Sevgiliniz Geçmişinizi Kıskandı Mı

Kusura bakmayın ama geçmişte erkek arkadaşınızla ilgili açtığınız cinsellik konularını baz aldığımda ben erkek arkadaşınızın ilk ilişkisi olduğunu düşünmüyorum. Sadece sizi manüpile etmek için böyle söylüyor, anlattığınız aranızda geçen muhabbetlerde bile bu kadar belli ki. Bence yaşınız küçük olduğu için farkında değilsiniz sadece. Özellikle bir erkekğin geçmiş ilişkisindeki kızın bekaret durumu ile ilgiki böyle saçma sapan bir konuşma yapmasının başka mantıklı hiçbir açıklaması olamaz. Verilen mesaj senden öncede senin gibi bir kızla beraberdim ama bakire olmadığı için kendime layık bulup istemedim, kusuruna rağmen seni kabul ettim, bunun kıymetini bil benim kulum kölem oldan başka birşey değil. Bence aklınızı başınıza alın.
Ayrıca şeytan neden vesvese ettirsin, bizim dinimize göre resmen evlenmeden bu tür sevgili ilişki yaşanması, beraber olunması zaten haram. Bu durum bence onun işine gelir birde üstüne teşvik eder. Bence sadece senin sevgili şeytanlık edip,geçmişini kullanarak seni baskı altına almaya çalışıyor o kadar.
Yaşayacağınız cinsellik sizi ilgilendirir hesabını sadece Allah' a verirsiniz.
DOgru söylemleriniz. ANcak güveni sevgiyi iyi bi şekilde sagladıgımıza dayanarak inandım söylediklerine. Elbet manipüle altında kalsam da pek fark edebilecek bir kişilik değilim, tanıyorum kendimi. dogru diyorsunuz bi kadın olarak bana sizler görüş verdikce bakıs açım genisliyor. COk sagolun. O önceden eskiden dini açıdan ve kişisel sınırları açısından çok katı kişiliğe sahip oldugunu ama değistigini söyledi. O değişime ugrayana dek o yüzden yapmamıs olabilir kanısına girmiştim. Değerli görüşleriniz bnm için onemli sağ olun :)

Bunu bu kadar takan insan evlenmeyi bekler çok basit aklım bu yönde çalışıyor
Hem sizle yatıp hem ardından caz yapıyorsa aptalca bir manipülasyon yöntemi uyguluyordur

ayrıca ilişkiniz konusunda neden bu kadar takıntılısınız ve sanki her olayda akıl almaya ihtiyacınız varmış gibi hissediyorum

Senin vardı bi tane mıymıy bi tip, ayrıldın mı?
En son ciddi bi iliski sürecine girmistim, ciddi iliskim olsun ne olacak bakalım adam olup düzen kurabilecek miyim diyip iliskiye atıldım. Sosyal medyalarla alakalı kavga tartısma yasandı derken (konuda acmıstım) barıstık. Fakat bu barısıklık uzun sürmedi. 2-3 hafta sonra beni bir sey dürttü ne dürttü ama bilmiyorum. Ben bir seyler yaptım.
Snapchat, eski kapattıgı instagram hesapları, Twitter gibi hesaplarının şifrelerini çözüp girdim.

-Snapchatte binbir çeşit kaydedilmis farklı mekanlarda fotoğraflar..
-Kapattığı insta hesaplarında eski sevgilisi ve arkadaslarıyla konusmaları
-Tinderdan tanıstıkları kızlarla konusmalar +18 sohbetler
-Eski sevgilisi hakkında söyledikleri yalanlar ortaya cıktı

Telefonunda 100 kisi oldugunu söyledi (sormadıgım halde) ama rehberini pc ye indirdim 270 adet kisi çıktı (eskileri ve flörtleri de dahil)
Bana uydurdukları senaryoları önceden arkadaslarıyla konusması vs.
Sonraaaaaa bana mesaj atıyo visenya mail geldi hesaplarıma sen mi girdin diye.
Aynen su an hesaplarındayım yalanlarınla sevisiyorum dedim.

Şizofreeeeeennn takıntılıııııııı diye bağıra bağıra iliskiyi bitirdi.

