Sevişmeden direk iliski oluyor

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.480
908
Eşimle cinsel birlikteliğimiz düzenli bı sekilde oluyor fakat çok kısa sürüyor kendi agzimla istiyorum dokun diyorum öp falan yani sadece öyle ne bilim zevk alıyorum ama bosalamiyorum ilskiden sonra çok aglayasim geliyo elimde olmayarak bi kere ilişki sırasında mastürbasyon yaparak boşaldim ve her ilişkide soruyo boşaldın mi diye hep evet diyorum sadece kendi boşalmasına odaklanıyor sanki ilişki konusunda çok istekli fakatt ben tatmin olmuyorum dokunmuyor yani sadece içine koyuyor boşalana kadar ve kısa sürüyor

Erken boşalma problemi var o yüzden ön sevişmeden kaçıyor.

Çok seviyorum kırılır diye üzerine de gitmiyorum dediğiniz gibi belki ben yönetmeye çalışmalıyım sözde çok istekli yani normal zamanlarda afedersiniz ama dokunmadigi yerim yok ama yatağa gelince hemen olup bitsin oluyo

Neden evet diyorsunuz? Adamın düzelme çabası olacaksa bile, bu şekilde ciddiye almaz. Sorunu en ince detayına kadar bilmeye hakkı var. Bir defa denediginiz şeyi hep yapın, belki aklı başına gelir.
Üzülür diye yetmeye çalışıyor ama ben bosalamiyorum heralde sorun bende mi bilmiyorum erkekler bu konularda çok hassas oluyor kırmak istemiyorum

Neden kırılsın? Adamın yaptığı sizce saygısızlık değil mi?
Madem adamın işi yatakta bitiyor o zaman siz de yatağa geçme aşamasını uzun tutun, koltukta , evin muhtelif yerlerinde sirnasin ama sevismeyin. Yatakta da ona yavaş olmasını söyleyin, geleceğini hissettiginiz zaman ilişkiyi sonlandırın, bir seyler için iki satır soluklanin,o moddan çıksın, başka pozisyonda devam edin.
Ayrıca adam resmen sadece kendini düşünüyor. Hala daha kırılmasın diyorsunuz. Ben olsam yüzümde ekşi bir ifade 'bitti mi???' 'neyse, ikinci böyle olmaz' derim, tek seferle yollamam.
Sizinki sevisme değil ki resmen külfet

Aman seviyorum kırılır üzülür diyenler sonra öyle kırıcı oluyorlar ki, çat çat kırıyorlar, örneğin:ben.

Üzülür diye yetmeye çalışıyor ama ben bosalamiyorum heralde sorun bende mi bilmiyorum erkekler bu konularda çok hassas oluyor kırmak istemiyorum
Saçmalama yaaaa şu kadınlar beni öldürecek. Adam sevişmeyi bilmiyor , işi beş dakikada bitiyor. Ama erkeklik egosundan bir şey kaybetmiyor. Kadın da sorun bende mi diye üzülüyor.

Bu iş ciddi. Zamanla bu evliliği yürütemez hale gelirsiniz. Yol yakınken çözün derim. Boşanma ile sonuçlanabilir bu işin sonu. Evliliğin sürdürülmesi için itici bir güç gerekir, bu güç cinsellik.

Aman seviyorum kırılır üzülür diyenler sonra öyle kırıcı oluyorlar ki, çat çat kırıyorlar, örneğin:ben.
Bugün konuşmayı denicem aslında bana daha önce geç boşalmak için ilaçlar varmış galiba onlardan alım dedi bende kabul ettim ama devamı gelmedi inşallah çözeriz aslında beni şuan çok rahatsız etmiyor ama ilerde sorun olucak gibi hissediyorum

Doktora gitsin, ilaç kullanacaksanız reçete edilmiş olsun.

Onu tatmin ediyor bu ona yetiyor beni de suanlik pek rahatsız etmiyor ama bende sizinle aynı fikirdeyim o yüzden ön sevişmeyi uzatmaya calisicam umarım işe yarar

Sana soruyormuş boşaldın mi diye kırmadan açık konuş sen yönet ön sevişme olmadan tadı olmaz

Sen araştır sipariş et zararsız birini
Heidye kutusunda verirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…