Sevişmeden direk iliski oluyor

Bence al karşına konuş. Bunda kötü birşey yok.
Erkekler birşey istese kadınlar kosa koşa gidip yapıyor.
Erkekler niye yapmasın.
Cinsel ilişki de karşılıklı istekler önemlidir, tek taraflı olmamalıdır.

Saygısızlık. Öpmeden, dokunmadan, tutkuyla uzun uzun sevişmeden direkt olaya geçmek isteyen herife ucunu bile göstermem. Tepkinizi koyun. Gitsin şişme bebek üstünde tepinsin madem.
Daha dün dayanamadım dedim yani bı dokun op hiç mi dokunasin gelmiyo dedim öyle deyince dokunuyor tekrar çekiyor elini ve önceden ilk ay böyle değildi bilmiyorum nolduysa

Konu sahibi bence numara yapmayın.Yaptığınız sürece o bunu normal kabul edip hiç değişmeyecek.Onu kırmak istemiyorsunuz ama bu konuda bir problemi var.Tamam her gün olmasın ama olduğunda da 5 dakika sürmesin ve bencil olmasın.Bu evlilikte gayet makul bir istek.

Onu tatmin ediyor bu ona yetiyor beni de suanlik pek rahatsız etmiyor ama bende sizinle aynı fikirdeyim o yüzden ön sevişmeyi uzatmaya calisicam umarım işe yarar
Nasıl rahatsız etmiyor? Etmiş ki böyle bir konu açmışsınız. Eşiniz boşalıp rahatlamak için kullanıyor sizi resmen. Böyle bir adam için değil banyoya girmek, elimi bile yıkamam.

Bakir miydi esiniz ilk iliskisi misiniz? Bosalcakken baska seyler dusunup kendini engellemeli erken bosalmamak icin. Sizde artik yalan soylemeyin ben bosaldim diye. Acik acik konusun bu konulari ki cozum bulunsun yoksa olan size olmaya devam eder kendisi memnun sonucta senide memnunsun saniyor.

Daha dün dayanamadım dedim yani bı dokun op hiç mi dokunasin gelmiyo dedim öyle deyince dokunuyor tekrar çekiyor elini ve önceden ilk ay böyle değildi bilmiyorum nolduysa
Önceden sevişiyor muydu? Ne kadar süredir böyle peki? Erken mi boşalıyor?

Bakir miydi esiniz ilk iliskisi misiniz? Bosalcakken baska seyler dusunup kendini engellemeli erken bosalmamak icin. Sizde artik yalan soylemeyin ben bosaldim diye. Acik acik konusun bu konulari ki cozum bulunsun yoksa olan size olmaya devam eder kendisi memnun sonucta senide memnunsun saniyor.
Bakirdi

Konu sahibi bence numara yapmayın.Yaptığınız sürece o bunu normal kabul edip hiç değişmeyecek.Onu kırmak istemiyorsunuz ama bu konuda bir problemi var.Tamam her gün olmasın ama olduğunda da 5 dakika sürmesin ve bencil olmasın.Bu evlilikte gayet makul bir istek.
Buraya fikir almak için yazdım zaten dediğiniz de haklısınız mantıklı düşünemiyorum nerdeyse hergun oluyo ama dediğiniz gibi kısa surmese keşke

Valla 1 hafta müsait olamadık diye fazla istekten 10 dakkada biten ilişki için cok kızmıştım.
ister kırılsın ister kırılmasın bu konu hassas böyle susmaya devam ederseniz eşinizde memnunsunuz diye böyle devam eder

5 aylık evliyiz ilk ay gayet normaldi
Köprüyü geçene kadar mıymış? Daha çok yeni evlisiniz. Sizin habire birbirinize dokunup mıncırmanız, temas bağımlısı bir çift olmanız, sarmaş dolaş olup sürekli öpüşmeniz lazımdı. Normal değil bu, siz de boşaldım demeyin; neden yalan söylüyorsunuz? Ben gelmediğimde eşime söylüyorum, ekstra çaba sarf etmeli erkekler kadınların orgazmı biraz komplike bir durum. Kırılacak darılacak gücenecek bir şey yok.

X