başlıyor kıza. Vicdan da yapmış çünkü cinsellik de yaşamışlar.. Ama benimkinde de var hata kıza adam gibi sevmiyorum seni demiyo. Engelliyo sonra kız engeli kaldır deyince kaldırıyo. Çok ağır konuşuyo bıraksın peşimi diye kız hala devam ediyo.

Asıl sorun şu benle tanışmadan önce kızla yaz ayı kızın ısrarları sonucu buluşuyolar. Kızı karşısında çok üzgün sevgilim onu öyle görünce teselli etmiş. Kalbimdesin benim, severek ayrıldık,unutmam ben seni, belki bi gün yine olur, ayrılmasaydık keşke ama korkuyorum kavga ederiz diye mesajlar atmış kıza bu mesajları okudum. Peşinden ama olmaz istemitorum seni bunu kabullen benden hayır yok da yazmış sevgilimin. Kız yine ısrar ediyo böye böyle kız yine kendinden soğutıyor kendisini iki hafta sonra biz tanışıyoruz.ve benden sonraki süreçte mesajlaşma şu şekilde: kıza hayatımda başka biri var diyo. Beni seviypdun hani onu mu seviyosun yani diyo. Sevgilim ise sevmek kısmı beni aşıyor o kısımla ilgilenmiyorum. Tanışıcaz olursa olur diyo.kız bensiz olamazsın dedikçe sevgilimde bak gör evlenicem bile. Ben yokum anla. İyi bi hayatın olsun falan yazmış. Kız bir iki kere daha mesaj atınca beni sevdiğini niye söyledin falan diye benimki kıza acıdım sana sen ne bitmez bir şeysin bıktım gurursuz gibi mesajlar atmış en sonunda.kız da her yerden sildi nihayet.

Arkadaşlar sevgilim o kıza acıdığı için mi böyle cümleler kurdu sizce? Aklı hala eskisinde olabilir mi? Bir de beni tam sevmiyor belli belki zamanla sever korkuyo iliikiden diyorum ama bilmiyorum? En önemlisi o kızı yarı yolda bırakmış gibi.. Ahı tutar mı o kızın? Boğuldum iyice.
İlişkiniz sağlıklı bir şekilde başlamamış ve sizin için olursa olur diyen adam yine aynı şekilde hayatımdan çıkarsa çıkar önemli değil diye düşünür, o kızı reddetmiş olması sizi çok sevdiğini göstermez bunu kaldırabilcek misiniz düşünüp ya devam edin ya da bırakın

Cattycat niye boyle seyler yapiyorsun sen. Eski konularindan az cok hatirliyorum seni. Yapma kuzuum hic degmez. Boşluga dustun sanirim sen.
Yok boşandıktan sonra neler neler oldu ama yazmadım buraya hiç:) valla bi şey yapmıyorum yaa arada öyle dertlenip mesaj atıyorum işte ama boşluktan değil. Boşandıktan sonra görüştük biraz ama dış kaynaklı sorunlar çıktı. Şimdi burada arkadaşın konusunu bölmeyeyim:)

Demek istwdiklerini anlıyorum. Acıdım diyerek cevap vermesini geö buluşmuş sarılmış elini tutmuş kız bunları hep mesaj olarak atmış neden yaptın o zaman diye.. O da üzüldüğüm için demiş.. Yani bu kadarı da fazla cidden. Kızı da anlıyprum artık bu durumda tabiki mesaj atar daha aşığım bile diyemiyo.. Net olamamış belli.
Kafası karışık. Erkekler öyle üzüldüğü için falan yapmıyo böyle şeyler. Ne kadar taviz verirsen o kadar üzülürsün. Net ol. İlişkinizde neyi istemediğini söyle. Ciddiye alıyorsa seni seviyordur.

Kafası karışık. Erkekler öyle üzüldüğü için falan yapmıyo böyle şeyler. Ne kadar taviz verirsen o kadar üzülürsün. Net ol. İlişkinizde neyi istemediğini söyle. Ciddiye alıyorsa seni seviyordur.
Peki o kızı seviyo mudur şu olaylara bakarsan?

En azından engellemesi lazımdı. Egosunu mu tatmin etmek istiyor nedir..
Kıza cevap vermiş. Kız inatla yazınca.. Susman gerekiyor artık vazgeçmelisin yazmış sevgilim. Kız beni seviyosun sevmesen bu yaz ellerinle gözyaşımı silmezsin. Acıdım deme bu sana göre bir şey değil yazmış.ayrıca kimseyle birlikte değilsin biliyorum yazmış. O da neye inanmak istiyorsan ona inan görüştüğüm biri var demiş.. Kafam allak bullak

Arkadaşlar işin içinden çıkamadım. Yaklaşık 1 aydır sevgilim var. Sevgilimle başlamamız biraz benim isteğimle oldu.. Yani ben onu tanırken bir ilişkiye hazır değildi, iki buçuğu aşkın bir uzun ilişkiden çıkalı 10 ay olmuştu. Şu an yaşı 27. Benden önceki sevgilisi onun ilk sevgilisiymiş. İkisi de birbirinin ilkiymiş.. Baya çok sevmişler birbirlerini internette eski yazışmalarını buldum ne aşk dedim.. Kız askerliğini bile beklemiş sevgilimin. Yüzün takmışlar hatta. Aileleri biliyomuş. Sevgilim sözler vermiş hep.

