Sevgilimin telefonumu arayan yabancı numaralar icin bana kızması dogru mu?

Burada size destek olması gerekirken sizi manüple etmiş ve siz farketmemişsiniz bile. Sanki onu aldatmışsınız. Madem bu kadar zoruna gitmiş neden devam etmiş ilişkiye.
Siz bu adamdan ayrılın yoksa daha çok ağlarsınız
Hep kendimi yalan soyledigim icin suçladım o bnden daha cok suçladı tabi beni

Keske o kadar kolay olsa kafamda bitirebilsem yapicam ama gecmis konular akin ediyor beynime yazip rahatlamak istiyorum
Haklısınız. Bitirmek kolay değil ama nişanlınız bitirmiş bile. Geçmişi düşünüp kendinizde hata bulup gidip özür mü dileyeceksiniz? Bunun ne faydası var ki? Üstelik sizin bir hatanız da yok.
Bir arkadaşım, 5 yıllık toksik ilişkisini bitirdiği günlerde şimdiki eşiyle tanışmış. Bir yıllık birliktelikten sonra evlenmeye karar vermişler. Eşiyle daha nişanlıyken eşinin işinin (özel sektör) bulunduğu şehre geliyorlar. Bir arkadaşlarında kalırlarken de ev arıyorlar bir yandan evlenince oturmak için. Arkadaşımın eşi yanlarında yokken arkadaşım ve diğer arkadaşı bir kafeye gidiyor oturmaya. Büyükşehir burası üstelik. Körün taşı gibi arkadaşımın eski sevgilisi de orada. Yanlarına geliyor. Selam veriyor. Arkadaşım nişanlandığını falan söylüyor. Yüz vermiyor. Eve gidiyorlar. Eski sevgilisi arıyor arkadaşımı. İnanılmaz korkuyor arkadaşım ve eski sevgilisi, nişanlısından ayrılıp ona dönmesi için yalvarıyor. Neyse, arkadaşım tersliyor kapatıyor ama eli ayağı titriyor. Eşi (o zaman nişanlısı) gelince çekine çekine durumu anlatıyor. Adam gayet sakin: “Şansını denemiş demek ki. Sen de cevabını vermişsin. Şu an sinirlenmiş olmanı gayet iyi anlıyorum. Olur da bir daha aramaya cesaret ederse bana ver telefonu, ben icabına bakarım.” Adamdaki olgunluğa bakın. Sizin nişanlınız gibi biri olsa “Sen ne yaptın da kim bilir bu adam umutlandı” falan deyip sizi suçlar, kavga çıkarırdı. O arkadaşım 21 yıldır evli şu an ve tanıdığım en hoş, en tatlı, en demokratik, en iyi anlaşan çift. Yapmayın lütfen, böyle toksik birini hazır o sizi terk etmişken engelleyin gitsin.

Haklısınız. Bitirmek kolay değil ama nişanlınız bitirmiş bile. Geçmişi düşünüp kendinizde hata bulup gidip özür mü dileyeceksiniz? Bunun ne faydası var ki? Üstelik sizin bir hatanız da yok.
Bir arkadaşım, 5 yıllık toksik ilişkisini bitirdiği günlerde şimdiki eşiyle tanışmış. Bir yıllık birliktelikten sonra evlenmeye karar vermişler. Eşiyle daha nişanlıyken eşinin işinin (özel sektör) bulunduğu şehre geliyorlar. Bir arkadaşlarında kalırlarken de ev arıyorlar bir yandan evlenince oturmak için. Arkadaşımın eşi yanlarında yokken arkadaşım ve diğer arkadaşı bir kafeye gidiyor oturmaya. Büyükşehir burası üstelik. Körün taşı gibi arkadaşımın eski sevgilisi de orada. Yanlarına geliyor. Selam veriyor. Arkadaşım nişanlandığını falan söylüyor. Yüz vermiyor. Eve gidiyorlar. Eski sevgilisi arıyor arkadaşımı. İnanılmaz korkuyor arkadaşım ve eski sevgilisi, nişanlısından ayrılıp ona dönmesi için yalvarıyor. Neyse, arkadaşım tersliyor kapatıyor ama eli ayağı titriyor. Eşi (o zaman nişanlısı) gelince çekine çekine durumu anlatıyor. Adam gayet sakin: “Şansını denemiş demek ki. Sen de cevabını vermişsin. Şu an sinirlenmiş olmanı gayet iyi anlıyorum. Olur da bir daha aramaya cesaret ederse bana ver telefonu, ben icabına bakarım.” Adamdaki olgunluğa bakın. Sizin nişanlınız gibi biri olsa “Sen ne yaptın da kim bilir bu adam umutlandı” falan deyip sizi suçlar, kavga çıkarırdı. O arkadaşım 21 yıldır evli şu an ve tanıdığım en hoş, en tatlı, en demokratik, en iyi anlaşan çift. Yapmayın lütfen, böyle toksik birini hazır o sizi terk etmişken engelleyin gitsin.
Karsidaki insanin olgunlugu cok önemli benimki olsa dediginiz gibi benim umit verdigimi düşünürdü keske icimdekileri cikarip atabilsem:KK43:

Karsidaki insanin olgunlugu cok önemli benimki olsa dediginiz gibi benim umit verdigimi düşünürdü keske icimdekileri cikarip atabilsem:KK43:
Terapiste başla kardeşim, hemen şimdi araştır, bul ve yarın başla. Online bile olabilir. İyi bir terapist olsun. Borç bul, kredi çek ve hemen başla. Yoksa kurtulamazsın o “içindekiler”den.

