Sevgilimin eski sevgilisini takıntılı hastalık haline getirdim...

zaten sevgilimde hiç sorun şüphe hissetmiyorum ama kız sürekli aklımda ne yapsak aklıma gelıyor onunla da yaptın diye offf çok kötüyüm lutfen nasıl atıcam kafamdan
Yukarda arkadaş belirtmiş arnir hakikaten takıntılı bi ruh haliniz varsa psikiyatra görünün ve muhtemelen verilecek olan o ilacı kullanın çünkü hakikaten tıbbi desteğe ihtiyacınız var gibi. Her şeyin geçici olduğunu ve anın ne kadar önemli olduğunu belki o zaman anlarsınız

evet yoktum ama herselerını bilyorum zoruma gidiyor aklımdan cıkmıyor o kız
platonk oldu ve oda bliyor anlatmıştım yanı hatta o zamanlar arkadastık biz sevgilimle ama ben böyle baskasına dokunması hissini kaldıramıyorum ne yapıcagımı biliyorum
terapi içinde bunları doktora anlatmaya utanıyorum sen ne saçmalıyorsun dcek diye

Su an seninle , senin düşünmen gereken bu . Geçmişe sünger çekmen gerek. O kişiye değer veriyorsan, birlikte olmaya devam etmek istiyorsan herseyiyle kabul etmelisin. Yok bu fikirlerim ona olan sevgimden ağır basıyor dersen ayrılmalısın ozaman.
Tamam olmasa iyiymiş ama olmus bitmiş artık, sende geçmişe takılı kalma, geleceğini kaçırıyorsun bu sefer. Zaten adam Artık o kızı sevmiyor, sen niye takip edip kendini üzüyorsun, adamın umurunda bile değil artık, sen boşuna bu günü zehir ediyorsun kendine. Ama takıntı haline getirdin ve aşamıyorsan terapi almalısın

Bende olsam öğrenmek istemezdim eşimin daha önce neler yaşadığını,sürekli eski sevgilisiyle kendimi kıyaslardım,her an da acaba aklına geliyormu diye,bu yüzden en iyisi hiç sormamak,keşke sende böyle yapsaydın.Belki zamanla geçer diyecem ama yardım alsan daha iyi sanki..

onların yaşadıkları gibi hayır olmuyoruz tabiki öyle şey mi olur

niye olmasın?
adamın sizin yanınıza yakışmadığını sırf daha önce sevişti diye mi düşünüyorsunuz e sizde biliyormuşsunuz zaten siz nasıl yakıştırdınız kendinize sevişmiş adamla sevgili olmayı?

biz iki beden bir gönül gibiyiz yanı en kısa böyle anlatabiliyorum birbirimize olan aşkımızı o yuzden cok denedım hayatımdan cıkartmayı ama olmadı yapamadık ayrılamadık ta belki ayrılırsam bu düşünceler geçer dedim olmadı
psikologa bunları anlatmaya utanıyorum ne saçmalıyorsun sen dicek diye

hem üzülüyorum bu duruma hemde aklıma gelıyor o kız saçlarımı ble onun uzun diye kestirdim...

yanı buraya sadece eski sevgilisini unutamadığım için o konudan bahsettim fakat yazmadıgım ve gerçekten kirli bir geçmişi oldugunu belirtmek isterim sadece seviştiği için değil gözlerime bakması elimi tutması bile daha evvel yaptı diye aklıma getriyor o kızı

onların yaşadıkları gibi hayır olmuyoruz tabiki öyle şey mi olur
tabiki olur oyle sey ama sizin tercihiniz boyleyse soyleyecek birsey yok bence kendiniz bu sorunu cozemiyorsaniz psikolojik yardim alabilirsiniz cunku cok can sıkıcı bir durum bu sevgiliniz icin 3 yil olmus artik kendi iliskinize bakin kiz kimbilir baskasiyla ne kadar mutludur siz kendinizi mutsuz ettiginizle kalirsiniz

evet en iyisi buydu ama ilişkimizdeki en büyük hata onun geçmişini öğrenmekti ama bir yanda da düşünüyorum da geçmişini bilmeden nasıl önümüze bakıcaktım.. evet bende sürekli kendimi kıyaslıyorum çok üzücü durum ama yapıyorum

Kirli gecmis derken neyi kastettiniz ? Sevgilinizin nasil bir kirli gecmisi var

bu yönden hiç düşünmemiştim şuan görsem sımsıkı sarılmıştım çok haklı bir yaklaşım ve burdan yola çıkarak kendime çözüm bulabilirmiyim sizce? yani evet ya o kim bilir ne kadar mutlu ben neden bile bile ilişkime kötüye sürüklüyorum..

tamam da bu soruma cevap değil..
adamın geçmişini biliyordunuz zaten , yanınıza yakışması onun değil sizin sorununuz uygun bulmuyor idiyseniz başlamayacaktınız ilişkiye..
bunun hesabını adamdan sormanız normal değil..
sizden sakladığı birşey yokmuş ki.
madem bakir erkekle sevgili olsaydınız hem seni seveyim hemde burnundan getireyim saçma oluyor..

O zaman bence o kizin baskasiyla cok mutlu oldugunu ama sizin durduk yere sevgilinize iskence yapip kendinizi mutsuz ettiginizi dusunun bence ikinizde bunu haketmiyorsunuz baktiniz bu dusuncelerden kurtulamiyorsunuz psikolojik destek alin boyle omurmu gecer

haklısınız bile bile yanı herseyini biliyorduk saklamadı hiç bişeyini ondan bunun hesabını sormak saçma onun bir suçu günahı yokki... teşekkür ederim

Anlatacağın şeyler utanılacak şeyler değil.sağlıksız düşündüğün doğru ama psikolog da bunun gibi farklı ve hiçbir msntığa dayanmayan duygu,kanı ve düşünceleri duymaya gayet alışkın.işi de bu zaten, yardıma ihtiyacın var ki ona gidiyorsun.seni yargılamak için orda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…