sevgilisi varken yazan eski sevgili??

mandalinaa8

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Mart 2020
75
32
29
4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..

Engeli bas bacım. Erkek de nasıl erkekse iki kız arasında mekik dokuyor, bir sana bir ona. Boş verin bu erkeği yeni erkeklere geçin. Dört yıl yaşamışsınız eskimiş zaten o adam. Bir çırpıda silmek zor ama o size acımamış.

Daha siz yeni sevgili yapınca bu eskisi kapınıza dayanacak görün siz.

Engeli bas. Yeni çocuğu kap.

Bende engellemem kolay kolay birini. Ama engellersem eğer asla kaldırmamak şartıyla engellerim. Eğer kaldırmayacaksanız engeli basın bundan eminseniz yani. Emin degilseniz kaldırdıgınızda basit konumuna düsebilir hislerinizin oldugunu anlar. Kararlı ve istikrarlı olmanız lazım.

Sizi sevmedigi asikar. O kızı istiyor ama sizdede alıskanlıkları oldugu icin kopamıyor. Bu tip erkekler tek bir kisiyle asla yetinemez. Eger kendinize deger veriyorsanız kendinize yapılmasını istemediginiz bir seyi karsı tarafa yapmak istemiyorsanız. Bu herife dair tüm izleri yok edin ve karsınıza çıkmaması gerektigi hakkında bir yazı gönderin ve numarasını silin engelleyin. Bu cocuk sizin akmakta olan enerjinizi mahvediyor. Yoksa asla yolunuza devam edemezsiniz.

Allah aşkına sizden ayrılır ayrılmaz koştur koştur başkasına giden, ondan tekmeyi yemeden yüzünüze bakmayan ve kız ona tekrar yeşil ışık yaktığında sizi ortada bırakıp tekrar ona koşan adamla nasıl kafanız karışıyor ben onu anlamadım. Kendinize layık gördüğünüz muamele ve adam mu bu cidden?

Çünkü karaktersiz ve aldatmaya meyilli. Sizin de aldatilmadiginiz ne malum? Lütfen herseyi bir kenara bırakin heryerden silin ve engelleyin.yeni numaradan yazdığı an cevap vermeyin, onu da engelleyin.

Bugün en son konuşmayı bitirirken kötü bir şey demedim kısa kestim sadece hala kızla birlikte olduğunu duyunca şimdi birden engellemem mantıklı olur mu peki arkadaşlar?

Aradaki reklam aralarını seninle doldurup film çeviren kendisi karakter namına bir şey yok ama sen engeli basınca gözünde çocuk gibi davranıyor gözükmekten korkuyorsun gerçekten bazen hayret ediyorum madem sizinle oyalanmak derdi niye buna izin veriyorsunuz ki o karaktersizse siz de akıllı olun basın tekmeyi muhatap olmayın

4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..
Yazinca kafanız karisiyoe anlaşılan bence engelleyin

X