3. Seansima gittim simdilik iyi sinmeyen bir durum olursa aklimda bulunur teşekkür ederim:)
Bu iç hesaplaşmalar olacak elbette. Ama unutmayın ki “eski” nişanlınız sizi inanılmaz derecede manipüle etmiş 8 yıl boyunca. Anladığım kadarıyla bu kadar yıl hep onun güvenini kazanmak için çabalamış durmuşsunuz. Kendinizi ve sevginizi kanıtlamaya çalışmışsınız ve hep kendinizden vermişsiniz. Eminim şu anda o bir başkasıyla beraber ve gününü gün ediyor. Yoksa sizin gibi bir köleyi bırakmazdı. Benliğinizi onun yoluna kurban etmişsiniz resmen. Değmemiş.

Merhaba kızlar size gecmiste yaşadığım bir olayi anlatmak istedim suan nisanliyim ve ayrilma asamasinda gibi bir şeyim:KK43:
Nisanimizdan 1 kac gun once sevgilim telefonumda engellediğim numaralari gördü. Bana sordu kim bunlar die tanidiklarimi söyledim ama tanimadiklarima bilmiyorum kim dedim. Bana msj atan kişileri hicbir sekilde cvp vermeden engelledim daha once aramizda güven sorunu olmuştu bu sebeble cok dikkat ettim kimseye cvp bile vermeden engelledim. Sevgilim görünce kim die sordu bilmiyorum kim dedim numarani nerden buldular dedi bilmiyorum nasil bulmuslar dedim engelledigim numaralarin icinde eski sevgilim de vardi numarami nasil buldu bilmiyorum msj atti cvp vermeden engelledim. Sevgilim o zmn bana cok kızdı hayatimin en kötü gecesini yasadim diyebilirim. Gecmiste kaldi ama kafama takıldı ben yanlis bisey yapmadım kimseye cvp vermeden engelledim o sekilde davranmasini icim almadi bir türlü sizin görüşürüz nedir
Psikopat kokusu alıyorum, uzaklaş, tüm olanlar bundan ibaret değildir eminim

Merhaba kızlar size gecmiste yaşadığım bir olayi anlatmak istedim suan nisanliyim ve ayrilma asamasinda gibi bir şeyim:KK43:
Nisanimizdan 1 kac gun once sevgilim telefonumda engellediğim numaralari gördü. Bana sordu kim bunlar die tanidiklarimi söyledim ama tanimadiklarima bilmiyorum kim dedim. Bana msj atan kişileri hicbir sekilde cvp vermeden engelledim daha once aramizda güven sorunu olmuştu bu sebeble cok dikkat ettim kimseye cvp bile vermeden engelledim. Sevgilim görünce kim die sordu bilmiyorum kim dedim numarani nerden buldular dedi bilmiyorum nasil bulmuslar dedim engelledigim numaralarin icinde eski sevgilim de vardi numarami nasil buldu bilmiyorum msj atti cvp vermeden engelledim. Sevgilim o zmn bana cok kızdı hayatimin en kötü gecesini yasadim diyebilirim. Gecmiste kaldi ama kafama takıldı ben yanlis bisey yapmadım kimseye cvp vermeden engelledim o sekilde davranmasini icim almadi bir türlü sizin görüşürüz nedir
1. Yapmadığınız şeyin üzüntüsünü yaşamayın.
2. Neden numaranızı degistirmediniz ikiniz de sıfırdan baslasaydiniz.

Eski konunuza da baktım bu adam sıkıntılı size hayatı zindan eder ama sizde de var bir şey bu numaralar neden sizi buluyor mesela konu şöyle olsaydı sevgilime sürekli bilmediği numaradan mesaj geliyor o da hepsini engelliyor yazsaydınız ne derdik ya da siz ne derdiniz benim aklıma ilk gelen sorgulamak olurdu neden hep sizi buluyor? Erkek arkadaşımın engelli listesi çok uzunsa işkillenirim sizin bu konuya geçerli bir cevabınız var mı ?
Diğer konusunda da nişanlısı için 8 yıllık birliktelik demiş. Hangi psikopat 8yil önceki eski sevgilisine mesajlar atıyor?

Ay bu ne ya en maço sensin deseydin. Mağarada mı yaşadım ben benimde senden önce hayatım vardı vs. de hepte bu tipler her şekeri yiyor bu arada güvenememe temeli buradan yatıyor. Ayrıca sosyopatik hareketler sergiliyor dikkat. Aşıksın diye görmek istemiyor sevgiye yoruyorsan diye söylüyorum.

Bak bu telefon numarası benimdi. Eskort hesabı açmış biri benim numaramla. Arayan kişileri tahmin edebilirsin. Bir kere bile eşim bana bunun için bir şey söylemedi. Sormadı bile neden senin telefonun üzerine hesap açılıyor diye.

Sana diyeceğim şu ki kimsenin güvenini onaramazsın. Kendini sürekli suçun olmayan şeylerde açıklamak zorunda kalacağın bir ilişki yaşamak istiyorsan buyur yaşa. Ama yıpranırsın, değmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun kızması çok doğal, kızmazsa psikopat, ömür törpüsü, hasta zihin yapısı olduğunu nasıl anlayacaksınız ki? Kaç yaşındasınız?

bir kez yalan söyleyince bütün gerçekler şüpheli gelmeye başlar diye bir söz var zaten sizin ilişkiniz bitikmiş ayrılmanız daha doğru o adamla ömür geçmez başını yer.

X