Sevgilimin eski sevgilisini kıskançlıktan aradım

Şeyi merak ettim, kıza sevgilimden uzak dur deyince kız size ruh hastası mısın demedi mi? Çünkü zaten uzak duruyormuş ya hani.

Resmen kızın aklına sevgilinizi, sevgilinizin aklına kızı sokmuşsunuz. Ben de ilişkimin başlarında buradaki herkesin "deli misin?" diye soracağı kıskançlıklar yaşadım ama bu cidden ileri seviye. Çok gereksiz.

Ben sadece gerçekten bizden uzak olmasını istedim çünkü halen beklentisi var
Kızın hala beklentisi varsa ve sevgilin ona geri dönmüyorsa sorun ne ki? Seni seviyor demek ki. Eski şeylere bakıp bu kadar düşündüğüne göre daha önce sevgilin olmamış. Kimler neler yaşıyor da unutup gidiyor ayrılınca, bu halin normal değil.

Adi ustunde ESKi gecmis gitmis. Sevgilimden uzak dur ne demek ayrica ne yapiyorki kiz kurcalayan sizsiniz. Masallah sevgilinizde kizla olan yatak maceralarini ortaya dokuyor. Asil siz kizdan uzak durun. Bir insan kendini niye bukadar kücük düsürür cok sacma.

Kız benim varlığımı bile bile insanlara "o benden başkasını sevemez,beni istiyor,ben de onu bekliyorum" tarzı şeyler diyormuş. Ben ne yapabilirdim sizce
O kızın istediği olacak gör bak. Kendi ellerinle o ilişkinin temelini tekrardan atmışsın.
Yarın bir gün sevgilin sana soğuk yapıp ayrıldığında, esas sebebin bu kız için oldğunu anlayacaksın. 🤷🏻‍♀️

Ayyy korkunç bi karakterin var, gerçekten tedavi olmalısın!
Çocuğa anlattırıp anlattırıp sorun çıkarmışsın resmen
Ve bişey söyliyim mi o Kız hayatından gayet memnundur eminim, sen aradığın için dalga geçiyodur şu an seninle ayrıca sevgilinin de bu kdar aklında kaldıysa demek ki asla unutamamış ve kız ona bi ışık yaksa koşa koşa gider sen de bakarsın arkasından ööööyle
Bana birini hatırlattın, ne yazık ki sizler ilaçsız terapisiz asla insanlarla iletişim ve ilişki kurmaması gereken kişilersiniz. Hastasınız gerçekten…

Sevgilinde sen de iyi değilsiniz. Bu kadar geçmişini sana anlatan adamdan da bir cacık olmaz. Geçmişi kıskanan sana da anlam veremedim güvenmiyorsan ayrıl kızın bir suçu yok

Ne kadar ozguvensizsin.
Sürekli eski ilişkisini anlatan bir erkekten ayrıl.
Bir tanıdık vardu da benim eski böyle Instagram'da adamın eklediği kızlara hesap sorar kendini rezil ederdi.sinir krizleri gecirirdi
Sürekli kavga ediyordu kızlarla kızlarda dalga geçiyordu bunla.bide bunu yapan arkadaşlarını elestiriyordu kendine bakmadan e tabi yalandan kim ölmüş 😅
Herkese kendini farklı tanitiyordu .herkesi eleştirirdi kendine bakmadan 😅
Böyle şeyler yapıp kendinizi düşürmeyin bir erkek için hadi bakalım.

Ben onun kız kardeşi ve arkadaşından duydum. Kızı bu terketmiş nedenini bilmediğim bir sebepten ve kız hayatına kimseyi almamış halen. Eskiden yaşadıkları evde yaşıyormuş. Unutamadım diyormuş. Tiyatro da yüzüne bakmamasinin sebebi de benimkinin yanında başka kadın olması.

Beni rahatsız eden şeyler sadece bunlar da değil. Mesela tango kursuna gitmek istedim sevgilimle. Sürpriz yaptı kurs aldım. Bana diyor ki ben "sevda ile gidip beğenmedim, gidip onu hatırlamakta istemiyorum, huzurlu olamam. Bu tarz durumlar yaşadım ve kendimi kötü hissediyorum evet.

eski sevgilisiyle fofenklerini anlatan biriyle ciddi ilişki mi düşünüyosun yoksa hayatında dert bittide zorla yenisini mi arıyosun karar ver sonra yaz bacım. normal kafalar değil bu. sende problemlisin bi psikiyatıra randevu al

Ben ayrılık anksiyetesi tedavisi görüyorum zaten. Birinden kopmakta sorun yaşıyorum ama mutlu değilim
eski sevgilisiyle fofenklerini anlatan biriyle ciddi ilişki mi düşünüyosun yoksa hayatında dert bittide zorla yenisini mi arıyosun karar ver sonra yaz bacım. normal kafalar değil bu. sende problemlisin bi psikiyatıra randevu al

Ben ayrılık anksiyetesi tedavisi görüyorum zaten. Birinden kopmakta sorun yaşıyorum ama mutlu değilim
bu konuda tedavi görüyorsan neden yeni bi ilişki yapıyosun ki kendini dinle biraz. bide ilişkinde normal değil tamamen saçmalık. öyle şeyleri o kadar ayrıntılı anlatan birinin sana saygısı yok besbelli. ayrıca eski sevgilisini hala sevdigi düşündügü bile belli. neden hala ilişki diye zorluyosun bırak başkasıyla avutsun kendini kullandırma arada eziliyosun bosuna

