Sıkıldım kıyafet kavgasından

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha mehir aldım diye okumamış, başkasının parasiyla caka satmış mi oldum? Yok yok bende okudum bende kendim para kazandım ve şuan evet kendim çalışmaya gerek duymuyorum babam ve eşim sağolsun onların sağladığı fazla fazla imkanla hayatımı güzel bir şekilde devam ettiriyorum. Bu niye zoruna gidiyor. Bende kendi evladima imkan saglayacagim inşallah gidip kendin kazan diyecek halim yok 😏
Gücünüzün ve fikrinizin yetmediği yerde paranızı kullanarak insanları ezmeye kalkmanızdan aldığınız eğitim, görgü belli oluyor. Para vererek biz de okurduk ama kırdık dizimizi çalıştık. Evlatlarınızı da aynı kendiniz gibi yetiştirin tabi, evde sizden dışarda ondan bundan yesinler. Aynen en müko Müslüman sizsiniz, çünkü poponuzu örtüyorsunuz. 🎃

Sen Allah'a şirk koşmak ne demek bı araştır lütfen. Hatta istersen birçok kitap tavsiye edebilirim. Şirk nedir? Adlı kitap ilk tavsiyem bı göz gezdir en azından

Kitabı okumasına gerek yok senin yorumlarını okumak bize şirk koşmak ne demek gösteriyor:)
Ne kadan faydalısın adeta uygulamalı ders

Kesin öyledir ya kesinnnnn 🤣 sen boşver iç biraz kendine gelirsin böylede içmiş gibisin gerçi emin olamiyorum
valla ben de sizin gençlikte milyoner olduğunuza böyle inandım. Sonradan görmemiş insan yazlıkla böbürlenmez. Yazıl parayı bu kadar söylediğinize göre hassas noktanız o.
Nowaybabe Nowaybabe benim arkadaşım reelden, sor bakalım benim hayatımı anlatsın sana. Öyle komplekslerim yok benim neysem oyum

Eee Mehrin olmasa kocanın seni beş parasız kapıya koyacağından korkuyorsun işte.
Benim kocam sizinkilere benzemez canım. İslam'da bosanma hukukunu bı araştır önce öyle boşandım hadi evden çık denmiyor yani bilgin yoksa fikrin de olmasın lütfen. Başıbos değiliz dinimizin her alanda bir hükmü var. Ayrıca evet öyle dangalak birine denk gelip kapının önüne atilirsam diye İslam bana finansal destek sağlıyor. Ailemden de nasipliyim hamdolsun. Hem okumuş olmamda var tabi. Hadi hepsini geçtim. Benim eşim Elhamdülillah ahlaki olarak goremeyecegin kadar düzgün biri yani öyle bir korkum yok merak etme 🤣

Sen Allah'a şirk koşmak ne demek bı araştır lütfen. Hatta istersen birçok kitap tavsiye edebilirim. Şirk nedir? Adlı kitap ilk tavsiyem bı göz gezdir en azından
Bence siz tekrar tekrar okuyun onun adına kararlar vermeden ortaya sen kafirsin, sen değilsin, sen cehenneme gideceksin, sen hiç kuran okumamışsın gibi laflar saçmadan önce. Bir de bana sen demezseniz sevinirim, bu şekilde davranan birinin bana bu kadar yakın olması tüylerimi diken diken ediyor, aramıza fersah fersah mesafeler girsin. Siz diye hitap edin lütfen, benim gibi.

Benim kocam sizinkilere benzemez canım. İslam'da bosanma hukukunu bı araştır önce öyle boşandım hadi evden çık denmiyor yani bilgin yoksa fikrin de olmasın lütfen. Ayrıca evet öyle dangalak birine denk gelip kapının önüne atilirsam diye İslam bana finansal destek sağlıyor. Ailemden de nasipliyim hamdolsun. Hem okumuş olmamda var tabi. Hadi hepsini geçtim. Benim eşim Elhamdülillah ahlaki olarak goremeyecegin kadar düzgün biri yani öyle bir korkum yok merak etme 🤣
Kendin dedin ya kendimi mehir ile garantiye aldım diye. Ne kullanıyorsun?

