Sevgilimin eski sevgilisini kıskançlıktan aradım

Kız benim varlığımı bile bile insanlara "o benden başkasını sevemez,beni istiyor,ben de onu bekliyorum" tarzı şeyler diyormuş. Ben ne yapabilirdim sizce
:KK70: :KK70: :KK70: haksız mı sence? Doğru olduğunu sen de biliyorsun
Adam seninle dans bile etmiyormus eski sevgilisiyle zamanında dans ediyor diye.
Kadını araman bunun gerçekliğini kanıtlamak olmus tam olarak .
Biraz daha düşer kalkarsiniz sonra zaten seni terkedip eskiye gider

Herkes öyle demiş ama ben sadece kendi ilişkimi korumaya çalışıyorum. Yani benimle dans bile etmek istemiyor eskisini hatırlayacağı için. Binlerce fotoğraf silemiyor. Beni ailesi ile tanıştırdı diye mutlu olmuştum. Ama çok kırgınım. Zaten gönlünde varsa ben agzimla kuş tutsam da barışmazlar mı
Eskiyi hatırlayacak diye seninle dans etmediğini düşündüğün biriyle ne ilişki koruması yahu? Hiç mi kendine saygın yok.
Seninle evlenirse bile sırf evlenmiş olmak için olur bu? Bu kadar mı yokluk içerisindesin de tüm bunları bilerek devam etmeye çalışıyorsun?
Hâlâ ilişkimi korumaya çalışıyorum diyor. :KK70:

Merhaba sayın kadınlar kulübü ailesi,
Geçmişte sizden bir ilişkim için yardım istemiştim ve sizin sayenizde kendime geldim. Yeni bir ilişkiye başladım. Çocuk bana değer veriyor, bunu hissediyorum. Ama çocuğun daha önce üç buçuk yıl birlikte olduğu üni sınıf arkadaşı bir sevgilisi var. Okul bittiğinde ayrılmışlar. İki yıldır görüşmüyorlar,bir tiyatroda denk gelmişler ama kız onun yüzüne bakmamış. Çocuğun bilgisayarinda kızla olan on bin fotoğraf sildim. Çocuğun ilk ciddi sevgilisi. Bana arada o kızla olan eski cinsel yaşamını anlatıyor detaylı. Bunu uyarıyorum ama sen soruyorsun diye anlatıyorum diyor. Kızla ortak arkadaşları var ve birlikte olmalarını isteyen kişiler bunlar. Ben kızı çok kıskanıyorum ve devamlı bunu düşünüyorum. Kızı arayıp sevgilimden uzak dur dedim. Sevgilim de iki yıldır görüşmediğim kızla senin yüzünden görüşmek zorunda kaldım diye bana kızdı. Eski mesajlarını okudum geçenlerde onların. Çok duygu ve aşk dolu. Benimle olmadığı kadarı... Kız daha önce sevgilimden hamile kalmış, aldirmislar. Çevremdeki çoğu kişi bitmiş bir ilişkiyi önemseme diyor. Ama ben çok üzülüyorum..bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım
Aman deyim ayrılın. Yazık adama.

Herkes öyle demiş ama ben sadece kendi ilişkimi korumaya çalışıyorum. Yani benimle dans bile etmek istemiyor eskisini hatırlayacağı için. Binlerce fotoğraf silemiyor. Beni ailesi ile tanıştırdı diye mutlu olmuştum. Ama çok kırgınım. Zaten gönlünde varsa ben agzimla kuş tutsam da barışmazlar mı
Yani seninle dans bile etmek istemiyor ama sen kizi arayıp bizi rahat bırak diyosun.iste sorun tam olarak burda.kizin yaptığı bisey yok.sorun hala eskisini unutamamış en ufak bi ışık görse kosa kosa gidecek sevgilinde.bunu kabul et önce.

Ben aradığımda da kız bana "ben onda bitmiş olabilirim belki ama o bende bitmedi.yine de onun kararı gibi laflar etti
Keşke kürtajına kadar bildiğinizi söyleseydiniz, anında tiksinirdi sevgilinizden, sevgiliniz güvende olurdu.

Geleceği bilemeyiz belkide barışırlar ama siz onun zihninde eden şaşma sapan davranan kişi olarak kalmayın kendinize güvenin özgüven önemli birazda cilveli olun ve tarzını değiştirin yeniliğe açık olun.

Ben onun kız kardeşi ve arkadaşından duydum. Kızı bu terketmiş nedenini bilmediğim bir sebepten ve kız hayatına kimseyi almamış halen. Eskiden yaşadıkları evde yaşıyormuş. Unutamadım diyormuş. Tiyatro da yüzüne bakmamasinin sebebi de benimkinin yanında başka kadın olması.

Beni rahatsız eden şeyler sadece bunlar da değil. Mesela tango kursuna gitmek istedim sevgilimle. Sürpriz yaptı kurs aldım. Bana diyor ki ben "sevda ile gidip beğenmedim, gidip onu hatırlamakta istemiyorum, huzurlu olamam. Bu tarz durumlar yaşadım ve kendimi kötü hissediyorum evet.
Bazı şeylerin ona özel kalmasını istiyor.
Beraber heyecanla yapmak istediğim bir şeyde bile bu kız çıkıyor yani
Siz de maşallah hiç yılmıyor yorulmuyorsunuz.

ve en önemlisi sizi sevmediğini düşündüğü erkekle asla vakit kaybetme yol ver gitsin

kıskançlık ve kurma huyum yüzünden ileride olmaktan korktuğum noktadasınız hanımefendi, biraz geri basmanız ve sakin olmanız lazım. hem sizin hem de çevrenizdekilerin sağlığı için :KK70:

Aramakla hata etmişsiniz. Ayrıca sevilinizinde ayrıldığı kız arkadaşıyla ilgili cinselliklerinden kürtaja kadar belki kız için özel olan bir şeyi başkasının bilmesini istemediği şeyleri sana anlatmasıda hiç hoş değil. Yarın bi gün ayrılsanız sizin özelinizi başkasına anlatmayacağı ne malum

Bence kadınlar olarak bir şeyleri hissediyoruz ayrıca. Bende sevgilimin sürekli beni sevmediğini alışkanlık gibi olduğunu söylüyordum başından beri her seferinde inkar edip çok aşık olduğunu söylüyordu ama içim hiç rahat etmedi en son itiraf etti arkadaşlarına da hep yazmış sevmiyorum napicam diye.

Yeniliğe açık nasıl olabilirim?
Yeniliğe açık nasıl olabilirim?
Herzaman kendinizi düşünce olarak yenileminiz gerekiyor malesef dünya kafamızın içi kadar küçük ve sınırlı değil.
Her insan aynı değil herkesin düşüncesi farklı kültürü farklı herkes sizin ilişki algınıza göre yaşamıyor. Resmen liseli kız gibi davranmışsınız biraz olgun olun kendine güvenin tek erkek o değil bu davranışlar sizden soğutur erkekleri.
Her ilişki kültürü farklıdır herzaman belirli seviyede olun onu aşmayın.
Ve eski ilişkisi hakkında fazla soru sormayın ve bu kişiden ayrılın.

X