SİGARAYI BIRAKANLAR BURAYA

ozzy0618

Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2021
104
49
Arkadaşlar hemen sizle paylaşayım elektronik sigara içtim meyveli,zaten haftalardır nargilemi içsem diyip düşünürken elektronik sigara içtim merakım gitti hemen paylaşayım hislerimi.. iyiki içtim diyorum sigarayı özlemedimi hissettim evet özlememişim ve meyveli bile bana kötü hissettirirken sigara içsem kimbilir ne iğrenç hissederdim psikolojisi oldu ve sigaradan dahada uzaklaştım.. hatta ben artık hiç sigaraya başlamam diyorum.. sanırım uzun bir süre ne nargile ne elektronik nede sigara merakım olmıcak😂 deneyin demiyorum denemeyinde demiyorum ama ben dayanamayıp denedim ve çok gereksiz tüm dumanlar… size kocaman sevgiler

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.116
2.293

data9893

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
234
160
28
Ben bayramdan bugüne kendimle savaşıyorum çok fena krizler vuruyor hera baslayacagim korkusu çok fazla siz de durumlar nasıl 😐
Beni ramazan etkiledi galiba ramazanda iftarlarda çok zorlandım ve bu durum hala devam ediyor sanki 6 ay olmamışta ilk gün krizler yeni sigarayı bırakmışım gibi..

Ceren0134

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
1.601
3.551
36
Beni ramazan etkiledi galiba ramazanda iftarlarda çok zorlandım ve bu durum hala devam ediyor sanki 6 ay olmamışta ilk gün krizler yeni sigarayı bırakmışım gibi..
:KK43: ben ramazan hiç anlamadım bile eşim de bıraktı ya mis gibi geçti ne oldu ise bayram da oldu deli gibi istiyorum dün gece yine atak geldi hadi iç içme iç içme zor dayandimmm 😑

She-Raa

❤️Boy:170 Başlangıç:93,3 Güncel:84,8 Hedef:84❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2021
2.955
13.756
33
:KK43: ben ramazan hiç anlamadım bile eşim de bıraktı ya mis gibi geçti ne oldu ise bayram da oldu deli gibi istiyorum dün gece yine atak geldi hadi iç içme iç içme zor dayandimmm 😑
Sigaranın seni yenmesine izin mi vereceksin ???? Tertemiz kokmak, misler gibi nefes almak varken neden sigara kokasın ki 🤗

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 325 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :93.3 Kg. Şimdiki Kilom :84.8 Kg.