Sevgilimin telefonumu arayan yabancı numaralar icin bana kızması dogru mu?

Merhaba kızlar size gecmiste yaşadığım bir olayi anlatmak istedim suan nisanliyim ve ayrilma asamasinda gibi bir şeyim:KK43:
Nisanimizdan 1 kac gun once sevgilim telefonumda engellediğim numaralari gördü. Bana sordu kim bunlar die tanidiklarimi söyledim ama tanimadiklarima bilmiyorum kim dedim. Bana msj atan kişileri hicbir sekilde cvp vermeden engelledim daha once aramizda güven sorunu olmuştu bu sebeble cok dikkat ettim kimseye cvp bile vermeden engelledim. Sevgilim görünce kim die sordu bilmiyorum kim dedim numarani nerden buldular dedi bilmiyorum nasil bulmuslar dedim engelledigim numaralarin icinde eski sevgilim de vardi numarami nasil buldu bilmiyorum msj atti cvp vermeden engelledim. Sevgilim o zmn bana cok kızdı hayatimin en kötü gecesini yasadim diyebilirim. Gecmiste kaldi ama kafama takıldı ben yanlis bisey yapmadım kimseye cvp vermeden engelledim o sekilde davranmasini icim almadi bir türlü sizin görüşürüz nedir
Kaçırma bu adamı evlen, evlen ki başkasının başını yakmasın seninki yansın.
Allah aşkına bazen ayda 78 kişi arıyor telefonumu, kimi yanlışlıkla, kimi bilmem ne reklamı için, kimi salladım tuttu diyerek. Hepsi için birine hesap veremem ben, vermem.
He arayanla uzun uzun konuşurum, samimiyet kurarım o ayrı. Ama sizi tanımadığınız numaralardan bile hesap soracak boyuta getiren kişiyle neden yani?
Ödünüz kopuyor şu an "aman arayana mesaj atana yanlış hareket yapmadan usulca engelleyeyimde başım ağrımasın" diye. Yinede bu adamla evlenme yolundasınız, bravo.

Merhaba kızlar size gecmiste yaşadığım bir olayi anlatmak istedim suan nisanliyim ve ayrilma asamasinda gibi bir şeyim:KK43:
Nisanimizdan 1 kac gun once sevgilim telefonumda engellediğim numaralari gördü. Bana sordu kim bunlar die tanidiklarimi söyledim ama tanimadiklarima bilmiyorum kim dedim. Bana msj atan kişileri hicbir sekilde cvp vermeden engelledim daha once aramizda güven sorunu olmuştu bu sebeble cok dikkat ettim kimseye cvp bile vermeden engelledim. Sevgilim görünce kim die sordu bilmiyorum kim dedim numarani nerden buldular dedi bilmiyorum nasil bulmuslar dedim engelledigim numaralarin icinde eski sevgilim de vardi numarami nasil buldu bilmiyorum msj atti cvp vermeden engelledim. Sevgilim o zmn bana cok kızdı hayatimin en kötü gecesini yasadim diyebilirim. Gecmiste kaldi ama kafama takıldı ben yanlis bisey yapmadım kimseye cvp vermeden engelledim o sekilde davranmasini icim almadi bir türlü sizin görüşürüz nedir

Göz göre göre hala berabersiniz. Lütfen ayrılmayn. Sonra mazallah başkasına denk gelir. Sizinki tencere kapak misali.

Önceki konunuzla şimdiki aynı aslında.

İkisinde de adam sizden ayrılmak için bahane uyduruyor.

Şu konuda engellemen gereken tek kişi de nişanlım dediğin adam. Bir de evlenmeye mi kalkacaksın bu adamla hayatını mı yakmak istiyorsun?

engelli listemde kaç kişi var bilmiyorum
zamanında rahatsız olmuşum ki engellemişim
bir kısmını ben bile unuttum
ve son dönemlerde herkese yabancı numaralardan abuk sabuk aramalar gelir
dolandırıcılar vs
onları da engelliyorum
kimse de kalkıp bana bunun hesabını soramaz
kendine böyle davranılmasına neden müsade ediyorsun ?

siz bayağı toksikten beğeniyorsunuz. Hiç mi kendine saygın yok? Sana güvenmiyorsa ne diye ilişkiyi uzatırsın ki.. sizin işiniz olmaz maalesef burdan fragmandan belli.. Sinirleniyorum ya bir kadın kendini değersiz görüyorsa karşı tarafı da değersiz davranıyorsa bu duruma izin vermeleri bilmiyorum geriye siz devam yorumları ekleyin.. akıl var mantık var şuan dilim tutuldu.

Çöp gibi karıştırıyor.Guvenmiyorsa ayrılsın ne o başında bekçi gibi.Kendine güveni olmayan aşırı kıskanç insanlar sorunludur. Önce bu sorunu halledip sonra ilişki kurmaları gerekir.Yoksa kavga dövüş hakaret saygısızlık bitmez o ilişkide.Hic sevmem geçmişi ısıtıp ısıtıp bozuk yemek gibi huysuzlanan insanları.Gozalti gibi ilişkimi olur.Hayir ilk önüne gelenlemi evleniyor insanlar.Eski kocası olanlar ölsün o zaman anlat anlat bitmez.Aciklama yapmayın kimseye zorundamisiniz.Ayrilmak doğru karar.Kendileri evliykende bekarken de her haltı yiyen erkeklerin kadınları böyle manipüle etme çabaları komik.

X