Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

saç uzamasında sinemaki kürü yapıp memmun olan arkadaşlarımız var forumda istersen oradaki yorumlara bakabilirisin

saç uzamasında sinemaki kürü yapıp memmun olan arkadaşlarımız var forumda istersen oradaki yorumlara bakabilirisin

canım senden ne haber?kaç defa yaptın sonuç aldın mı?

ben sonuçtan gayet memnunum.cumartesi eşim kasaba gitmiş adam bıkmıs bizden herhalde :KK52: birsürü ilik vermiş bende hazırladım cam keselere bölüp dondurucuya attım.1 ay hiç uğraşmadan sadece ısıtıp süreceğim :KK66:

saçlarım çıkıyor saçlarım uzuyor lalalala :KK24: :KK24:

şuan hazırlıo annecim saolsun ben duramadım çok pis kokuo umarım sonuç iyi olur:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

iliklenmeye devam kızlar :KK1:
dün arkadaşlarım bile farketti vallahi saçların gürleşmiş senin dediler.hemencik tarifimizi verdim bende:KK61:

iliklenmeye devam kızlar :KK1:
dün arkadaşlarım bile farketti vallahi saçların gürleşmiş senin dediler.hemencik tarifimizi verdim bende:KK61:

niyan tatlım nedir bu sıgır iliği dene şey saçlara ne gibi faydası var benim saçlar satı.. haliyle inceliyo.. bu yaptıgınız nedir

niyan tatlım nedir bu sıgır iliği dene şey saçlara ne gibi faydası var benim saçlar satı.. haliyle inceliyo.. bu yaptıgınız nedir

niyyana sormussun ama topicte ben olunca cevaplayayım canım..sığır iliğini kaynatıyoruz içine saf zeytinyağı ve lavanta yagı koyuyoruz.saçlarımıza sürüyoruz.2saat bekletiyoruz.hem yeni saç çıkartıyor hemde saçlarımızı uzatıyor:KK34:

niyyana sormussun ama topicte ben olunca cevaplayayım canım..sığır iliğini kaynatıyoruz içine saf zeytinyağı ve lavanta yagı koyuyoruz.saçlarımıza sürüyoruz.2saat bekletiyoruz.hem yeni saç çıkartıyor hemde saçlarımızı uzatıyor:KK34:

cok güzel birseymiş.. :) benim saçlar sarı rengeherhangi bi zararı oluyomu acaba.. koyulastırma falan oluyomu acaba tatlım..

şimdi bir de kemik iliği peşine mi düşecez:26:
Babama söyleyeyim bari bir soruştursun..

Son düzenleme:
bu uygulamayı yapan arkadaşlar ne kadar başarılı oldu? ona göre kafamı yağa gömücem:82:saçlarımda çok dökülme var doktor aktar vs.. aklınız ne geliyorsa denedim ama işe yarmadı :84::84:

bu uygulamayı yapan arkadaşlar ne kadar başarılı oldu? ona göre kafamı yağa gömücem:82:saçlarımda çok dökülme var doktor aktar vs.. aklınız ne geliyorsa denedim ama işe yarmadı :84::84:

canım benim saçlarımın dökülmesini elma sirkesi kesti..bununla ilgilide foto koydum anlımda saçlarım yeni çıkan saçlarım ben çok memnun kaldım :KK34:

vay.. gerçekten çıkmış gözüküyor:KK53::KK53: canım dökülme ve seyrekleşme var :KK59:

bende eylülde saçlarıma perma yaptırdım ve dökülme başladı.az olan saçlarım iyice azaldı.kk dan bir arkadaş elma sirkesi önerdi.2 su bardağı suya yarım kahve fincanı elma sirkesi koydum.duştan en son çıkarken saçlarına döküyorsun onu.saçlarını sıkıp havluya sarıyorsun.5 dk havluyu tutup tarıyorsun.daha ilk defa da fark ediyor.eşimin arkadaşına da önerdim oda memnun kaldı.ama hem sirke hem ilik aynı anda yapmadım.önce sirke yaptım dökülmeyi kestim şimdide ilik.bu çıkan saçlarım 14 günde çıktı ve uzadı.inanamıyor insan :KK62:

bende 1 aydır uyguluyorum.yeni saçlarım 2cm falan olmuş.fön çekince daha çok anlaşılıyo.
önlerimde küçük saç doluu benimde :KK9:

bende eylülde saçlarıma perma yaptırdım ve dökülme başladı.az olan saçlarım iyice azaldı.kk dan bir arkadaş elma sirkesi önerdi.2 su bardağı suya yarım kahve fincanı elma sirkesi koydum.duştan en son çıkarken saçlarına döküyorsun onu.saçlarını sıkıp havluya sarıyorsun.5 dk havluyu tutup tarıyorsun.daha ilk defa da fark ediyor.eşimin arkadaşına da önerdim oda memnun kaldı.ama hem sirke hem ilik aynı anda yapmadım.önce sirke yaptım dökülmeyi kestim şimdide ilik.bu çıkan saçlarım 14 günde çıktı ve uzadı.inanamıyor insan :KK62:

deneyelim bakalım işe yarıyacakmı bende :82:

şimdiden hayırlı ugurlu olsun :KK19: benim de ilk yaptıgımın rengi şefafftı dün akşam yaptıgımın rengi yeşil oldu :KK52::KK52::KK52:

saol canım benmde rengi yeşilimtraktı benm ya baya yoğundu sanırım saçlarımdan zor kazıdım wallahii 4-5 kere yıkadımhalada yağlı gibi gelio :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

saol canım benmde rengi yeşilimtraktı benm ya baya yoğundu sanırım saçlarımdan zor kazıdım wallahii 4-5 kere yıkadımhalada yağlı gibi gelio :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

içine suyu azmı koydun ki :44: ben o kadar zolanmıyorum yıkarken..tek derdim ince telli oldugu için çok dolaşması :44:

X