Saç Uzatma Yöntemleri Sığır iliği ile kafamdan saç fışkırıyor kızlar...

içine suyu azmı koydun ki :44: ben o kadar zolanmıyorum yıkarken..tek derdim ince telli oldugu için çok dolaşması :44:

bilmiorum canım bi çay bardağı koydum ama yağı ölçmeden kasabın wediğinn hepsini koydum we hepsini boca ettim bi seferde kafamaa pöfff hala kokuyorum gibi gelioyr resmenn iğrendim bi daha hayatta yapmamm :18::18::18::18::18::18::18: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
bilmiorum canım bi çay bardağı koydum ama yağı ölçmeden kasabın wediğinn hepsini koydum we hepsini boca ettim bi seferde kafamaa pöfff hala kokuyorum gibi gelioyr resmenn iğrendim bi daha hayatta yapmamm :18::18::18::18::18::18::18: :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

benim bir pişerken midem bulandı.onun dışında yağlarınıda koyunca ilik olduguu unuttum gitti yıkarkende zorlanmadım.eşim kaşık kaşık koydu hafif masaj yaparak yedirdi.senin acaba fazla mı oldu :44: hepsi diyorsun ya.ben 1 pişirimden 2 defa yapılacak kadar karışım elde ediyorum dondurucuya atıyorum.10 defayı haftada bir sonrasındada ayda bir kez yapmayı düşünüyorum.çok memnun kaldım saçlarım dolgunlaştı hacım kazandı yenileri çıktı çok mutluyum ben :KK69:

kızlar bu yağı saçta en fazla ne kadar tutabiliriz? ben genelde geceden sürer sabaha kadar bekletirdim asıl etkiyi gece gösterdiği için ama bu hayvansal bir yağ ve resmen yemek pişirir gibi haşlıyoruz sonra rondodan geçiriyoruz falan ürküyorum bitlenmekten :KK43: yardımcı olacak tecrübelerini paylaşacak biri var mı? bu kürü bir kez denedim 2.yi yapacağım. diğer bitkisel yağları sabaha kadar bekletince birşey olmuyor diyorlar ama bunda ne olur bilemedim...

Yapmak istiyorum çok saçım dökülmeye başladı yanan giden saçlardan yerine gelse ama birde saç diplerimi tıkarsa korkuyorumda yapmayı zaten saçlarımı kaybettim kuaför bozuntusu yüzünden eski gür saçlarıma kavuşmayı çok istiyorum FAYDALIMI NASIL, OLUMLU OLUMSUZ YAPANLAR YAZIN LÜTFEN zaten yanık saçlarım hata yapma şansım yok :KK50:

5 uygulama sonucunda artık saçlarım çok sağlıklı dökülme tamamen durdu veeee benimde yeni saçlarım var bu tarifi uygulamayı çok istiyordum ama inancım yoktu .
ancak begümgül arkadaşım bizleri motive edince artık dedim yap ne zararı olacak sonuçta bu iliğin yararlarını biliyordum saç için olabileceğine inanamıyordum.ama artık vazgeçilmezim olacak çünkü bende sürekli sarı saç kullanan biriyim dolayısıyla yıpranma oluyordu ama artık saçlarım toparlandı çok mutluyum.deneyimlerimizi burada paylaşmak olumlu sonuçlar almak çook güzel.
teşekkürler begümgül:KK70:

Son düzenleme:
Yav ben ne mıymıntı ne üşengeç ne uyuz bir kadınım.

Millet uygulamış, saçları fışkırtmış ben hala ilik alacam he.:KK19: Hay ağzımı kırayım.:KK22:

sığır iliği kilo yapar arkadaşlar!! bitkisel saç maskesi kullanın kendiniz evde yapabilirsiniz.
zeytinyağlı sabun alın semt pazarlarında bile var hem saç derinize hem saçlarınıza iyi gelir. beslenmek de bir yöntem ama kilo da sorun.

Bugün kesin uğriyim bari kasaba. Marketlerde filan yok ama geçen istedim birinden "bize kemiksiz gelir ablaaaa" dedi terbiyesiz.:KK19:

Nasıl yapıyorduk bu karışımı, biriniz anlatın sevabına.
Şimdi 100-150 gr iliği ne kadar suyla şeetcez ve ne kadar haşlıycaz. Saf zeytinyağı ve lavanta yağını ne kadar koyacaz. Nasıl yapıcaz yav bu vıcık vıcık vıcık şeyi:26:

sığır iliği kilo yapar arkadaşlar!! bitkisel saç maskesi kullanın kendiniz evde yapabilirsiniz.
zeytinyağlı sabun alın semt pazarlarında bile var hem saç derinize hem saçlarınıza iyi gelir. beslenmek de bir yöntem ama kilo da sorun.

yanlış anladın sanırım.
Sığır iliğini yemiyor arkadaşlar.

