Anket Sevgiliniz (esiniz)yolda dustu ve herkes ona guluyor ...ne yaparsiniz ?

Sevgiliniz yolda dustu ve herkes guluyor ..ne yaparsiniz ??

• Tanımamazlıktan gelirdim:)

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    148
komik bi durum olduysa gülerim tabii, eminim eşim de güler, zaten komik düştüğüm zamanlar gülmekten kalkamam, ama canını acıtacak şekilde düştüyse içim cız eder..

yüz ifadesinden anlaşılır o an canı cok yandıysa gülemem koluna girer kaldırırım :KK16:
birşeyi yoksa ve gülebiliyorsa bende aynı şekilde karsılık veririm :KK1:
birde öyle tipler var değil mi ben sizi tanımıyorum derler, büyük adımlarla uzaklaşırlar yanınızdan onları kınıyorum! :KK19:

Hasankeyfe gezmeye gitmiştik. Orda suyun içinde taht dedikleri oturma yerleri var. Ordan çıkarken eşimin ayağı kaydı bacağı tamamen suya girdi, kalçasına kadar. Ben hemen koluna girip kaldırdım, gülmedim, etraf çok kalabalıktı. Üzüldüm ona. O gülse ben daha çok gülerdim. :KK52:

direkt yardım ederim(sadece tebessüm ederim)
gülenlere de siz de düşün de karşınıza geçip ben de size gülerim derim:KK53:
sanki gerçekten olmuş gibi sinirlendim şimdi:KK9:

kaldırır koluna girerim sonra bi şey var mı diye sorarım yoksa dayanamaz gülerim heralde çünkü ben kendim düşünce bile gülüyorum :KK70: :KK52:

Elimde değil bende gülerdim.Çünkü düşme durumları beni zaten çok güldürür.Ama bu asla bir dengede duramadı veya rezil oldu tarzı bir yaklaşımla değil.Sonrada kalkmasına yardımcı olurum sevdiceğimin. :KK69:

kaldırır koluna girerim sonra bi şey var mı diye sorarım yoksa dayanamaz gülerim heralde çünkü ben kendim düşünce bile gülüyorum :KK70: :KK52:

bende kendim düşünce bile gülüyorum eşimede gülerdim onuda güldürürdüm biterdi olay :KK70:

kıyamam ki yarimee :KK3:
Gider kaldırırım gülenlerde bağırır çağırırdım .
Aşkımı teselli ederdimmm oyy oyy :76:

bende dayanamayıp gülerdim ama benimkisi azıcık sinirlidir güldüm diye sonradan burnumdan getirecegi için uzatmadan kaldırırm öperim bi güzel :KK23::97::KK69:

Düşmez kalkmaz bir ALLAH:KK9: herkezin onunde teselli ederim ama eve gelince gülme krize girerim giciklik :KK53::KK53::KK53:

ay canim once kaldiriidim sonrada gulerdim ben dusene acayip gulerim ya tuutamam kendimi.bi kere esim degilde ben dusmusdum hamileydim yolda yururken ayagima kiramp girdi dustum.oyle kotu dusmedim ama kalkamam uzun surdu.sonra kocacim askim iyimiisn diyip kaldirdi optu beni.doktora gidelimmi dedi yok dedim.

bikre ananenm ben ve arkadsi bir komsudan cay icmis donuyoduk biraz bayir var ordan inerken annemin arkadasi dustu hemde cok komik di biz ananemle gulmekden yere yattik kadininda masallahi vardi kaldiramadik .neyse yardim filan sitedik evine getiridk kadini ama kadin ktou dusmus ya baya kirigi vardi.ananem kadina diyoki xxx sen bale yapmai ne szaman ogrendin kadin diyoki ne balesi ya.annemde ayni balerinler gibi dustunde bir bacagin onde bi bacagin arkada gulemekden bayilcakdim nerdeyse:KK1::KK1::KK1:

Gulerim, ama kaldiririm. :KK60:
Cok ciddi dusmediyse, bu tur seylerin eglenceli ve komik seyler oldugunu dusunuyorum. :emir_bebek:

Gülemezdim oldukça endişe duyar birşey olmuşmu diye bakmak ve yerden kaldırmak için yanına giderdim etraftaki gülenlerede ağzının payını verirdim...

gülerimmm ama kaldırırım da tabiki ama daha çok o beni tuttuğu için düşmez ki benim sevgilimm :))

cokk kötüü bir durumm..onun tepkısıne bakarımm.. o gülüyorsa bende gülerim ama ciddiyse :KK70::KK70: kendimi zor tutarım diye düsünüyorum.. moral veririm.. yardımcı olurum kalkmasına ve hızla oradan uzaklasmaya bakarmm :KK70::KK70:

Gülenlere ters ters bakıp, laf sokar, sevgilimi de yerden kaldırırdım.

X