Şimdi diyeceksin ki belki burdan takıntılı görünüyor olabilirim. Hani kadın hisseder derler ya. Hislerimin peşinden gittim, ne dürttüyse onu yaptım iyi ki de yapmısım.
Çünkü bunca senaryolarının, kurgularının, yalanlarının bir sebebi olmalıydı.
Manipüle etmek icin elinden geleni yaparken kendi battı anlayacagın katip. 8 ay oldu biteli. Yazdı cizdi etti laf soktu (halada yapar hala yazar)

Ben farklı dünyadayım ardıma bakmıyorum😂

En son ciddi bi iliski sürecine girmistim, ciddi iliskim olsun ne olacak bakalım adam olup düzen kurabilecek miyim diyip iliskiye atıldım. Sosyal medyalarla alakalı kavga tartısma yasandı derken (konuda acmıstım) barıstık. Fakat bu barısıklık uzun sürmedi. 2-3 hafta sonra beni bir sey dürttü ne dürttü ama bilmiyorum. Ben bir seyler yaptım.
Snapchat, eski kapattıgı instagram hesapları, Twitter gibi hesaplarının şifrelerini çözüp girdim.

Telefonunda 100 kisi oldugunu söyledi (sormadıgım halde) ama rehberini pc ye indirdim 270 adet kisi çıktı (eskileri ve flörtleri de dahil)

Şimdi diyeceksin ki belki burdan takıntılı görünüyor olabilirim. Hani kadın hisseder derler ya. Hislerimin peşinden gittim, ne dürttüyse onu yaptım iyi ki de yapmısım.
Manipüle etmek icin elinden geleni yaparken kendi battı anlayacagın katip. 8 ay oldu biteli. Yazdı cizdi etti laf soktu (halada yapar hala yazar)

Belliydi zaten. Adam bir yere girme diyorsa orda avlanıyordur, ısrarla inatla gireceksin. 🤣 Ama galiba birçok şeyi de saklamamış, nasılsa ben yaparım o affeder, iki özre çiçeğe alırım gönlünü diye lüzumsuz bir özgüveni varmış. Hepsi aynı be. :KK14: Senden sonra hangi yedeğe yürüdü acaba kdkdkdkfk

Belliydi zaten. Adam bir yere girme diyorsa orda avlanıyordur, ısrarla inatla gireceksin. 🤣 Ama galiba birçok şeyi de saklamamış, nasılsa ben yaparım o affeder, iki özre çiçeğe alırım gönlünü diye lüzumsuz bir özgüveni varmış. Hepsi aynı be. :KK14: Senden sonra hangi yedeğe yürüdü acaba kdkdkdkfk
Hic öyle ayrıl barıs ayrıl barıs iliskimiz olmadı affedebilecegim hicbir sey olmadı ama sürekli bir seyler itiyordu. Üstelik kendi gelip barısmıstı adım atmadıgım halde. En sonunda dürtülerime uydum ve yaptım. Kimlere yürüdü inan hic bilmiyorum takip dahi etmedim. Cok kez yazdı cizdi etti bicti. Bir gece baska bir erkek arkadasımın yanındayken 99 mesaj atmıs bak telefonaaaa nerdesin kimlesin diye. Okudum mesajlarını sonra arkadasla takılmaya devam ettim. Ne engelledim, ne sildim ne agzımı actım ne de nokta koydum koca bir sessizlik, umursamazlık onu cıldırttı Yani diyecegim o ki ilk 3-4 ay delirmekle gecmistir.

4 senedir tanıstıgım bi adam vardı, son 7 ay aklımı beynimi mesgul eden seylerden biri. Kendisiyle bi tutkulastık, bi heyecanlastık. Ama biraz gizemli ilerliyorum. Sustum diye öbürü hala beklemede.

Bunlara müstehaaaak😂😂🦹🏻‍♀️

Biraz daha ağlayın pişmanım çok pişmanım :KK43:((( diye de bugün "isterdim ilkin olmayı" falan diye edebiyat parçalayan adam yarın bi gün gururunuzu parçalamaya başlasın. "Yaptin madem başını dik tut" lafını bi erkekten duymak hiç koymadı mi size yahu, söze mahal bırakmadan kendiniz dursaniza yaşadıklarınizin arkasında, öbür konunuza da yazdık. Allah allaaaah ezik buzuk kadınların değil de dik duruşlu, kendi hayatının ve tercihlerinin arkasında kadınların kıymetli olduğunu anlayamadıniz bi türlü. Varsa yoksa dudak bukeyim, ağlayayım pişmanım diyeyim o da bana ah vah desin. BÜYÜYÜN.

21 yaşındasın, senin sevgilin ya da kadın erkek ilişkileri dışında başka meşgalen, düşündüğün şeyler yok mu?

Sürekli bunlar üzerine birşeyler yazıyorsun.
Var. Hayatımla ilgili birseyi de ufak tefek paylastım sağlık sorunumla ilgili. Ama hayatımın her alanını yazmıyorum. İstediğim gibi kimseyi rahatsız etmedikce dostane yorumlar almak için konu acıyprum. Kafamda oluşan sorunları paylaşılıp görüş açımı genisletmeyi seviyorum.

