sevilmemek ....

Aeprenses

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2015
161
68
26
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...kiziniz-pesimi-biraksin.993779/#post-50434318
kizlar bu konuyu dun actim ama cok canim yaniyo uyku uyuyamiyorum zoruma gitti bunlari haketcek bisey yapmadim cok sevmistik birbirimizi kavusmaya bir adim varken bitti . icim aciyo bidaha sevebilirmiyim bilmiyorum . onu hayata ben bagladim anne babasi yoktu ona yuva oldum ve beni artik hic istemiyo heryerden iletisimi kestim zaten cok kizginim boyle karaktersiz bi insanmis diyorum ?

Gerçekten sevgilisi var mıymış?
Unutursun arkadaşım biraz zaman
Kafanı dağıtmaya bak düşünme
Hayatına bak

Gerçekten sevgilisi var mıymış?
Unutursun arkadaşım biraz zaman
Kafanı dağıtmaya bak düşünme
Hayatına bak
Dun aksam fake bi hesap aldim ve ekledim o da benim oldugumu dusundu ve benim olmadigimi anlayinca eski nisanlim sandim benim salakligimdan faydalanan bi kiz kendisi dedi . ben bugun bi kizla oturuyodum ve eski nisanlim bana mesaj atti ve kiz kalkti gitti zaten o kizla olacaginida dusunmuyodum dedi . Bana meaaj atan kendisiydi ve dedikleri seyler tutarsiz bence oyle biri yok buyuk ihtimalle fake hesabada benim oldugumu dusunerek soyledi bunlari ve kadinlar kaybedince degerini anliyo dedi

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...kiziniz-pesimi-biraksin.993779/#post-50434318
kizlar bu konuyu dun actim ama cok canim yaniyo uyku uyuyamiyorum zoruma gitti bunlari haketcek bisey yapmadim cok sevmistik birbirimizi kavusmaya bir adim varken bitti . icim aciyo bidaha sevebilirmiyim bilmiyorum . onu hayata ben bagladim anne babasi yoktu ona yuva oldum ve beni artik hic istemiyo heryerden iletisimi kestim zaten cok kizginim boyle karaktersiz bi insanmis diyorum ?
ilk ayrıldıgında başka birini asla ssevemem dersin sonra bir bakmışsın üzerine 3 sevgili değiştirmişsin. 4. cüsü ile evlenmişsin...
aglama üzülme...

kesinlikle seni ve sevgini haketmeyen bir insan. Asla onun için akıttığın gözyaşlarına değmez kuzum. Aradan aylar geçtikten sonra üzüldüğün günlere pişman olacaksın eminim.

Tatile gitme.sansin varsa git.tedavi ol.konunu okumuştum annen olgun bir kadın sarıl ona uyardım etsin.ama o seni merak etsin sen değil zor belki.ama yapacaksin

Dun aksam fake bi hesap aldim ve ekledim o da benim oldugumu dusundu ve benim olmadigimi anlayinca eski nisanlim sandim benim salakligimdan faydalanan bi kiz kendisi dedi . ben bugun bi kizla oturuyodum ve eski nisanlim bana mesaj atti ve kiz kalkti gitti zaten o kizla olacaginida dusunmuyodum dedi . Bana meaaj atan kendisiydi ve dedikleri seyler tutarsiz bence oyle biri yok buyuk ihtimalle fake hesabada benim oldugumu dusunerek soyledi bunlari ve kadinlar kaybedince degerini anliyo dedi

ya kuzum bu adam sen fake hesaptan vs ekliyorsun diye anneni aramadı mı? neden hala fake hesap alıyorsun.
sanıyor musun ki sen olduğunu bilmiyor olsun, biliyor tabiki.

kim fake hesap alıp da sıradan bi adamı işletir ya.
biraz sessiz kalsan belki adam sana kendi gelecekti ama sen böyle fake hesap ile, aramalarla vs adamın geliş süresini uzattın. sensizliği hiç hissetmedi ki adam.
nefret ettirme bari. artık şu fake hesap işini bırak gözünü seveyim.

Artık başka birinin olup olmasının ne önemi var, sana neler demiş artık bırak sende, lütfen gururunu bu kadar ayaklar altına alma, şu adamlara hak etmedikleri değerleri vermeyin lütfen

Sevgilisi olsun veya olmasın senden kopmuş yaparlar erkek adı üstünde inciltmekte üstlerine yoktur.Tekrar seviceksindir Allah Derdi verdiği gibi Çaresini de verir.Bi süre boğar bunaltır ama geçer elbet

Uzerine gurursuz diye gelmelerine cok sinirlendim bizim buralarda bekara kari bosamak kolaydir diye bi laf vardir uzaktan konusmak kolay ama insanin basina gelince farkli bende benzerini yasadm terkedilmek hele bi baskasi icin terkedilmek en zor durumlardan biri ilk aciyla her tepkiyi vermen geri dondrmek istemen bile cok normal kendini suclaman sana yapilani yedirememen dayanamayp araman ulasmaya calisman emn ol o psikolojyle cok normal ama inan gecicek hatta iyi ki de bitmis diyeceksn bunun icin mi uzulmusm diyeceksn gecen bi soz okudum sen ayrildim zannedersin Allah seni bi beladan kurtarir ben kurtuldugunu dusunuyorm o karaktersizden ama yasadiklarndan dolayi verdign emekden sevginden dolayi su anki hissettklern cok normal gecicek zaman lazm sdc sabret yalniz kalmamaya calis sevdklerinlee vakit gecirmeye calis bol dua et

Tesekkur ederik bende sevgiliyken kendisine soylerdim agzindan bikere sevmiyorum kelimesi ciksin benim icin tamamen biter hatta aldatirsan egerki bi kelime bile etmeden hayatindan cikarim cunku degmezsin konusmaya ozaman diye . ama yapilmiyomus bunlar oyle uzuluyorumki ne hayallerim vardi butun emeklerim hic oldu ve en kotusu onun bu senelere saygisi olmamasi

X