Şikayet etmeli miyim?

Dün gidip müdürle ve rehberlik öğretmeniyle görüştük. Kreş müdürünü çok beğeniyorum. Çok hoş çok düşünceli samimi bir insan. Öğretmenle görüşmedik. Müdür çok üzüldü oğlumun öğretmeninin kendisini sevmediğini düşünmesine .uzun. Uzun konuştuk hallolur diye dusunuyorum. Umarım öyle olur

Öğretmeni ne diye şikayet edeceğinizi anlamadım. “Oğlum ona su sıçratınca, oğlumu babasına, bir sonraki sıçratışında da bana şikayet etti” diye mi şikayet edeceksiniz? Kadın su sıçratılmasından rahatsız demek ki. Çocuğa kötü bir şey söylese şikayet edin diyeceğim de size haber vermiş sadece.

Bir de “oğlumla konuşmadım çünkü iki gün üst üste aynı meseleyi anlatsam daha da pekiştirecek davranisi” demişsiniz. Üst üste 2 gün aynı konuda yapma oğlum deyince inat edip daha çok yapma huyu mu var?

Sevgisiz bir öğretmenle küçük çocuğumu bırakmam. Eski okulumuzda öğretmenimiz whattsapp tan selfie gönderirdi kızımla sarmaş dolaş. Şimdiki okulda öğretmenimizi görünce kızım bizi bırakıp koşarak öğretmeninin kucağına atlıyor.

Eski okulu da öğretmenimiz ayrıldığı için bırakmıştık. Çocuğunuzu mutsuz olduğu bir ortama göndermeyin.

X