Sevgilinizin sosyal medya şifrelerini alıyor musunuz ?

ben açıkcası kendim de vermek istemediğim için istemem kız arkadaşlarla bile yazışmalardan manalar cıkarip kusur bulabilir erkekler .telefon şifresini bilmek yeterli olur.

Merhabalar herkese.Hep tartışma yaratan bir konuyla size geldim.Erkek arkadaşınızın sosyal medya şifrelerini istiyor musunuz/istediniz mi? Yada sizde var mı? Benim yaklasık 1 aydır erkek arkadaşım var onu senelerdir beri tanıyordum zaten ve birbirimize karşı şifre isteme muhabbeti olmadı hiç.İkimizin de birbirimiz haricinde özel hayatları olduğunu biliyorum ve şifre istemek gereksiz geliyor.Ama etrafıma baktığımda birçok arkadaşımın erkek arkadaslarında şifrelerini olduğunu görüyorum.Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum iki taraf da bazı şeylerin farkında ve sorumluluğundaysa şifre istenmeli midir? Yoksa özel hayata müdahale mi oluyor? Siz nasıl bir tutum sergiliyorsunuz bu konuda?
Eşimin şifrelerini bilmiyorum o da benimkini bilmez. Hiç konusu bile açılmadı, çok ergence bence.

Merhabalar herkese.Hep tartışma yaratan bir konuyla size geldim.Erkek arkadaşınızın sosyal medya şifrelerini istiyor musunuz/istediniz mi? Yada sizde var mı? Benim yaklasık 1 aydır erkek arkadaşım var onu senelerdir beri tanıyordum zaten ve birbirimize karşı şifre isteme muhabbeti olmadı hiç.İkimizin de birbirimiz haricinde özel hayatları olduğunu biliyorum ve şifre istemek gereksiz geliyor.Ama etrafıma baktığımda birçok arkadaşımın erkek arkadaslarında şifrelerini olduğunu görüyorum.Bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum iki taraf da bazı şeylerin farkında ve sorumluluğundaysa şifre istenmeli midir? Yoksa özel hayata müdahale mi oluyor? Siz nasıl bir tutum sergiliyorsunuz bu konuda?
yaş 15-16 ise isteniyor o yaşlarda

Ne yaparsan yap başka hesap açar yada bakkala gidiyorum işim uzadı vs vs.... Bilmemek mutluluk derler..... Güvenmek gerek ben doğru bulmuyorum..... Beni bu kadar gözetleme biri..... Yapmayacağım varsada yaparım.... İnsanları baskı altına alıp test yapmışlar inan bana o anda insanlar hiç yapmayacakları şeyleri bile yapar.... Ne düşünürsen o..... Zaten aksi olursa bırakırsın doğru insan değildir..... O zaman sokağa da çıkmasın dimi ama.... Bide yani illa sosyal medyamı.... Her yerde takipe konu.... Çip takalım.... Ben bunu çok kendine değer vermemek olarak görüyorum.... Benim fikrim bu.... Telefonu saklamıyorsa sizden bence bu yeterli

Sosyal medya kullanmıyoruz ama telefon şifrelerimizi biliriz. bilgisayarının şifresini de biliyorum beraber kullanıyoruz çünkü. Mail şifresini bilmiyorum istemedim, telefonunda hesabı açıktır herhalde ama karıştırmadım hiç. Karıştırma huyumuz da yoktur güveniriz birbirimize. (10 yıldır evliyiz)

X