Saçlarına sürüyorlar.

5 uygulama sonucunda artık saçlarım çok sağlıklı dökülme tamamen durdu veeee benimde yeni saçlarım var bu tarifi uygulamayı çok istiyordum ama inancım yoktu .
ancak begümgül arkadaşım bizleri motive edince artık dedim yap ne zararı olacak sonuçta bu iliğin yararlarını biliyordum saç için olabileceğine inanamıyordum.ama artık vazgeçilmezim olacak çünkü bende sürekli sarı saç kullanan biriyim dolayısıyla yıpranma oluyordu ama artık saçlarım toparlandı çok mutluyum.deneyimlerimizi burada paylaşmak olumlu sonuçlar almak çook güzel.
teşekkürler begümgül:KK70:

merak ediyordum senin sonucunuda yazman çok iyi.oldu.yeni saçlarını güle güle kullan canım :KK16:

:KK53::KK53: bunu yediğimi düşünemiyorum öğğğ

Bugün kesin uğriyim bari kasaba. Marketlerde filan yok ama geçen istedim birinden "bize kemiksiz gelir ablaaaa" dedi terbiyesiz.:KK19:

Nasıl yapıyorduk bu karışımı, biriniz anlatın sevabına.
Şimdi 100-150 gr iliği ne kadar suyla şeetcez ve ne kadar haşlıycaz. Saf zeytinyağı ve lavanta yağını ne kadar koyacaz. Nasıl yapıcaz yav bu vıcık vıcık vıcık şeyi:26:

canım şimdi kasabın insaflıysa sana iliği verir çıkartır yok değilse evde ugraşmak durumunda kalırsın.evde ugraşırsan tezgaha gazete gibi birşeyler ser değilse çok batıyor.ben ikincide akıllandım hiç biryeri batırmadım :KK9: bide ameliyat eldiveni al.sanırım kasap tartmıyor iliği.gözümde canlandırdım yarım su bardagı az geçecek kadar kadar ilik çıkıyor kemikten onun iiçine 1 çay bardagı suyu koyup kaynatıyorsun(yeşerebilir korkma :KK52:).parçalanıyor kendiliğinden.rondodan geçir içine yağlarını koy.sonrasında kaşıkla başına masaj yaparak yedir.bir arkadaş çok sürmüş sanırım saçlarından arındıramamış.bilirsin ölçüyü zaten kararında sür.saçını strechle 2 saat beklet.kalanını koy cam bir kaba dondururcuya at.diğer yapacagında benmari usulu ısıt tekrar sür.

Kızlar bu formül erkekler içinde geçerlimi acaba

canım ben hem eşime hem kendime yapıyorum.bende saçlar çıktı uzadı ama eşimde pek bir değişme yok.genetik olarak kel zaten.o şekilde olanlarda işe yaramıyormus arkdaşlar demişti ama ben son dönemde dökülen saçları bari çıksın diye ona da sürüyorum:KK34:

kızlar bu yağı saçta en fazla ne kadar tutabiliriz? ben genelde geceden sürer sabaha kadar bekletirdim asıl etkiyi gece gösterdiği için ama bu hayvansal bir yağ ve resmen yemek pişirir gibi haşlıyoruz sonra rondodan geçiriyoruz falan ürküyorum bitlenmekten :KK43: yardımcı olacak tecrübelerini paylaşacak biri var mı? bu kürü bir kez denedim 2.yi yapacağım. diğer bitkisel yağları sabaha kadar bekletince birşey olmuyor diyorlar ama bunda ne olur bilemedim...

bence 2 saat bekletmen yeterli herşeyin çogu zarar :KK34:

Yapmak istiyorum çok saçım dökülmeye başladı yanan giden saçlardan yerine gelse ama birde saç diplerimi tıkarsa korkuyorumda yapmayı zaten saçlarımı kaybettim kuaför bozuntusu yüzünden eski gür saçlarıma kavuşmayı çok istiyorum FAYDALIMI NASIL, OLUMLU OLUMSUZ YAPANLAR YAZIN LÜTFEN zaten yanık saçlarım hata yapma şansım yok :KK50:

bence tıkamaz bir zararıda olmaz :KK34: 1 kere dene memnun kalmazsan yapmazsın.içinde saçına zarar verecek birşey yokki..

Son düzenleme:
şimdiiii ne yapalım kaynatalımmı yoksa rondodan mı geçirelimmm bugün denicemm acil cevap kızlarrr :26:

birde bişey daha sorcam ben yaa benim saçlarımda hiç dökülme yok ama daha çok gürleşsinler istiyorum etkili olurmu acabaa :KK31:

X