Bir insan kendini nasıl küçük düşürür isimli çalışma olmuş 🤣🤣 Sevgilimin eski sevgilisi beni arasa etrafima anlatır arkasından dalga geçer, geyigini yapardık. Ayrıca çocuktan uzak durasim varsa da inadına yakinlasirdim

Merhaba sayın kadınlar kulübü ailesi,
Geçmişte sizden bir ilişkim için yardım istemiştim ve sizin sayenizde kendime geldim. Yeni bir ilişkiye başladım. Çocuk bana değer veriyor, bunu hissediyorum. Ama çocuğun daha önce üç buçuk yıl birlikte olduğu üni sınıf arkadaşı bir sevgilisi var. Okul bittiğinde ayrılmışlar. İki yıldır görüşmüyorlar,bir tiyatroda denk gelmişler ama kız onun yüzüne bakmamış. Çocuğun bilgisayarinda kızla olan on bin fotoğraf sildim. Çocuğun ilk ciddi sevgilisi. Bana arada o kızla olan eski cinsel yaşamını anlatıyor detaylı. Bunu uyarıyorum ama sen soruyorsun diye anlatıyorum diyor. Kızla ortak arkadaşları var ve birlikte olmalarını isteyen kişiler bunlar. Ben kızı çok kıskanıyorum ve devamlı bunu düşünüyorum. Kızı arayıp sevgilimden uzak dur dedim. Sevgilim de iki yıldır görüşmediğim kızla senin yüzünden görüşmek zorunda kaldım diye bana kızdı. Eski mesajlarını okudum geçenlerde onların. Çok duygu ve aşk dolu. Benimle olmadığı kadarı... Kız daha önce sevgilimden hamile kalmış, aldirmislar. Çevremdeki çoğu kişi bitmiş bir ilişkiyi önemseme diyor. Ama ben çok üzülüyorum..bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım
Ya bunu okuyunca çok mal bir anım var onu anlatasım geldi. 20 yaşındaydım zar zor bir sevgili bulmuşum. Onun da seninki gibi devlerin aşkı tarzı bir sevgilisi varmış. Ben tabi yeni sevgili olarak ailesiyle de tanışmanın verdiği gazla bunun eşyalarını karıştırıp bütün hatıralarını resimlerini vs herşeyi yırtıp çöpe attım ama herşeyi 😅😅
Sonra biz ayrıldık tabi çocuk da o kızla evlendi şimdi çocukları var. Kim bilir bana ne beddualar etmiştir hayal bile edemiyorum. Bunu okuyorsan hakkını helal et bacım gerçekten çok gençtim ve maldım :KK14:

Merhaba sayın kadınlar kulübü ailesi,
Geçmişte sizden bir ilişkim için yardım istemiştim ve sizin sayenizde kendime geldim. Yeni bir ilişkiye başladım. Çocuk bana değer veriyor, bunu hissediyorum. Ama çocuğun daha önce üç buçuk yıl birlikte olduğu üni sınıf arkadaşı bir sevgilisi var. Okul bittiğinde ayrılmışlar. İki yıldır görüşmüyorlar,bir tiyatroda denk gelmişler ama kız onun yüzüne bakmamış. Çocuğun bilgisayarinda kızla olan on bin fotoğraf sildim. Çocuğun ilk ciddi sevgilisi. Bana arada o kızla olan eski cinsel yaşamını anlatıyor detaylı. Bunu uyarıyorum ama sen soruyorsun diye anlatıyorum diyor. Kızla ortak arkadaşları var ve birlikte olmalarını isteyen kişiler bunlar. Ben kızı çok kıskanıyorum ve devamlı bunu düşünüyorum. Kızı arayıp sevgilimden uzak dur dedim. Sevgilim de iki yıldır görüşmediğim kızla senin yüzünden görüşmek zorunda kaldım diye bana kızdı. Eski mesajlarını okudum geçenlerde onların. Çok duygu ve aşk dolu. Benimle olmadığı kadarı... Kız daha önce sevgilimden hamile kalmış, aldirmislar. Çevremdeki çoğu kişi bitmiş bir ilişkiyi önemseme diyor. Ama ben çok üzülüyorum..bu yüzden ayrılmayı düşünüyorum sizce ne yapmalıyım
Sei z aslında ikisinin çaktırmadan arasını yapıyorsunuz gibi geldi senin sayende onlar tekrar barışırlar senide gülerek hatırlarlar.

Sei z aslında ikisinin çaktırmadan arasını yapıyorsunuz gibi geldi senin sayende onlar tekrar barışırlar senide gülerek hatırlarlar.
Herkes öyle demiş ama ben sadece kendi ilişkimi korumaya çalışıyorum. Yani benimle dans bile etmek istemiyor eskisini hatırlayacağı için. Binlerce fotoğraf silemiyor. Beni ailesi ile tanıştırdı diye mutlu olmuştum. Ama çok kırgınım. Zaten gönlünde varsa ben agzimla kuş tutsam da barışmazlar mı

Eski konunuzu falan bilmiyorum da sizin hiç mi geçmişiniz yok?
Cevabını duymaktan hoşlanmadığınız sorular sorup durmayın madem. Sevgiliniz de yanlış yaparak kürtajına kadar detay vermiş. Tam aynı kafadan tiplersiniz ama insanın geçmişine, özeline saygısı olur. Ben olsam ne güzel sevmiş, sevilmiş taştan değilmiş gençliğini yaşamış derdim böyle triplere girmektense.
Ayrılmayın birbirinizin başını yiyin bu şekilde. Siz krizlere girin, olgun olmayan erkek arkadaşınız geçmişini anlatıp dursun.

X