Şikayet etme

Terstenruzgar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
19
11
24
Arkadaşlar KS diye bir site var biliyorsunuz bugün orada çok sıradan bir şey hakkında bir paylaşım yapmıştım ve manyak biri durup dururken bana bir ton küfür yazdı biliyorum boş vaktin çok herhalde falan yazacaksınız ama bu tür sitelerde yer alan hesapları şikayet edebiliyor muyuz savcılığa falan ya da şikayet etsek falan hesap sahibi bulunabilir mi acaba

Son düzenleme:
Zamanında o sitede çok yazdım ve 5 yıl önce hesabımı kapattım. Benimde başıma çok geldi bu tür diyaloglar kimisi dava edecekti, kimisi şikayet edecekti türlü türlü bahaneler. Hiç kimse hiçbir şey yapamadı.

Ve sizde oturup bu platformları ciddiye alıp şikayetlerle ugrasmayın.

Arkadaşlar KS diye bir site var biliyorsunuz bugün orada çok sıradan bir şey hakkında bir paylaşım yapmıştım ve manyağın biri durup dururken bana bir ton küfür yazdı biliyorum boş vaktin çok herhalde falan yazacaksınız ama bu tür sitelerde yer alan hesapları şikayet edebiliyor muyuz savcılığa falan ya da şikayet etsek falan hesap sahibi bulunabilir mi acaba
ciddiye alınacak bir site değil

Zamanında o sitede çok yazdım ve 5 yıl önce hesabımı kapattım. Benimde başıma çok geldi bu tür diyaloglar kimisi dava edecekti, kimisi şikayet edecekti türlü türlü bahaneler. Hiç kimse hiçbir şey yapamadı.

Ve sizde oturup bu platformları ciddiye alıp şikayetlerle ugrasmayın.
Ya mesela bu sitede de bazen gözüme çarpıyor kendi sıkıntım ile alakasız olacak ama tecavüze uğrayanların tacize uğrayanların hikayesini falan okuyorum ya da bu sitedeydi galiba biri hayvanlara ilgi duyduğunu falan yazmıştı bunları bildirmek mümkün değil mi ya da bildirilse paylaşım sahibi bulunamaz mı bir şekilde

Ya mesela bu sitede de bazen gözüme çarpıyor kendi sıkıntım ile alakasız olacak ama tecavüze uğrayanların tacize uğrayanların hikayesini falan okuyorum ya da bu sitedeydi galiba biri hayvanlara ilgi duyduğunu falan yazmıştı bunları bildirmek mümkün değil mi ya da bildirilse paylaşım sahibi bulunamaz mı bir şekilde
Benim zamanımda hiçbir kullanıcı bulunamıyordu. Hesapları kapatıp giderlerdi. Site çok çok gelişti ve bilindik site oldu. Ben dutluğundan beri ordaydım. Yalnız gelişen bir site bir takım kurallar koymuştur diye düşünüyorum. Adminleriyle iletişime geçebilirsiniz. 2 inci hesabımı açtım ama girmiyorum pek.

Eğer anlattığınız gibi bir şey söz konusuysa hassas bir konu. Lütfen adminleriyle iletişime geçin.

Arkadaşlar KS diye bir site var biliyorsunuz bugün orada çok sıradan bir şey hakkında bir paylaşım yapmıştım ve manyağın biri durup dururken bana bir ton küfür yazdı biliyorum boş vaktin çok herhalde falan yazacaksınız ama bu tür sitelerde yer alan hesapları şikayet edebiliyor muyuz savcılığa falan ya da şikayet etsek falan hesap sahibi bulunabilir mi acaba
Edebiliyorsunuz. Şıpp diye bulunuyor.

Ne sitesi bu anlamadım ben.

Benim zamanımda hiçbir kullanıcı bulunamıyordu. Hesapları kapatıp giderlerdi. Site çok çok gelişti ve bilindik site oldu. Ben dutluğundan beri ordaydım. Yalnız gelişen bir site bir takım kurallar koymuştur diye düşünüyorum. Adminleriyle iletişime geçebilirsiniz. 2 inci hesabımı açtım ama girmiyorum pek.

Eğer anlattığınız gibi bir şey söz konusuysa hassas bir konu. Lütfen adminleriyle iletişime geçin.
Üyelikle girilen sitelerde kişi üyeliğini iptal etse dahi kim olduğu tespit edilebilir, bahsettiğiniz sitede kimse hakkında suç duyurusunda bulunulmadığı için yöneticiler üstünde durmamıştır.
Ayrıca KVKK sebebiyle siteler hiçbir üyesi hakkında başka bir üyeye veya 3. şahıslara (ıp, mail adresi, telefon numarası vb) bilgi veremez, küfür, hakaret, kanunlarda suç sayılan paylaşımlar vb durumlarda adminlerle iletişime geçmek yerine savcılığa suç duyurusunda bulunulur, savcılık site yönetimine resmî yazı yollar ve hakkında şikayet bulunan kişinin(üyelik iptal edilmişse dahi) tüm bilgilerini ister, yönetimde istenen bilgileri savcılığa verir.

X