Bebek İkinci El Sıfır hiç kullanılmamış weewell marka telsiz!

zasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
4.689
17
38
Merhabalar hiç kullanılmamış sadece kutusundan çıkarılıp pil takılmış telsizimizi satıyoruz.dublex evde dahi rahat çekiyor,125liraya almıştık 75 liraya satıyoruz.. $telsiz.jpg

merhabalar nerede oturuyorsunuz? kargo için sordum bu arada.. bizde 1 aya kadar kızımızı odasına geçiricez fiyatta sonmudur ayrıca çok özel olmazsa kullanmaya gerekmi kalmadı acaba? neden kullanmadınız?

canım bence kullanmaya gerek var evt ama çok şükür benim kızım çok sık uyanmazdı uyandığındada sesiniş hemen alırdım,çoğu zamanda emzirmeye kalktığımda odasındaki koltukda sızar kalırdım haliyle telsizi kullanmadım.125tlye alınmıştı cnm ben çok araştırmıştım alırken çekiminde hiçbir sorun yok ses çatallanmadan geliyor.bence alıcıysan bunu düşün derim,fiyat konusundada gerçekden makbul,istanbulda oturuyorum kargo en fazla 5tl tutar,yakınsanız elden veririz.

cevap yazmak için ç ok geciktim kusura bakmayın internet baglantımda sorun oldugu için çok zor baglanabiliyorum size bu cevabı yazmak için bile kaç kez açadım kapadım bilgisayarı. internetten de araştıramıyorum ürünü size sormak zorunda kaldım sensörü varmı acaba hani aglayınca öten tarzda olanlarda varmış? teşekkürler. aslında bu kadar detaycı olmak beniö işim degil eşim çok pimpirikli zor ikna ettim 2.el alalım diye hatta ben anlaşırsak ona çok sonra söylemeyi düşünüyorum:KK1:

sensörüüü derkenn gerçekden anlamadım tatlım:KK1::KK1::KK1:valla kullanışlı bi üün bende çok detaycıyım araştırırım almadan eşime göre çok inceyim:KK1:bence düşünürsen bunu al derim.gıkı çıksa rahatça duyacaksın bunula,rahat edersin.

kusuruma bakma bende anlatamadım sanırım eşimbir arkadaşından duymuş hani çocuk agladıgı anda yada sesi çıktıgında onun sesini iletip birde ötüyormuymuş neymiş :KK1: aslında bana kalırsa inetim yok ama eşim çok pimpirkli gerçi benim kızımı gözünün önünden ayırmaya gelmiyor çok fazla kusuyor bugün inanırmısın 7 kere kustu şu saate kadar ve ögleden önce yarım muz yediğiyle duruyor bi onu kusmamıştı çünkü o yüzden uykusunda bile kustugu oluyor eşimde odasını ayırmak istemiyor ama bende havalar ısınınca herkes odasına çok kararlıyım onun için koltuklarda yatıyoruz sırf sıcak odada uyusun diye. kısacası durum bizde biraz daha farklı telsize güvenimiz sonsuz olmalı diye bu kadar araştırmacıyım kusuruma bakmayın bu kadar sizi yoruyorum

benım evde dublex bu yuzden telsiz almıştım,maaşallah bebeğimin öyle gür sesi varki yukarda ağlaması aşşağıyı inletiyor resmen,bu yüzden hiç gerek kalmadı:)

kusuruma bakma bende anlatamadım sanırım eşimbir arkadaşından duymuş hani çocuk agladıgı anda yada sesi çıktıgında onun sesini iletip birde ötüyormuymuş neymiş :KK1: aslında bana kalırsa inetim yok ama eşim çok pimpirkli gerçi benim kızımı gözünün önünden ayırmaya gelmiyor çok fazla kusuyor bugün inanırmısın 7 kere kustu şu saate kadar ve ögleden önce yarım muz yediğiyle duruyor bi onu kusmamıştı çünkü o yüzden uykusunda bile kustugu oluyor eşimde odasını ayırmak istemiyor ama bende havalar ısınınca herkes odasına çok kararlıyım onun için koltuklarda yatıyoruz sırf sıcak odada uyusun diye. kısacası durum bizde biraz daha farklı telsize güvenimiz sonsuz olmalı diye bu kadar araştırmacıyım kusuruma bakmayın bu kadar sizi yoruyorum

canım o dediğin şekilde sesi geliyo bide ötüyoo sensörmü neyse artık:))kusması tabi zor bi durum ama odasını mutlaka ayır derim biranönce bilmiyorum nekadarlık ben 52günlükken odasına geçirdim boşuna sepet tarzı beşik almışım o güne kadarda annemdeydik onu bir arkadaş verdim arabamızıda aynı kişiye verdim dünya para verdim ama saçtım anlıcağın.bugün aramış aynı arkadaş telsizi istiyoo bende dedim onu veremem:KK1:aslında arkadaş değil elemanımız yanımızda çalışan beyin eşi ama pek bi tokgözlü:KK1:yorulmuyorum canım ama bence düşünüyosan al derim bu fiyata kullanılmamış ürün bulamazsın..

arkadaşım çok teşekkür ederim zaman ayırıp cevap yazdıgın için. sürekli internet erişimim olmadıgı için çabuk cevap veremedim. telsiz konusunda da ananesi hediye olarak almış kızıma bugün verdi bende hemen yazmak istedim inşallah işine yarıycak birine satarsın çok teşekkürler

ürüne 50tl verebilirim.zaten piyasada sıfırları 100tl

cnm ürünün piyasa değeri 125tl.zaten sıfırdır mağazada pillerini taktırıp çalıştırttık o kadar kutusu garantisi hepsi içinde.joker erenköy mağazasından alındı.

ürünün kargosunu karşılarım en fazla düşünen olursa...

hayırlı akşamlar arkadaşım bana telsiz lazım tesadüfen gördüm eşime danıştım fiyatı mantıklı geldi ama bende ist oturuyorum anadolu yakasında acaba siz nerde oturuyosunuz ürünü görüp almak isterım açıkçası :KK16:

Canm ben altintepe Bostancı civarindayim ortak biryerde bulunabiliriz dilerseniz

canım ben istanbulda oturuyorum ama şimdi şehir dışındayım ayın 5 inde dönücem o gün için gönderirsen almak isterim

Tatlım bende istanbulda olmuyacagim bu hafta sonundan sonra 10 gün.ayin 10unda gönderirim arkadas almaz ise..

Tatlım bende istanbulda olmuyacagim bu hafta sonundan sonra 10 gün.ayin 10unda gönderirim arkadas almaz ise..

canım çok iyi olur ben alıcıyım vazgeçmeyide düşünmüyorum. gerçi o benden önce yazmış hakkınada girmek istemem ben hergün kk ye uğrayıp bakarım. hayırlısı olsun artık nediyim.

tatlım konuşalım diğer arkadaş yarına engeç cumaya kadar dönmezse geldikden sonra sana veririz artık.

X