Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

benim zaten dökülen cansız saçlarım vardı ilkinde normal bence sağlıksız olanlar dökülmüştür sanıyorum
bence devam et fayadasını görürsün

hayatım bana ıyı gelmedi :KK43: 300 tel sacımım dokulmustur .napsam devam etsem mı ?
ilk yaptıgında senin nasıldı

Benim saçlarım aşırı derecede dökülüyor öyle böyle değil, hani konu açıldığında ay benim de saçlarım dökülüyor ya diyen kafasında 3 kişilik saç taşıyan ablalar olur ya onlardan değilim ben. Önceden aşırı derecede gür saçlarım vardı, saçımı yaptırmaya gitsem kuaför bunalırdı, şimdi iki parmak bile saçım yok, saç derimde açıklıklar oluştu, özellikle alnımda yanlardan açılmalar baya fazla. Doktora gittim kaç kere bir şeyim yok turp gibiyim.

En sonunda değişik bir yere gittim, çalışanlar tıp mezunu bilgili insanlar ama doğal yaşam üzerine kurulu kilinik gibi bir yer, islam tıbbı üzerine uygulamalar yapıyorlar. Yıllardır kilo veremeyen annem oraya gidince kilo verdi. Bunları reklam olsun diye değil güvendiğimi belirtmek için yazıyorum. Ordaki doktor bana sığır iliği ve bir kaç maddeden daha oluşan bir karışım verdi. Bir de burda yazılanları okuyunca iyice mutlu oldum. Bugün deneyeceğim, benim uygulama şeklim biraz farklı ama, 3gün arayla 3er kez uyguladıktan sonra 1.5 ay ara verip tekrar yapıcam. Umitliyim bu sefer sonuçları yazarım :KK49::KK49:

Bu arada herkesin saç dökülme nedeni farklıdır o yüzden her şey herkeste işe yaramayabilir, umudunuzu kaybetmeyin diyorum. Umarım ben de kel kalmadan devam edebillirim hayatıma :)

Allah allah iliği ben bebeğe ilk zamanlarda çorbasına katıp yediriyordum hehehe saça da mı iyi geliyormuş benim de eşimin saçları açılıyor dipleri falan gorinuyor lavanta yağı veya hindistan ceviziyle de mi yapılıyor birine Dr vermiş acayip demek işe yarıyor hakikaten maç kişi bunu söylüyorsa tesadüf olamaz

Ben Sığır iliğini Hindistan cevizi ile uygulanmıştım 5 yıl önce, kum gibi saç çıkmıştı. Hem de 2 sefadan fazla yapmamıştım. Tekrar başlayacağım şimdi.

nasıl yaptığını yazabilirmisin?
eşiminde tepesindeki saçlar hem zayıf hemde kısmen döküldü onun için soruyorum.

Bir de daha da döküldü diyenler var ya daha çok dökülürse adamlar kel kalmaz mi ya zaten açıldı diye yapıyoruz, derken ters etki yapmasın?
ben eşim istemezse zorla uyugulamam şahsen, çünkü ben onu her haliyle seviyorum, kendi bilir.

Topik biraz canlansa keşke :) bu arada google da sığır iliği maceram diye aratırsanız bu kürü 6 ay boyunca yapmış biri sayfa hazırlamış aşama aşama fotoğrafları koymuş, baya da bir gürleşmiş saçları. (link vermek yasa mı bilmiyorum ama en pratik kadın diye bir blog) Bana çok gaz verdi açıkası :) ben dün ilk kürümü yaptım şimdilik sonuçtna memnunum ilerleyen zamanlarda burda paylaşıcam değişiklikleri :)

bu küre bende başladım ama buz kalıbına dökmüştüm annemlerin evinde kaldı 1 defa yapabildim o yüzden henüz sonuç bildiremiyorum :KK70:

Burayı günlük olarak kullanıyım bari :KK53:
Kürü yaptım iki gün önce, yıkadıktan sonraki gün hiç dökülmedi şıp diye durdu resmen dökülmesi. Bugün ikinci gün biraz dökülüyor. Okuduğum bir blogta iki ay sonra etkisini gördüğünü yazmıştı birisi, o yüzden şimdilik moralimi bozmuyorum :KK45:

Bu arada çok kaşınıyor saç derim, yanma hissi gibi bir his var ayrıca. Normal mi bu? :KK17:

KilicBaligi KilicBaligi blogunuzu ve burdaki yorumlarınızı okudum, bu konuda tecrübeli birine benziyorsunuz , saçlarımda kaşıntı olması normal mi acaba? o_O

kızlar merhaba :)
Bütün yorumlarınızı en baştan en son sayfaya kadar üşenmeden okudum,heyecanlandım ve 7 Kasımda cumartesi günü bende başladım ilk defa.2.yi de gectigimiz cumartesi 14 kasımda uyguladım..Zaten bu kürü yapana kadarda her yıkamada bir avuç saclarım elimde kalıyordu.biçok seyi denedim en son Bi ümit buna başladım.İki yıkamada da saclarımı yıkarken asırı saclarım döküldü.Eskiden cok gürdü saçlarım yaklasık 2,3 senedir inanılmaz dökülüyor kel kalıcam diye korkuyorum ve en zayıf noktam saçlarım.. :KK43: yorumlara bakınca herkesin ilk yıkamada bile dökülmesi durmus. Sizce bana iyi gelmedigi içinmi sac dökülmem devam ediyor kızlar :KK43:

X