sevgilisi varken yazan eski sevgili??

böyle durumlarda hiç engellemek şöyle acizlik böyle çocukça falan diye düşünmeyin lütfen. engellemenin saçma gözüktüğünü düşündüğüm tek durum duygular fazla yoğun değilken, ortada gerçekten etki eden bir durum yokken sırf bişey hazmedilemedi ya da ego yapıldığı için engelleme olayı bana saçma geliyor. misal biriyle ilk görüşmemi yapmışımdır ama elektrik alamamışımdır, umut da vermemişimdir. ortada karşı tarafın da etkileneceği pek bişey yokken engel yersem sırf beğenmedim diye, o saçma gelir. sizin durumunuz bambaşka. basın engeli ve kendi hayatınıza bakın. gerçekten bazı insanları unutmanın, komple yok etmenin tek yolu engellemek, takipten çıkmak falan oluyor maalesef.

Emin olun birini engellemiyorsanız ve cevaben ama çocuk gibi gözükür, hırslandıgımı sanar, zaten yazmaz bana ben yazmadan vs vs. Diyorsanız o kişiyi tamamen silmemişsinizdir. Eğer gerçekten silseniz öyle bir umurunuzda olmuyor ki şaaak engelliyorsunuz ne düşünürse düşün yeter ki bir daha hiç ulaşmasın diyorsunuz.

Engeli basma çünkü dayanamaz tekrar açarsın, bağrına taş bas numaranı değiştir. Tüm sosyal ağlardan engelle sadece. Oyuncak etmiş seni.

4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..
Siz daha çok üzülürsünüz bu kafayla. Hadi ilkinde yaptınız bir hata ama 1.den sonrakiler hata falan değil bile bile lades resmen. Adam boşta kaldıkça size geliyor farkında mısınız? Ve adım kadar eminim ki bir tek size gelmiyor. Allah bilir şöyle bir whatsapp'a girip sıradan yazıyordur herkese. Muhtemelen kız onu terk etti ve çektiği aşk acısını bastırmak için eskileri yokluyor. "Yara bandı olurum, yaralarını sarıp kızın koynuna geri yollarım benim için sorun değil çünkü seviyorum" derseniz buyrun devam edin demek ki kendinize biçtiğiniz değer bu

böyle durumlarda hiç engellemek şöyle acizlik böyle çocukça falan diye düşünmeyin lütfen. engellemenin saçma gözüktüğünü düşündüğüm tek durum duygular fazla yoğun değilken, ortada gerçekten etki eden bir durum yokken sırf bişey hazmedilemedi ya da ego yapıldığı için engelleme olayı bana saçma geliyor. misal biriyle ilk görüşmemi yapmışımdır ama elektrik alamamışımdır, umut da vermemişimdir. ortada karşı tarafın da etkileneceği pek bişey yokken engel yersem sırf beğenmedim diye, o saçma gelir. sizin durumunuz bambaşka. basın engeli ve kendi hayatınıza bakın. gerçekten bazı insanları unutmanın, komple yok etmenin tek yolu engellemek, takipten çıkmak falan oluyor maalesef.
Zaten karşı tarafın ne düşündüğü niye önemli ki, yani çocukça, ergence, saçma v.s. bulsa ne oluuur bulmasa ne olur.

Engeli basma çünkü dayanamaz tekrar açarsın, bağrına taş bas numaranı değiştir. Tüm sosyal ağlardan engelle sadece. Oyuncak etmiş seni.
değmez yaa yeni bi hat 100 küsür lira. şu yok zamanda, kriz döneminde bi zibidi için ne gerek var? bir de millete yeni numarayı dağıtma derdi cabası. bence bu insana kendini değersiz hissettirir. başka birinin değersiz hissettirmesinden daha ağır bir his olur diye düşünüyorum.

bence adama hakaretli makaretli pis bir mesaj atsın, pisliğini yüzüne vursun, madem sevgilin var bana niye yazıyorsun ş...siz evladı falan desin herif dumura uğrasın zaten bi daha yazmaya cesaret edemez. kendine o lafları söyleyen kadına yazmaz bi daha, adamsa. sonra da bassın engeli.

Zaten karşı tarafın ne düşündüğü niye önemli ki, yani çocukça, ergence, saçma v.s. bulsa ne oluuur bulmasa ne olur.
aynen öyle, neden önemseyelim ki bizim ruh sağlığımız, huzurumuz daha önemli. sevgilisi varken yazana pislik bile denmez daha ağır laflarım var.

değmez yaa yeni bi hat 100 küsür lira. şu yok zamanda, kriz döneminde bi zibidi için ne gerek var? bir de millete yeni numarayı dağıtma derdi cabası. bence bu insana kendini değersiz hissettirir. başka birinin değersiz hissettirmesinden daha ağır bir his olur diye düşünüyorum.

bence adama hakaretli makaretli pis bir mesaj atsın, pisliğini yüzüne vursun, madem sevgilin var bana niye yazıyorsun ş...siz evladı falan desin herif dumura uğrasın zaten bi daha yazmaya cesaret edemez. kendine o lafları söyleyen kadına yazmaz bi daha, adamsa. sonra da bassın engeli.
Hakaretten anlayacağını sanmıyorum nedense..

