Sıkıldım kıyafet kavgasından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Valla yalan yok zenginlik isterim de.
Kıskanç kocanın beni eve tıktığı, senede iki ayda yazlıkta tıkıldığım bir zenginliğe de özenmem 😂😂😂
Benle dünyayı gezen koca isterim evet çok param olsun gezeyim eğleneyim 😂😂

allahım konuyu biliyorsun amin

Teşekkür ederiz, bu yaz üstsüz güneşlenmeyi düşünüyorum. Level atlayacağım kısmetse. Bikini izinden bıktım.
Ay tam çıplaklar plajindaki hikayelerimi anlatmaya gelmiştim ki abla dava açılacak lafını duyup g.t korkusuyla kaçınca hevesim kursağımda kaldı 😂

Senin İsviçre dağların var ne kıskanacaksın bizi.
Bak bu ülkede zengin olacağıma senin orda sürünürüm evet 🙄
Nowaybabe Nowaybabe 15 sene sonra ordayım
alplerde ahşap dağ evimde dışarda kar yağarken şömine karşısında sıcak şarap içmezsem ölecekmişim
kocamızın evi yoksa biz alırız
nasılsa kendi resmi diplomamızla çocuklara ders veriyoruz

Yok mezhebi geniş değil sen direk mezhebsiz oluyosun 🤣🤣🤣 gerçi sen yarı ciplakmissin tam çıplak değilmissin ama hadi neyse 🤣🤣🤣
kalbinizin pisliği dilinize yansımış resmen din gibi güzel bir şeyi bu dil ile mi temsil ediyorsunuz? senin gibi insanlar yüzünden millet inançtan uzaklaşıyor. insanlara hakaret edip birde saygı beklersiniz Yazık.

Biraz önce de sordum cevap vermediniz ?
Bunu siz yazmadınız mı?
IMG_1242.jpeg

İnşallah🙏 O kıza ilk evliliği yüzünden çok üzülmüştüm, insanın kardeşine sarılması nasıl yasaklanır ki? Ne hakla? Eş olmak her şeyi yasaklayıp baskıyla korkuyla istediğini yaptırmak değil, Allahtan kız akıllılık yaptı da çoluk çocuğa karışmadan kurtuldu adamdan, biz bile kıza laf gelecek diye tedirgin oluyorduk yengemde toplanırken eşlerimizi tembihliyorduk aman kızla konuşma diye, bizim eşler öfkelenmeye başlamıştı biz sapık mıyız elimizde büyüyen kıza hangi gerekçeyle bizi yasaklıyor diye, gerçekten de kardeşlerine dahi sapıkmış gibi muamele yapmak afedersiniz çok aşağılıkça bir şey.
bunun bir benzerini benim eniştem teyzeme yapıyor.Kadın tek başına pazara bile gitmiyor sırf sözde kıskandığı için,adam bozuntusu ne kadar yoğun çalışsa da gidiyor tüm pazarı yapıp getiriyor.Bulunduğumuz ilçe gelişmiş bir yer ama yıllardır tarla gibi bir yerde yaşadılar ve durumları da gayet iyi .İsteseler teyzem annesine kardeşlerine yakın olabilir ama sürekli herkes onlara taşının baskısı yaptıkça adamın bahanesi ev bulamadık oluyor.Desene karım çarşıda kalabalık içinde olsun istemiyorum.Teyzem alımlı bir kadın bu arada 40 lı yaşının başında ama resmen zindan ediyor hayatı ona.Geçen başka bir teyzemin evine gitmişler mesela evde sadece çocuklar var küçük ve diğer teyzem varmış .Teyzem tesettürlü bir kadın ve üstünde bol bi elbise varmış ısrarla sohbet esnasında kadına yelek giy yelek giy kardeşinin kocası gelecek deyip durmuş.Ev sahibi olan teyzem bize anlattı oradan biliyorum durumu ve dahil olmamaya çalıştıkça daha çok üstüne gelmiş.En son artık dükkanına gelen çarşaflı kadınlar makyal yaptığı için onlara ağır küfürler etmiş.Ev sahibi teyzem de dayanamamış bize ne bundan herkesin knedi hayatı enişte neden çocukların da yanında küfür edip bizi ilgilendirmeyen konuları anlatıyorsun demiş.Adamın öyle bir kadın düşmanlığı ve azgınlığı var ki ne hikmetse dilinden kuranı kerim allah düşmez ama hiç hoşgörülü değil.Üstelikte terbiyesiz.En son artık tartışmışlar ve teyzem kendi kocasının yanında olup kardeşiyle küstü şu an.Aman aileciğinin huzuru bozulmasın.Aynı kişi yıllar önce kardeşinin düğününe gitmeye de izin vermemişti bu arada :) benim akıllı teyzem de bu olayın üstüne 1 çocuğu varken 4 çocuk daha yapıp adamı taçlandırmış.

Kadınlar Kulübünde hiçbir dine, inanca, mezhebe hakaret edilemez, aynı şekilde hiçbir ateist, deiste de hakaret edilemez.

İnsanların ahlakına dil uzatılamaz, ahlaksızlık ve iffetsizlikle suçlanamaz zira bunların hepsi dinen günah kanunen suçtur, bizim de kurallarımıza aykırıdır.

Konu haddi aşan yorumlar ve dini içerikli mesajlar nedeniyle yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X