Anket Sevgiliniz (esiniz)yolda dustu ve herkes ona guluyor ...ne yaparsiniz ?

Sevgiliniz yolda dustu ve herkes guluyor ..ne yaparsiniz ??

• Tanımamazlıktan gelirdim:)

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    148
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:yerimseniben

eger kendı guluyorsa bende gulerım.ama dısardan gulenlere fena kızarım.ben yaparım ama baskası aslaaaaaaa.......kıyamam ona bennnn.

düşenin dostu olmazmış.

bende gülerdim,:roflol:gülmem gecene kadar kalkmadıysa o zaman kaldırırdım,:teselli:

yalandan gülenlere kızardım.jeyyar eeee sonunda

beraber kalacağız nede olsa.....

Gülerim ben de:)))))))Benim ne eksiğim var? Millet gülecek ben durumu kurtarmak için mi çabalayacağım..
Gülerim valla,hem de katıla katıla:))))))))))

Gülerim,hele şöyle komik bir düşüş olduysa gülme krizine girerim ama benim adamın canı tatlıdır,kesin düşerken biryerlerini incitmiştir ve sızlanır,gülmem yarım kalır:roflol:hatta olayı abartıp bir hafta yürüyemez çok nazlı offff:1closedeyes:

ya ben dusene cok gulerım kendımı asla tutamam ama tanımamazlıktan gelmekte olmaz sımdı demı:))
bılmıyorum gulme krızıne gırdıgım esnada nasıl yardım ederım:)

ilk olarak kendim gülmekle beraber sadece kendime gülme hakkı tanırım diğer etraf için güldüklerine pişman ederim bir daha gğlecekleri zaman 40 defa düşünmek durumunda kalırlar Kötü Kazen

ben ağlardım heraldesenağlama
sevdiğim insanların zor duruma düşmeleri karşısında asla göyaşlarımı tutamam.insanlık hali tmmda ben dayanamzdım.
kaldıki ben düşene hiç gülemem içim acır:teselli:

Hemen Askima yardimci olurdum, etrafta gulenler var, gulmelerine pisman ederdim. Sonrada komikse Askimla beraber gulerdim

eşim düşse zaten benden önce basardı kahkahayı,benmi e tabiki gülerdim ho ho ho

teselli ederdimm
yok şekerim sana gülmüyorlar bana gülüyorlar kadına bak ne sakar sevgilisi varmış diye derdim
sonrada gözümün üstünee yumruğu yerdim sanırımm

şimdiye kadar hiç ööle bişe olmadı ama ben çok düşerim ve bi keresinde fena bi yerde fena şekilde düşmüştüm... ve ikimizde krize girmiştik gülmekten.. eminim o da düşse yine ikimizde krize gireriz:roflol::roflol::roflol::roflol:

çok gülerim ben kendimde düşsemki çok düştüm gülerim ama moralde veririm:roflol::roflol::roflol::roflol:

bende gülerdim ama tabi kahkaha ile değil işi espiriye vururdum böylece onu rahatlatır utanmasını engellerdim..ben düştüğümde kendim bile gülerim ki utanmayayaım diye işe de yarıyor :)))))))

eger alay eder derecede guluyorlarsa kesın orda kavga cıkarırdım ... esımı kaldır yola devam ederdım.. baskalarının esımle dalga gecmesıne asla musaade etmem

X