Sevgilimin eski sevgilisini takıntılı hastalık haline getirdim...

yaklaşık 3 sene olucak sevgilimle birlikteyiz. Çok mutlu herşeyijn yolunda gittiği ailelerimizle tanıştığımız bir yıl içerisinde evliliğ düşündüğümüz güzel bir ilişkimiz var. İlişkmiz başlamadan önce birbirmizle herseyi paylaşırdık ben ona herşeyimi anlatırdım oda bana eski sevgilisini dahi anlatırdı. Eski sevgilisiyle birlikte olduklarını bile biliyorum aralarında geçen çoğu şeyi biliyorum.

3 yıl olucak ama benım bu takındım geçmek bilmedi artık durduramıyorum düşüncelerimi ve psikoloğa gitmeyi düşünüyorum ama en çok tecrubeli ve gerçekten beni anlayan hemcinslerimden fikir öneri almak istediğim için buraya yazma kararı verdim.

Benim elimi tuttugunda fotoğraf çekildiğimizde bir yere gittiğimizde öptüğünde bile sürekli o kızla da bunları yaşadı hatta daha ilerisini ilişki yaşadılar birlikte oldular diye aklıma geliyor artık kafayı yemek üzereyim çok kötü zaman geçiyorum ona yansıtmak istemesemde çoğu zaman yansıtıyorum çok kötüyüm ne yapmalıyım bilmiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyor onun yaşadıgı şehiri bile duyunca deliye dönüyorum aldıgı hediyelerde bile acaba ona da yaptı mı diye düşünüyorum. Sürekli birlikte olması aklıma geliyor ve en en en çok bu yuzden üzülüyorum nasıl olurda ona bakar onu sever ya...

Ama soruyorum ona baskasıyla böyle ileri seviye ilişki yaşayıp nasıl olduda ellerimi tuttun hiç utanmadın mı benim yanıma kendini nasıl yakıştırdın diyorum ( benım ilk sevgilim ) sonra bana diyor ki çok sevdim herşeyi yaparım senin için asıl aşkı sende yaşıyorum ben kandırmışım kendimi o yaşadıklarım aşk sevgi değilmiş herşeyin güzelliğini sende anladım diyor.

Lütfen okuyun da bana azıcıkta olsa yardım edin bazen ölmek istiyorum aklıma gelmesin diye biliyorum uzun yazdım ama lütfen yardım edin ne yapıcam ben böyle...
Çocuk sana herseyi anlatmış sen daha neyin derdindesin ??

Eski sevgiliyi bu kadar takiyorsan guclu olmadiginin kanitir.Allah korusun evlenince adam sizi aldatsa aklinizi yitirirsiniz biraz relax olun .Gecmis gecmizte kalmistir %99 her erkegin gecmisi vardir beraberlik olmak la birlikte.

yaklaşık 3 sene olucak sevgilimle birlikteyiz. Çok mutlu herşeyijn yolunda gittiği ailelerimizle tanıştığımız bir yıl içerisinde evliliğ düşündüğümüz güzel bir ilişkimiz var. İlişkmiz başlamadan önce birbirmizle herseyi paylaşırdık ben ona herşeyimi anlatırdım oda bana eski sevgilisini dahi anlatırdı. Eski sevgilisiyle birlikte olduklarını bile biliyorum aralarında geçen çoğu şeyi biliyorum.

3 yıl olucak ama benım bu takındım geçmek bilmedi artık durduramıyorum düşüncelerimi ve psikoloğa gitmeyi düşünüyorum ama en çok tecrubeli ve gerçekten beni anlayan hemcinslerimden fikir öneri almak istediğim için buraya yazma kararı verdim.

Benim elimi tuttugunda fotoğraf çekildiğimizde bir yere gittiğimizde öptüğünde bile sürekli o kızla da bunları yaşadı hatta daha ilerisini ilişki yaşadılar birlikte oldular diye aklıma geliyor artık kafayı yemek üzereyim çok kötü zaman geçiyorum ona yansıtmak istemesemde çoğu zaman yansıtıyorum çok kötüyüm ne yapmalıyım bilmiyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyor onun yaşadıgı şehiri bile duyunca deliye dönüyorum aldıgı hediyelerde bile acaba ona da yaptı mı diye düşünüyorum. Sürekli birlikte olması aklıma geliyor ve en en en çok bu yuzden üzülüyorum nasıl olurda ona bakar onu sever ya...