Daha çok ders verebilirim istersen. Çocuklara veriyorum şuan ama beyin yaşı olarak yakınsınız bişey olmaz sende gelebilirsin :)
Çocuklara acıdım. Seni bir cimere şikayet edelim bakalım. Sen kime, hangi eğitimle, nerede ders veriyorsun. Bir araştırılsın. Ben bütün yazdıklarının ekran görüntüsünü alıyorum. Bu üslupta ve düşüncede birisi nerede kime ne ders veriyormuş?

Daha çok ders verebilirim istersen. Çocuklara veriyorum şuan ama beyin yaşı olarak yakınsınız bişey olmaz sende gelebilirsin :)

Ay valla çok içerledim oturup ağlayacağım :)
Kaç diplomanız var eğitiminiz nedir?
Ben benimkileri saymayayım üzülür ağlarsınız:)

Çocuklara acıdım. Seni bir cimere şikayet edelim bakalım. Sen kime, hangi eğitimle, nerede ders veriyorsun. Bir araştırılsın. Ben bütün yazdıklarının ekran görüntüsünü alıyorum. Bu üslupta ve düşüncede birisi nerede kime ne ders veriyormuş?
Evet bence de şikayet edilmeli .
Öğretmen değilse hangi sıfatla ders veriyor , böyle düşünce yapısında olan birine kim çocuklarını emanet ediyor ?

Ben seni taktım kafaya. Uğraşacağım senle. İffetsiz, namussuz diye yazdığın mesajı da aldım. Dava açacağım. Maddi kaygıların da yokmuş sorun olmaz. Kazanırsam da sma lı bebeklere harcayacağım. A amiraaa34567

valla ben de sizin gençlikte milyoner olduğunuza böyle inandım. Sonradan görmemiş insan yazlıkla böbürlenmez. Yazıl parayı bu kadar söylediğinize göre hassas noktanız o.
Nowaybabe Nowaybabe benim arkadaşım reelden, sor bakalım benim hayatımı anlatsın sana. Öyle komplekslerim yok benim neysem oyum
Bu hayatta her daim mutevazi olarak anildim çok şükür. Herkes de bu imkanlara rağmen nasıl bu kadar mutevazisin diye sorar ama sizin gibi içki içmeyen soyunmayan insanları hor gören kişilerin kibri karşında bı kendine gel demek istedim neler var şu hayatta da bahsetmiyorum bahsetsem oturur aglarsin 🤣 Ki emin olabilirsin hayatın umrumda bile değil bide seni mi arastiracagim çok komiksin :)

Bu hayatta her daim mutevazi olarak anildim çok şükür. Herkes de bu imkanlara rağmen nasıl bu kadar mutevazisin diye sorar ama sizin gibi içki içmeyen soyunmayan insanları hor gören kişilerin kibri karşında bı kendine gel demek istedim neler var şu hayatta da bahsetmiyorum bahsetsem oturur aglarsin 🤣 Ki emin olabilirsin hayatın umrumda bile değil bide seni mi arastiracagim çok komiksin :)
Devam et hakaretlerine Müslüman.

Çalışmıyorum diye de belirttim aksine onuda çek at. 🤣🤣🤣
Bunu siz yazmadınız mı ?

IMG_1242.jpeg

Ha mehir aldım diye okumamış, başkasının parasiyla caka satmış mi oldum? Yok yok bende okudum bende kendim para kazandım ve şuan evet kendim çalışmaya gerek duymuyorum babam ve eşim sağolsun onların sağladığı fazla fazla imkanla hayatımı güzel bir şekilde devam ettiriyorum. Bu niye zoruna gidiyor. Bende kendi evladima imkan saglayacagim inşallah gidip kendin kazan diyecek halim yok 😏

işte naparsın insanoğlu böyle
hep kendine olmayanı konuşur ,göz koyar ,tü kaka der

Mütevazi hmmm
Şimdi senin hakkında milyoner olduğunu öğrendik yazlık da varmış eşinin de maddi durumu iyi bunların hepsini kısa aralıklarla yazdın. İçinde bu konularda yaran olmasa bunları dökmezdin.

Şimdi onu bunu geç de psikolojiden dersler aldım ve bir insanın neyden yana yarası varsa karşıdakini ondan vurmaya çalışır kendini oradan korumaya çalışır. sen geç her şeyi para koca evlilik hepsinden içinde bir yara var. Bize saldıracağına git sorunlarını çöz. Burada yazanları cahil cühela mı sandın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X