Şiddet,tahammülsüzlük,manipültif kişilik 2

Lütfen bana kızmayın. İnanın sizi incitmek istemiyorum. Belliki çok hassassınız. İyi de ne güzel günü yaşamışsınız anlamadım ben. Adam sizi tavlamak için bi iki Güleryüz göstermiş iki öpücük atmış. Sizde kanmışsınız. Gerçekten tanımak için bişey yapmamışsınız.
Neyse olan olmuş. Böyle üzüldüğünüzde yaptığı kötülükleri düşünün. Hayallerimiz yıkılmış onları düşünün
+1000
Evlendigimden beri artan hakaretler + siddet diye konu aciyor sonra güzel günlerimiz diyor
Hangi güzel günler

Kusura bakma konu sahibi evlenirken mantığını susturmussun anladık
Ama bosanirken niye susturuyorsun o mantığı

Hiç demedin mi bu adam neden böyle acele acele evlenmek istiyor
Bu kim huyu ne bunun diye

Merhaba genç kardesim..Bugün kendi zihnimde geçmişe bir yolculuk yapmıştım.Yaşadigim bir dönem geldi aklıma.Onun üzerinde epey düşündüm.Hayati bana adeta zehir eden bir zorba insana neden o kadar katlanıp,ruhumda derin yaralara sebep olmasina izin verdigimi dusundum.Hep neden dedim.Neden onca şeye rağmen,hemen silip atmadim da ,saçma ve beyhude bir savaşa girdim dedim.belki yaşımın verdiği toyluk,herkesi kendimiz gibi bildik biz.degistiririz zannederiz ya hep, değişmiyor.ve yıllar sonra pişmanlık olarak dikiliyor karsina.Ancak tek kârı tecrübe kazanmış oluyorsun.Ve diyorsun ki, Allah'ım iyiki olmamış,iyi ki beni benden,yanlış tercihlerimden korumuşsun.Belki şuan acı çekiyorsun ama emin ol devam edersen daha büyük acılar çekip,ruhunu,benligini hirpalayacaksin.Hepsi geçecek....

Insan sevdigine bunlari yapar mi?Bune eziyettir ya.Sizin sevginizide merhametinizide haketmiyor.Biran once bosanirsiniz umarim.Dava actiginiz icin size zarar vermeye kalkmaz dimi?

Insan sevdigine bunlari yapar mi?Bune eziyettir ya.Sizin sevginizide merhametinizide haketmiyor.Biran once bosanirsiniz umarim.Dava actiginiz icin size zarar vermeye kalkmaz dimi?
Hem kamu davası hem boşanma davası açtım. Henüz çok yeni celpleri gitmedi. Ne yapar bilmiyorum. Şu an ben de endişeliyim. Asıl annemle derdi var , annem beni ondan alıp gözümü açtı çünkü. Korunma tedbiri almalı mıyız bilmiyorum çünkü bugün staj için başvurdum ve çok olumlu görünüyor. Bir ses çıksa gerilmeyeceğim ailem için endişeliyim.

Başkalarının yanında yumruklarını sıkardı, kıpkırmızı olurdu, saf saf gülümserdi beni öpmemek için.

Seni opmemek icin bu tarz hareketler yaptigini nerden biliyorsun?
Belki seni kiskanmistir birinden vs..aklindan bambaska seyler gecmisir.

Simdilik kendini sevmeye odaklan.
Bu yasadiklarinin ask olmadigini, guzel ve saglikli bir iliski yasadiktan sonra anlayacaksin.

Karmakarisik ve git gelli olman normal. Olabilir yani insanlik hali. Kolay seyler yasamamissin sonucta. Zamanla hersey rayina oturacak.

O boslugu da kendini severek doldur.
Adim adim hergun kendine iyi gelecek seyler yap. Mesela bir cay koy kitap al eline. Veya sicak lavanta kokulu banyo yap. Huzurun keyfini cikar. Bu arada lavanta cayi da icebilirsin. Biraz acimsi bir tadi var ilac gibi ama rahatlatici bir bitki dir.
Hayatin senin sorumlulugun altinda. Ya kendine iyi davranmayi secersin ya kotu. Ayni efor.

Son düzenleme:
Hem kamu davası hem boşanma davası açtım. Henüz çok yeni celpleri gitmedi. Ne yapar bilmiyorum. Şu an ben de endişeliyim. Asıl annemle derdi var , annem beni ondan alıp gözümü açtı çünkü. Korunma tedbiri almalı mıyız bilmiyorum çünkü bugün staj için başvurdum ve çok olumlu görünüyor. Bir ses çıksa gerilmeyeceğim ailem için endişeliyim.
Korunma tedbiri alin.Allah korusun zarar vermeye kalkabilir.

Hangi guzel gunden bahsediyorsun canm sen imzayi atar atmaz baslamis iskence.. sosyopat bi kocan varmis sevilecek ne tarafi kalmiski.. malesef bizim kadinlarimizda boyle asagilanmanin sokaga atilmanin siddet gormenin sonunda yine seviyorum demek.. kendinize deger verin lutfen bu kadar hayatinizi mahveden bir insanin adini bile agziniza almayin bence.. yada bosverin bu saydiklarimi bir psikologa gidin..

stockholm sendromu resmen hikayeniz:KK43:kendinizi bu kadar degersiz gormeyin,haketmiyorsunuz bunlari.ellerini,sevimliligini vb akliniza getirip olayi yumusatmaniza degecek bir durum yok ortada.o ruh hastasi sizi sevmiyor,boyle bir sevme tarzi da yok,umarim ozgurlesirsiniz

X