Ama soruyorum ona baskasıyla böyle ileri seviye ilişki yaşayıp nasıl olduda ellerimi tuttun hiç utanmadın mı benim yanıma kendini nasıl yakıştırdın diyorum ( benım ilk sevgilim ) sonra bana diyor ki çok sevdim herşeyi yaparım senin için asıl aşkı sende yaşıyorum ben kandırmışım kendimi o yaşadıklarım aşk sevgi değilmiş herşeyin güzelliğini sende anladım diyor.

Lütfen okuyun da bana azıcıkta olsa yardım edin bazen ölmek istiyorum aklıma gelmesin diye biliyorum uzun yazdım ama lütfen yardım edin ne yapıcam ben böyle...
Rahat mı battı anlamadım ki ne yaşadıysa yasadı önüne bsk

Aşırı kirli geçmiş derken ? Adam mı öldürdü, hırsızlık mı yaptı ? Seni böyle seven bir insanı gereksiz kıskançlık yaparak boşuna bunaltıyosun ama en çok da kendine yazık ediyosun.

İnsan sürekli bunları düşünerek mutlu olamaz. Emin ol ondan sonra başkası olsa, yine onu geçmişiyle yargılayacaksın. Bu kısır döngü böyle devam edecek.

İlişkine zarar verip hem kendini hem seni seven insanı üzme. Birlikte olduğunuz hergünü güzel geçirmek varken, zehir etme.

Normal bir insan hayatında biri varken geçmişini hatırlamaz. Siz de hatırlatmayın lütfen.

Bekaret diye tutturan örümcek kafalı erkekerin kadin versiyonunuz. Sevgiliniz bir noktadan sonda yeter be deyip kaçmak isteyebilir sizden. Cinsellige bu kadar fazla anlam yüklemeyin. Yoksa bir hayal kırıklığı da evlendiginizde yaşarsınız. bu kadar takıntılı olmak bakire olmamaktan daha kötüdür ilişkiniz açısından. Psikoloğa gidip yardım alın. Yine asamazsanız kendinize bakır erkek bulmanız lazım. Adama eski sevgilisini hatırlatıp duran sizsiniz. Evlilik sevgililik gibi değildir. Bu sorunu asmadan evlenmemelisiniz.

Ya hu adamların sizden önceki hayatı neden bu kadar ilgilendiriyor sizi?
Geçmiş gitmiş ne yaşandıysa yaşanmış ,senin ilk sevgilin diye karsidakinin de ilk olmak zorunda değil, farz et ayrıldınız ,karşına başka biri çıktı o da senin için aynı şeyleri düşündü ne yapacaksın o zaman?
Valla zindan ediyorsunuz hayatı hem onlara hem kendinize

Öncelikle hemen ya tedavi oluyorsunuz yada ayrılıp eline kadın eli değmemiş bir erkek arıyorsunuz.
İkincisi, kusura bakmayın ama eski kız arkadaşıyla olan ilişkisini yatma mevzusuna kadar anlatan erkekten ben uzak dururum. Ne bu yahu resmen iğrençlik.

evet bu duruma aşırı üzülüyorum adam benim yüzümden gün yüzü görmüyor. ama haksız mıyım benım ellerime ilk dokunan, benı ilk öpen o oldu. oysa ben defalarca bedenlerde gezmiş biriyleyim. eski sevgililerinden sadece biri bu kadar uzun sürmüş bende anlattırdım hem aramız iyiydi diye anlatıyordu ilk zamanlar ama ben 3 senedir artık bunaldım sürekli kızın sosyal medyasına bakıyorum hatta bir keresinde kuznının telefonunu bulup aramıştım lütfen yardım edin en yapıpta aklımdan cıkartıcam bu düşünceleri :KK43:
Açılmamış gül goncası triplerini bir bırak bacım bu adamla evleneceğin bile belli değil nasipte ne var bilemezsin öyle yada böyle bir şeyler geçiyor aranızda olurda hayatında başkası oldu o zaman ne yapacaksın kirlendim diye ezikleyecek misin kendini? Bi başkası olsa hayatında o da böyle yapsa sana ne hissedersin kaldıramayacaktın madem niye anlattırdın önüne bak her erkek birileri ile bişeyler yaşamıştır yaşamadım diyen para karşılığı bişeyler yaşamıştır onu da dillendiremez gerçekten yaşamayan çok çok çok nadirdir... kendinle bir tutma empati yap.