Engellemek gayet normal bir şey. Bende beni stalklayan eski sevgilimi engelledim o zaman hesabım açıktı hikayelerime bakmasından rahatsız oldum. Bir de konu sahibi sevgilisi varken size ya da başka herhangi bir kıza yazan erkekten hayır gelmez. Kendinize lütfen böyle birini yakıştırmayın kafanız karışmış belli ki sizin de.

O retro geldi beni buldu işin kötüsü üzülen ben oldum eski sevgilimin üzülmesi gerekiyordu :KK43:(
O sizi üzmüyorki siz kendinizi üzüyorsunuz bunu kendinize yapmayın.. Kimsenin oyuncağı değilsiniz.. önceliğiniz kendinize verdiğiniz değer olsun kimin ne düşündüğü değil. basın engeli herkes kendi yoluna.,sepeti koluna ister taksın ister takmasın çekin resti bitsin gitsin .

O sizi üzmüyorki siz kendinizi üzüyorsunuz bunu kendinize yapmayın.. Kimsenin oyuncağı değilsiniz.. önceliğiniz kendinize verdiğiniz değer olsun kimin ne düşündüğü değil. basın engeli herkes kendi yoluna.,sepeti koluna ister taksın ister takmasın çekin resti bitsin gitsin .
Haklısınız :KK43:

Ben de böyle birşey yaşamıştım, o kişi olur da telf.dan ulaşmak isterse diye değiştirmiştim, vodafone'un öyle bir şeyi vardı, az bi ücretle simkart aynı duruyor numara değişiyordu sadece,, bu işlem şimdi var mı bilmem. İyi ki de yapmışım belli ki arayacakmış beni, daha sonrasında ordan burdan yazdı görüşmek için çünkü. Ben böyle daha kolay sildim, evet telefonda engelleme seçeneği de var ama niye ben onun aramalarını teli kurcalarken zırt pırt göreyim, niye aklımı bulandırayım zaten bunların da amacı o, yani sevdiğini anlayıp pişman olmak falan değil, ellerinde bir şansları olsa yine bizden yana kullanmazlar ama bizi de ellerinde tutmak isterler.
Yani bence en kestirme çözüm size hiç bir yerden ulaşamamasını sağlamak.

Engellemek seni aciz göstermez. Kendine hakim olamıyorsan - ki aklın hemen karışıyor, seviyor olabilirsin, kendi iyiliğin için engellemen ve bir daha konuşmaman en iyisidir. Önemli ve korunması gereken kişi sensin, senin duyguların. Önce kendine değer ver lütfen
Böyle bir algı var takmıyormuş gibi gözükmek için sosyal medyadan bile çıkarmıyor insanlar iyi de sen önce kendi iyiliğini düşünmelisin eğer bu durumlar aklını karıştırıyorsa başkaları seni takmıyor sansa ne sanmasa ne.

Çocukça görünün veya görünmeyin ne farkeder ki. Size bir daha mesaj atmasını istemiyorsunuz, bu kadar kararlıysanız basın engeli ve bir daha muhattap olmayın.

4 yıllık ilişkim 1 sene önce bitmişti. Onun bir sevgilisi oldu sonra 2 ay sonra ayrıldılar. Ayrıldıkları dönemde biz tekrar konuşmaya başladık. Aramız iyiydi ben barışıcağımızı düşünürken birden sessizliğe büründü ve yazmamaya başladı bende yazmadım. 3 ay böyle devam etti. Bugün yine mesaj atmış bana bende yüzüne vurdum yaptıklarını. Beni sadece merak ettiği için aramış bu aralar sürekli aklına geliyormuşum beni çok özlüyormuş eski resimlerimize bakıyormuş vs. Bu tarz şeyler söyledi. O kızla tekrardan sevgili olmuşlar. Yani kısacası bana hiç bir şey demeden konuşmayı kesmesi bu yüzdenmiş. Bunları öğrenince ona cevap verdiğime konuştuğuma pişman oldum. Bozulduğumu belli edemedim hala ona karşı bir duygu beslediğimi düşünmesini istemedim. Onun yokluğuna tam alışmışken bana mesaj atması aklımı karıştırdı. şu an kızla araları bozukmuş. Kendimi çok kötü hissediyorum. Sürekli onu düşünmeye telefona bakmaya başladım. Onun barışma gibi bir niyeti olmadığı belliydi. Sizde bundan sonra bir daha beni ararsa görüşmek istemediğimi mi yazmalıyım yoksa tepkisiz mi kalmalıyım? Çocuk gibi durmamak için engellemek istemiyorum ama bir daha bana yazmasını da istemiyorum her yazdığında ben en başa dönüyorum..
2. Tercih olmayi seviyorsun sanki? Engeli bas alla alla

X