Hic öyle ayrıl barıs ayrıl barıs iliskimiz olmadı affedebilecegim hicbir sey olmadı ama sürekli bir seyler itiyordu. Üstelik kendi gelip barısmıstı adım atmadıgım halde. En sonunda dürtülerime uydum ve yaptım. Kimlere yürüdü inan hic bilmiyorum takip dahi etmedim. Cok kez yazdı cizdi etti bicti. Bir gece baska bir erkek arkadasımın yanındayken 99 mesaj atmıs bak telefonaaaa nerdesin kimlesin diye. Okudum mesajlarını sonra arkadasla takılmaya devam ettim. Ne engelledim, ne sildim ne agzımı actım ne de nokta koydum koca bir sessizlik, umursamazlık onu cıldırttı Yani diyecegim o ki ilk 3-4 ay delirmekle gecmistir.

4 senedir tanıstıgım bi adam vardı, son 7 ay aklımı beynimi mesgul eden seylerden biri. Kendisiyle bi tutkulastık, bi heyecanlastık. Ama biraz gizemli ilerliyorum. Sustum diye öbürü hala beklemede.

Bunlara müstehaaaak😂😂🦹🏻‍♀️
İtaat et istemiş 😆 Ama olmamış. 😢 Bak git hala bekliyordur. Ama tek değil dkkdkdkdkd

Ben de bunu anlamıyorum cidden. Bu adam şimdi tamam diyor daha sonra sizi çok mutlu mu edecek sanıyorsunuz. Madem söylediniz bir cinsel geçmişiniz olduğunu, sürekli pişman olduğunuzu söylemeniz yanlış. Yarın öbür gün size demediği kalmaz, istemiyordun niye sevmiştin diyecek size kendince bir "ahlaksızlık" yaftalayacak. Çok ciddiyim, kendinizi bir erkeğin önünde ezip hayatınızı ona adayıp, onu hayatınızın odak noktası yapacaksanız ve kendinizi hiç düşünmeyecekseniz sevişmeyin.

Biraz daha ağlayın pişmanım çok pişmanım :KK43:((( diye de bugün "isterdim ilkin olmayı" falan diye edebiyat parçalayan adam yarın bi gün gururunuzu parçalamaya başlasın. "Yaptin madem başını dik tut" lafını bi erkekten duymak hiç koymadı mi size yahu, söze mahal bırakmadan kendiniz dursaniza yaşadıklarınizin arkasında, öbür konunuza da yazdık. Allah allaaaah ezik buzuk kadınların değil de dik duruşlu, kendi hayatının ve tercihlerinin arkasında kadınların kıymetli olduğunu anlayamadıniz bi türlü. Varsa yoksa dudak bukeyim, ağlayayım pişmanım diyeyim o da bana ah vah desin. BÜYÜYÜN.
Kafamı eğmedim ki :) aglamadım, dudakta bükmedim. “Yaptıysam yaptım, düzeltemem, öleyim mi napayım yani herkesin vardır hatası veya doğrusu bu hayatta, kime ne “ dedim. O da biraz beni üzgün hissedince “üzülmek yok kafan kalkık olacak “ dedi sadece. Konu şu artık bekaret onemi falan geçtim oraları sadece aklıma takılan “geçmişte ki yaşantımdan birkaç şeyi kıskançlık ediyor bunu nasıl aşabiliriz yani sizlerde de böyle bir şey oldu mu “ olarak
sordum :)

İYi olmuş, yallah.....aboooov biz kadınlar ah :KK70: bana da öğret o nasıl oliiiğ nasıl yaptın :KK70: #kadınisterse :KK70:

Ben de bunu anlamıyorum cidden. Bu adam şimdi tamam diyor daha sonra sizi çok mutlu mu edecek sanıyorsunuz. Madem söylediniz bir cinsel geçmişiniz olduğunu, sürekli pişman olduğunuzu söylemeniz yanlış. Yarın öbür gün size demediği kalmaz, istemiyordun niye sevmiştin diyecek size kendince bir "ahlaksızlık" yaftalayacak. Çok ciddiyim, kendinizi bir erkeğin önünde ezip hayatınızı ona adayıp, onu hayatınızın odak noktası yapacaksanız ve kendinizi hiç düşünmeyecekseniz sevişmeyin.
Aslında “tmm ne hoş sen beklemissin doğru insanı, bende bekleseymisim belki ama bilemem işte böyle yapmak istedim, canım böyle istedi” dedim. O da “benim canım yok muydu beklerken yapmazken aşkla olsun isterken” dedi. Ben de “pişmanım ama aşkı beklemeden yaptığım için yoksa kimse yargılama yapamaz kime ne geçmişten “ dedim. O da “tm zaten n yaptıysan yaptım diyeceksin elbette sadece kıskançlık ettim yoksa sorun yok” dedi. Ben de bu geçmişe olan kıskanclıgına ne çare bulabilirim diye soru açıp akıl danısmak isteginde bulundum..ilk iliskisi (cinsel olarak) olduğuma inanmamı sağlayacak birçok şey var. O yüzden inanıyorum haklı aslında burukluk yaşamakta ama yargılayamaz diyorum.