Madem takıntılısınız ne diye öğrenirsiniz ki eskileri. Valla sıkıntılı durum yardım al pek normal değil.

kaçmıyor cok denedim ayrılmayı ama ne o ayrılabiliyor ne de ben... sanki iki ayrı beden bir gönül gibi isimlendirebilirim aramızdaki sevdayı

Hiç o kadar güvenme
Çok naz aşık usandırır derler
Günün birinde sende elleri tutulmuş biri oluverirsin
Benim ilkim onun değil martavallarından bir geç artık
İnsan tek kullanımlık mendil değil
Bunu kaldıramıyorsan hiç başlamazdın o ilişkiye
Hastalıklı bir kıskançlık bu, şımarıklık sadece

o fiziki anlamda değil yanı onun geçmişi aşırı kirli bense ilk defa birininelini tuttum gözlerine baktım tertemiz kalbimle geldim ona. elimi bile tuttugunda aklıma gelıyor farklı bedenlerde gezdi bu eller diye

BU düşünce çok yanlış .

onların yaşadıkları gibi hayır olmuyoruz tabiki öyle şey mi olur

o nasıl bi tepki ya :)
olabilirdiniz de yani
sanki imkansız bişey sormuş gibi cevap yazmışsınız

bakir bir adamın bakire bir kadınla evlenme isteği gibi
bakire bir kadının da bakir bir erkekle olmak istemesini çok normal ve anlaşılır buluyorum

eğer bu durumu kaldıramıyor ve kabullenemiyorsanız ayrılın
ama şunu da söyleyeyim
insan hayatına kimin gireceğini bilemiyor
bu yüzden sizden öncesini sizi tanımadan önce yaşadığı şeyleri kabullenme yoluna gitmeyi bi deneyin

eşim benim ilk sevgilim
ben onun benden önce birkaç kadınla birlikte olduğunu biliyorum
ama bu benim için sorun değil
tanışmıyorduk bile diye düşünüyorum

dediğim gibi bu bakış açına göre değişir
nasıl bazı erkekler kaldıramıyorsa kadınların da kaldıramaması olabiliyor

Simdi sen bu soruyu niye soruyorsun ki

Madem sana yakismiyor adamin tavirkari senin işin ne bu adamla derim?

Sevmis deger vermis birlikte olmuş. Ya sormayacaktin detay vermeyecekti o da ya da ogrendin mi icine sinmiyorsa ayrilirsin.
Surekli gecmisi acan insanlar biktirir kendinden. Sevgiyi aski öldürür boylesi. 2 yil 3 yil devam edersen bu kafayla adamin duygusu kalmaz sana karsi.

Hem de o zaman o duygulari yaşadı bitti. Yok aşk sandim degilmiste bilmem ne de sevgilinde seni nasil inandiracagini sasirmis. gecmisini bari rahat burakin.

ilk defa birinin elini tuttum diyerek kendini kutsal gören tipler hala kaldı mı ya? :KK70:
o kadar gülünç ki. o kadar zavallı bir durum ki.
bir kadına yakışmıyor. ama ayırdında değil bunun.
enteresan takıntılarıyla meşgul çünkü. = )

gidin kendiniz gibi birini bulun o zaman. tertemiz(!)

tedavi görmeniz de şart tabii. anlattıklarınız bana göre korkunç. anormal şeyler.

Şu bekarete takan manyak erkeklerin kadın versiyonu gibisin. Ne desem bilemedim.

Adamı bu düsüncelerle bunaltırsanız onun da aklını eski sevgilisine kaydıracaksınız belki de. 3 yıldır sizinle birlikteymis, ötesi var mı bunun? Tamam bir sey yasadıysa yasadı, bu kadar üstüne gidip irdelemeye ne gerek var? Kızı sizin önemsediginiz kadar sevgiliniz önemsemis olsaydı, sh an onun yanındaydı. Insan yeni bir iliskiye baslayınca eskiye rest ceker, aklına gelmez. Adı üstünde "eski" yani, gecmis bitmis. Ne lüzumu var bu kadar takmaya, kurcalamaya. Düsüncelerinize engel olmaya calısın.

Adamı bu düsüncelerle bunaltırsanız onun da aklını eski sevgilisine kaydıracaksınız belki de. 3 yıldır sizinle birlikteymis, ötesi var mı bunun? Tamam bir sey yasadıysa yasadı, bu kadar üstüne gidip irdelemeye ne gerek var? Kızı sizin önemsediginiz kadar sevgiliniz önemsemis olsaydı, sh an onun yanındaydı. Insan yeni bir iliskiye baslayınca eskiye rest ceker, aklına gelmez. Adı üstünde "eski" yani, gecmis bitmis. Ne lüzumu var bu kadar takmaya, kurcalamaya. Düsüncelerinize engel olmaya calısın.
3 yil dayanmis vayy bee

X