Sigaradan kurtulmak isteyenler

Az once ilk defa oksojen senkrasyonum 86 ya düştü. Tabi boyle olunca heyecan yaptim galibaki nabiz 120 ye cikti Rabbim sen sifami ver insaAllah🤲 Şifa veren yalniz sensin oyle bir şifa verki hastaliktan eser kalmasin amin🤲

Evet gunlukcum en son sali aksaminda kalmisiz, o aksam ilkkez oksijenim bukadaf dusmusdu, daha sonra uyumaya calistim bir ara uyandim saat henuz 11 bile degildi sanirim su gibi terlemisim yorganin ucununnkivislamasiyla bana bir titreme geldi kendime hakim olamıyorum cok titriyorum 😔 hemen gamzeyi aradim iyi birseyler duymaya yönlendirilmeye ihtiyacim vardi. Icten ateslendigimi hemen dusa girmemi soyledi girdim zorda olsa ama tabi sabahi sabah ettim uyuyamadim. Arada daliyordum 5 dakika sonra, saatlerce uyumus hissi ile uyaniyordum. Neyseki sabah oldu 🤲

Carsamba gunu sirt ve gogusteki yanma ve batmalar yine vardi ama gecesi rahat uyudum. Ve koku almam sanki daha bariz geldi.

Persembe gunu sirt agrim gogis agrim hala devam etti azalma olmadi bir tik daha belirgin oldu sanki ve persembe gecesi ben yine uyuyamadim panik atagimda devrede idi.
Cuma gune bunlara ek olarak bogazda tekrar hafif agri ve sag kulaktada yi e agri basinc hissedince artik bir dokyora gideyim dedim ozele gittik pcr testi verdik sonuc pozitif olursa bakanliktan donus yapilacagini soylediler ve neyseki negatife dönmüşdüm artık. Ilk basta gidio test vermedigime cok pisman oldum. Belki doktor gozetiminde gecirmis olsaydim panik atagim budenli beni yormazdi. Ve suan hal sirt agrilarim devam ediyor ama buda olabilirmis bir sure daha.

Eklentiler

• Screenshot_20201128-005046_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20201128-005046_e-Nabz.jpg
    29,4 KB · Görüntüleme: 18
Bugun iyi olmayi umit ediyordum ama asiri halsizim Rabbim sana sigindim sifam senden sifa verecek yalniz sensin bana sifa ver oyle bir sifa olsunki hastaliktan zerre kalmasin vücudumda Amin🤲
Cümle ümmet-i muhammedede yardim et sifa ihsan et Allah im🤲

Bugun sanki daha iyi gibiyim, tabi hala halsizligim istahsizsizligim ve sirt agrilarim var ama daha iyiyim elhamdulillah🌺🌺

Evet en son pazar gunu yazmisim, ertesi gun pazartesi 30 kasimda dahiliye bolumune gittim. Rontgen cekindim cigerde cok birsey olmdigini cigere inmeden covid 19 virusunu geçirdiğimi soyledi doktor muayeneden sonra b12 ignesi verdi d vitamini ve demir de yazdi ve eve geldim. Ama benim panik ataklarim devam ediyordu ve buarada dusmeyen tansiyinumuda fatk ettim. Cuma günü kontrole hittim ve bunu dokyora soyledim ilac basladi. Bugun daha iyi gibiyim ama dun gece kayinbabami hastaneye yayordilar cigerlerde tutulum varmis . Oda neredeyse benimle beraber hastalanmisdi ama onda öksürükte vardi som 3 gundurde cok halsiz ve istahi hic yoktu yapilan covid testide negatif çıktı ama suan hastanede tedavi görüyor cigerleri icin Rabbim onada sifa versin cumle hastalarada insaAllah 🤲😔

Ooooo ne kadar uzun suredir ugramamisim yaaa🙄 Okadar yogunumki gujun 24 saati yetmiyor günlükçüm Rabbim zamanimi berekeyli eylesin insaAllah hadi ben kacar dinlenme vakti🥰🥰

Cok enteresan bugün rüyamda bir çöp sigara ictim neden ictim aceba halbuki hic aklimda falanda degildi hani🙄

Owww neredeyse 1 aydir gelememisimyaa, baya ihmal etmisim seni günlükçüm ama inan okadar yogunumki hic firsat bulamiyorum🤷🏻‍♀️

Owww tami tamina 5 aydir yokum gelemedim sifremi unuttum acmaya ugrasmaya fırsatta bulamayinca ara baya uzadı sevgili günlükçüm 🤭🤭 sigarayi birakisimin yildonumunde burada olmayi hayal etmisdim ama nasip degilmis evet evet mart 2 de bir yılı bitirip ikinci yila gecis yapmis oldum 🤭🤭🤭

Nasil gidiyor dersen istek hala arasira geliyor zıkkım olasıca nezaman tamamen bellegimden silinir henuz kestiremiyorum🙄 Ama artik sigara icilen ortamda oyurmam cok zorlasti bogazim agriyor kokusundan genzim ve gozlerim yaniyor ve ortamdan uzaklastiktan sonra kiyafetlerimin les gibi kokmasi beni deli ediyor. Hemen makinaya atmak zorunda kaliyorum yahu buakdarmi kokuuordu icerken hic farketmemisdim bu denli. Sigara kokuma maruz kalan evlatlarım sevdiklerim hakklarini insaAllah helal ederler baya kötübir durummus anladim.

Neredeyse 4 bucuk aydir hic ugramamisi ve yazmamışım hala sigara icmedim tek nefes dahi artik iyice alıştım dumansiz yaşamaya 🥰

X