Yıllarrrr önce burda açılmış bir konu hatırlıyorum, sevgilisinin bakire olmadığını öğrenmiş, neler neler zırvalamış burda kadın hesabı alıp. Yok nasıl eş diye kabul edecem, benim paramla aldığım evi arabayı haketmiyor, nasıl çocuklarımı doğurur, keşke bilmeseydim keşke yalan söyleseydi falan. Üstünde baskı kuramıyor da bırakır gider diye, bırakamıyor da, kendi kendine nasıl kuruluyor ayı. Biri hortlatmış, nasıl cinlendim. Hakediyorlar bu herifler hymenoplasti ameliyatı olup, aşkım sen ilksin diye kandırılmayı.

Yeter ki iste kızzzzz her türlü yaparsın😂😂😂😂
Bizim bence görünmeyen bazı süper güclerimizzzz vaaar 😂 😂 1.muthişim sezgi 2.sezgilerin gücü adına hareket ..ve doğru tahminlerle yüzleşmek, üzülmek yerine doğru olduğunu görünce “biliydim böyle olacağını” diyip kolayca baybay diyebilmek

Yıllarrrr önce burda açılmış bir konu hatırlıyorum, sevgilisinin bakire olmadığını öğrenmiş, neler neler zırvalamış burda kadın hesabı alıp. Yok nasıl eş diye kabul edecem, benim paramla aldığım evi arabayı haketmiyor, nasıl çocuklarımı doğurur, keşke bilmeseydim keşke yalan söyleseydi falan. Üstünde baskı kuramıyor da bırakır gider diye, bırakamıyor da, kendi kendine nasıl kuruluyor ayı. Biri hortlatmış, nasıl cinlendim. Hakediyorlar bu herifler hymenoplasti ameliyatı olup, aşkım sen ilksin diye kandırılmayı.
Yalan demiyorum okuyunca başımın sağ yanına şok girdi :KK70: anlık şaşırdım. Ciddi var mı öyle hesaplar açıp yarasını deşen. Yav bile bile ateşe atlayıp sonra “ay yandım su verin”. Bide bize diyorlar “yaptıysan arkasında dur” diye e kendileri öğrenince de “keşke ogrenmeseydim “. Yalanın bahtı kara yalan söylemeyenin yüzü kara. Cidden haklısın !! 😱. İşin garibi bide seviyorlar sevmese bırakır rahatça ama , toksik dedikleri bu galiba.

Bizim bence görünmeyen bazı süper güclerimizzzz vaaar 😂 😂 1.muthişim sezgi 2.sezgilerin gücü adına hareket ..ve doğru tahminlerle yüzleşmek, üzülmek yerine doğru olduğunu görünce “biliydim böyle olacağını” diyip kolayca baybay diyebilmek
İşte böyle oturup aglayanlardan, zırlayanlardan, yalvaranlardan, sana baglandım kopamıyorumculardan olmadıgım icin söküp atamadı.
Şunu kesinlikle unutma erkegin gönlü, midesi, aklı, beyni fikri egodan gecer fulll ego. Sisen o egoyu yok etmek bizim elimizde. Eril enerjimizi yükseltip “sende kimsin” naraları atmak. Bak nasıl travma oluyo onlara.

Özellikle gecmisi takan, gecmisi sorgulayan, gecmis hakkında full soru soran ruh emicilerle asla ömür geçmiyor bunu anladım. Sosyal medyası ayrı takıntı, kiminle beraber olup olmadıgım ayrı takıntı.

Adam ayrıldıgımız zaman sürecinde bana diyor ki agzımı aramak icin “visenyaa beni biri aradı beraber oldugunuzu söyledi böyle bisey varsa bilmek isterimi” diyor. Dedim “kim aradı nosu ne” demez mi “ismini cismini bilmiyorum söylemedi ama ANKESÖRLÜ telden aradı noyu bilmiyorum” dedi. Yıl olmuş 2021 ankesörlü telefon mu kullanılıyor kurguya bak kurguyaaa.
En pişkin en çirkef insan türü asla yalanını itiraf etmeyen. Asla yani.
Bunlar anca oyna oyna vur duvara.

X