Ama son bir sene sevgilimin anlattığına göre baya kavga etmişler. Kız çok asiymiş, trip atıyomuş, sürekli dert yanmaya başlamış, sıkmış bunaltmış çocuğu. Sevgilimde artık anlaşamadıklarını düşünp ayrılmak istemiş nişan arefesinde üstelik. Ama kız peşini bırakmamış sevgilimin. Mesajları gördüm sevgilim istemiyorum diyo kız hala yalvarıyo oğlana.. Ah ediyo falan. Eski sevgilim artık acımaya başlıyor kıza. Vicdan da yapmış çünkü cinsellik de yaşamışlar.. Ama benimkinde de var hata kıza adam gibi sevmiyorum seni demiyo. Engelliyo sonra kız engeli kaldır deyince kaldırıyo. Çok ağır konuşuyo bıraksın peşimi diye kız hala devam ediyo.

Asıl sorun şu benle tanışmadan önce kızla yaz ayı kızın ısrarları sonucu buluşuyolar. Kızı karşısında çok üzgün sevgilim onu öyle görünce teselli etmiş. Kalbimdesin benim, severek ayrıldık,unutmam ben seni, belki bi gün yine olur, ayrılmasaydık keşke ama korkuyorum kavga ederiz diye mesajlar atmış kıza bu mesajları okudum. Peşinden ama olmaz istemitorum seni bunu kabullen benden hayır yok da yazmış sevgilimin. Kız yine ısrar ediyo böye böyle kız yine kendinden soğutıyor kendisini iki hafta sonra biz tanışıyoruz.ve benden sonraki süreçte mesajlaşma şu şekilde: kıza hayatımda başka biri var diyo. Beni seviypdun hani onu mu seviyosun yani diyo. Sevgilim ise sevmek kısmı beni aşıyor o kısımla ilgilenmiyorum. Tanışıcaz olursa olur diyo.kız bensiz olamazsın dedikçe sevgilimde bak gör evlenicem bile. Ben yokum anla. İyi bi hayatın olsun falan yazmış. Kız bir iki kere daha mesaj atınca beni sevdiğini niye söyledin falan diye benimki kıza acıdım sana sen ne bitmez bir şeysin bıktım gurursuz gibi mesajlar atmış en sonunda.kız da her yerden sildi nihayet.

Arkadaşlar sevgilim o kıza acıdığı için mi böyle cümleler kurdu sizce? Aklı hala eskisinde olabilir mi? Bir de beni tam sevmiyor belli belki zamanla sever korkuyo iliikiden diyorum ama bilmiyorum? En önemlisi o kızı yarı yolda bırakmış gibi.. Ahı tutar mı o kızın? Boğuldum iyice.

hazır ol bu modelden bende de var. yaşadıklarımız neredeyse aynı. Anlıyorum ne hissettiğini yorumların çoğunu da okudum. onu seviyor yok yara bandı vs bir sürü şey diyen olmuş. Gerçek şu ki bu adam kimseyi sevmiyor şu yaptıklarına bir bak seven insan böyle davranmaz ikinizi de kaybetmek istemiyor ikili oynuyor çok bişey bildiğinden de değil bencilliğinden. vizyonsuz hayatında adam gibi karar veremeyen iradesiz bir tip.

benimki de böyleydi benden tekme yiyince ona ondan yiyince bana gelirdi arada başkaları da gırla tabi bence yani:) sabrettim arkadaş olarak hayatımda tuttum dönmek istediğini bildiğim için tuttum acısını da gördüm. benimle evlenmeyi istiyordu, ima edip dururdu yüzüne ben senin neyinle evleneyim pardon der dalga geçerdim. ona hissettiğim gibi davrandım beş para etmediğini biliyordum öyle de hissettirdim. mutlu son benimki ilk defa kendini kullanılmış işe yaramaz hissediyor kontrolün onda değil bende olduğunu biliyor. peşimde falan dolaşıyor komik yani. hep o bana dönmeye çalıştı. alıştırıyorsunuz böyle salak tipleri sonra kendilerini bulunmaz hint kumaşı zannediyorlar.
sana tavsiyem onunla beraberken duygularını topla kendini alıştır bas tekmeyi sonra, değmez daha iyilerini hak ediyorsun. kafanı topla mesela o kızdan neden ayrıldı belli ona da bir kazık atmış ona yapan sana neden yapmasın şimdi böyleys evliliğin onuncu yılında ne iğrenç bir tip olur kimbilir.

Peki o kızı seviyo mudur şu olaylara bakarsan?
Düşünmen gereken o kızı sevip sevmediği değil. Seni seviyor mu önemli olan o. Çünkü böyle beklemeli durumlarda genelde şöyle oluyor. O kızın hayatınızdan çıkmasını bekliyorsun, sanıyorsun ki çıkınca bütün sorunlar çözülecek. Bakıyorsun kız gitmiş, adam da gerçekten onu sevmiyor artık. Ama seni de sevmiyor. İlla ki böyle olur demiyorum ama kızın yok olmasını bekleme karar vermek için. Seni sevdiğini hissediyorsan dene. Ama sana karşı olan tavırlarına bahane bulmadan objektif bak. Sevildiğini hissediyor musun? Buna odaklan.

X