"sex and the city" sohbeti

goblinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
14
5
25
merhaba, " sex and the city" kaç kez izledim bilemiyorum bu gün tekrar izlemek istedim. eminim seven çok fazla kişi vardır. Kadınlar için bir klasik. Canınız sıkkınsa ve güçlü hissetmek istiyorsanız mutlaka izlemenizi öneririm. Benim favori karakterim Samantha. Belki biraz film hakkında sohbet ederiz uyanık olanları bekliyorumm.

Dizisini arkadaşlarımdan çok izleyen var ama sezon sayısı çok diye sürekli erteliyordum :KK70: filmi oldugunu da hiç bilmiyordum izlenecekler arasına ekledim :)

Inanmiyorum kendime benimde dizisi olduğundan haberim yoktu çok şaşkinim sayende oğrenmis oldum hemen izlemeye başliyorum.:KK70:

Aynı oyuncularsa bide tadından yenmez senin için :KK70: :KK70:

Aa ne güzel konu açılmış diye heyecanla açtım bir de ne göreyim diziden yeni haberin olmuş 😄😄 ben de filmlerden birini daha önceden izlemiştim sıkıntı olmuyor. asıl sex and the city film değil dizi ben de son sezonu izliyorum şu an şiddetli tavsiyem olsun. samantha filmde hiçbir şey sen bir de dizideki hallerini gör🤪🤪🤪

merhaba, " sex and the city" kaç kez izledim bilemiyorum bu gün tekrar izlemek istedim. eminim seven çok fazla kişi vardır. Kadınlar için bir klasik. Canınız sıkkınsa ve güçlü hissetmek istiyorsanız mutlaka izlemenizi öneririm. Benim favori karakterim Samantha. Belki biraz film hakkında sohbet ederiz uyanık olanları bekliyorumm.
Harika bir dizi hala canım sıkıldıkça rastgele bi bölüm açar izlerim filmlerini de izledim ben mirandaya bayılıyorum

Tam ne izlesem diye düşünürken bildirim geldi. artık başlamam için beklenen işaret 🤣

X